Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uros94 View Post
    А што Јунајтед иде на СК3/4 (нека од та 2, небитно)?
    Vladan je nekoliko puta objašnjavao ovu situaciju oko prijenosa jednog meča PL subotom u 16h.

    Nezzz u čemu je problem ???

    Comment


    • Знам ја за то, него нисам знао кој је термин у питању, само сам видео да је није на овим основним каналима.
      Бем ти термин мртви...
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Nije prvi put da tako ignorisu Olimpijakos, cini mi se da nekoj televiziji prodaju prava prikazivanja njihovih utakmica.Inace bi se utakmica pustala na bilo kom osnovnom kanalu.
        Voleo bih da znam koja je to televizija pusta Evroligu, pa smo mi uskraceni za prenose pojedinih utakmica koje su meni dosta zanimljivije nego da se pusti tipa Real-Bamberg.Zbog takvih stvari mi se nesto i ne gleda Evroliga ove sezone.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Nije prvi put da tako ignorisu Olimpijakos, cini mi se da nekoj televiziji prodaju prava prikazivanja njihovih utakmica.Inace bi se utakmica pustala na bilo kom osnovnom kanalu.
          Voleo bih da znam koja je to televizija pusta Evroligu, pa smo mi uskraceni za prenose pojedinih utakmica koje su meni dosta zanimljivije nego da se pusti tipa Real-Bamberg.Zbog takvih stvari mi se nesto i ne gleda Evroliga ove sezone.
          Prenosi se EL itekako dobro, posebno ove sezone, samo je bilo par ovakvih gafova, a najvise nervira kad se teniski mec oduzi pre basketa, pa onda propustimo recimo celo prvo poluvreme jer se oni prebacuju sat vremena duze od planiranog. Ja recimo nikad bolje nisam ispratio EL od ove sezone i uzivam poprilicno, samo me ponekad iznerviraju ovakve stvari.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • U kom paralelnom univerzumu je Siti - Noric bolja utakmica ili zanimljivija za gledaoce od Fulam - Junajted? Mozda bi bilo dobro da uvedete neko glasanje koja utakmica da se prenosi...

            Comment


            • Zasto NBA u nedelju na SK3, koliko puta sam skretao paznju da mnogo gledalaca nema sansu da uvede SK3,4,5,6 zbog provajdera s kojima ima ugovor? Zaista ne razumem, jel cita neko od njih ovaj forum? Na SK2 u to vreme ide austrijska liga , poslednji NBA prenos bio pre 10 dana i onda NY-SAS stavite na SK3!

              Comment


              • da li je moguce da programska sema bude dostupna bar za 2 nedelje unapred? pozdrav

                Comment


                • NBA,samo NBA,i što više NBA .

                  Comment


                  • Znam da ovo nije prava tema da postavim ovo pitanje ale je najaktivnija u poslednje vreme.
                    Dali je istina da SportKlub prestaje da zraci signal na MaxTV u Makedoniju?
                    In Munich 23 Died, In United You Live Forever.sigpicBefore the tragedy in Munich the club belonged to Manchester. But afterwards Manchester United captured the imagination of the entire world.

                    Comment


                    • Predlažem da se 02-05.01.2013.godine na sportklubu 4,5 prikažu snimci utakmica Chapionshipa i to:

                      Sport klub 4

                      2.januara
                      09:00 QPR-Doncaster 11:00 Nottingham Forest-Reading 13:00 Leicester-Millwall

                      5.januara

                      12:00 Everton-QPR
                      15:00 Nottingham Forest- West Ham United
                      20:00 Burnley-Southampton
                      Sport klub 5

                      2.januara
                      14:00 Leeds United- Blackburn Rovers16:00 Burnley-Huddersfield
                      Last edited by arcus; 28-12-13, 21:28.

                      Comment


                      • Zaista sutra Cornet - Kvitova pre CSKA - Bayern i Olympiacos - Unicaja? Daj promenite to do sutra, nemoj da se sramotimo bez veze.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Neće na sva 3 kanala košarku, može da se razume potez...

                          Bilo je gorih situacija a verovatno će ih biti i ove godine kada zbog Masters turnira nije bio nijedan meč Evrolige u četvrtak (u petak se nije ni igralo) na glavnim kanalima.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Hoće li se prenositi WTA Dubai? Vidim da ide najava za WTA Rio ali Dubai je za par klasa jači po imenima, plus će učestvovati i naše teniserke.

                            Comment


                            • Zašto nema prenosa Tornea Final-igra se vanredno kolo od utorka do četvrtka?? Sem tenisa i Evrolige u četvrtak-slobodnih termina koliko hoćeš. .

                              Comment


                              • Premije liga termin subota 16.00 ... Sta se ovo desava da u naredna dva weekenda nema ni jednog prijenosa od toliko utakmica ... Nije valjda da sad ne smije ni onu jednu utakmicu da prenosite sto ste mogli ... BAS KRASNO ...

                                Comment

                                Working...
                                X