Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste, ispricana prica sto puta u ove tri godine kako drze PL sto se termina subota u 16h tice. Prodali su jednu utakmicu BHTu u tom terminu koju oni izaberu i ta utakmica moze ici samo na dodatnim(placenim) kanalima, nikako ne moze na SK, SK + i SK Prime jer se svi ti kanali gledaju i imaju prava za BiH.
    sigpic

    Comment


    • (довољно је)
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Dobro,kapiram za Njukasl,ali pored Arsenala koji je na SK,i Njukasla na BHT ima jos 4 tekme PL-a u 16,i nijedna ne ide na udarnom SK+ zbog prijateljske utakmice? Jesam li ja lud,ili bi ljudi vise voleli da gledaju PL nego prijateljsku utakmicu........ (Everton - Aston Villa ili npr. Vigan - Sautempton....a obe ce biti odlichne tekme )

        Opet ponavljam...zasto sami sebi smanjujete gledanost?? Bas da vidim koliko ce ljudi gledati prijateljsku utakmicu pored PL-a...

        P.S. Stvarno volim SK,ali neki experimenti sa shemom u poslednje vreme...ne valja vam to...:/
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Jeste,gazda je glup i neuracunljiv i ne zna sta mu se isplati,zato smo mi tu na forumu da mu skrenemo paznju
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Zovite me glupim ili sta god,ali ne znam kojom logikom je isplativija prijateljska utakmica od premier lige....

            Subota,kad igra skoro svaka liga u Evropi,u udarnom terminu se prenosi prijateljski mech.Ne znam stvarno,ako to deluje logichno,ja cu da cutim,i da odem da gledam na pinku grand ili tako neku "visokoobrazovanu" zaebanciju...;)
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ajmo ovako, stvarno mislite da totalne analfabete rade u SK. Samo mi nije jasno kako imaju ovakvu ponudu kad ne znaju sto rade.
              Sto ako postoji problem sa terminom subota 16h. Sto ako ne smiju da prenose 2 ili 3 meca na kanalima koji su u osnovnoj ponudu. U zemljama EU od prosle godine samo jedna utakmica smije da se prenosi u terminu subota 16h. Jasno je da je SK od ove sezone smanjio sa utakmicama u tom terminu. Ne vjerujem da su namjerno ipak.
              Po informacijama koje imam svi koji dobiju novi ugovor za PL nece moci da prenose sve utakmice i samo ce imati pravo na jednu u terminu subota 16h.
              Albanskom Digitalbu su Englezi prije nekoliko godina i oduzeli neka prava jer su na 4 kanala prenosili utakmice u terminu subota 16h preko satelita. Masovno su Englezi uzimali Digitalb i tako gledali, isplativije im je bilo masu nego SKY.
              sigpic

              Comment


              • Samo neka sportklub produži prava za Premier League....
                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • Originally posted by Mags Serbia View Post
                  Samo neka sportklub produži prava za Premier League....
                  Realno, mislim samo ga vi produzite i bicemo extra zadovoljni. Jer ako ova Arena odkupi, najebao sam ga...

                  Comment


                  • he Premier League is pleased to announce that it has awarded the live audio-visual broadcast rights for all 380 Barclays Premier League matches a season for seasons 2013/14 – 2015/16 to a number of broadcasters.

                    Nema jos nigde Srbije...

                    Comment


                    • Po kojem kriterijumu Real - Alba pre Olympiacos - Caja Laboral, jos na Prime-u ide mocni hokej? Stvarno jako losa odluka, ne samo sto Olympiacos ima veliki broj fanova na ovim prostorima, vec je ujedno i derbi mec ovog kola Evrolige i zaista jako mnogo odlucuje.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Slazem se,jos ce Real da odvali Albu

                        Comment


                        • Ovako je moje vidjenje... Da su stavili Oly na Prime-u ne bi meč Primere počeo na vreme koja je realno ekskluzivitet tog kanala. Na SK+ je jasno, zbog meča CSKA od 19h i ujedno su stavili Real koji počinje odmah posle tog meča. A SK je naravno rezervisan za omiljeni sport ove televizije, tenis.

                          EDIT: A moguće i zbog Slovenaca mora biti hokej na jednom od glavna 3 kanala...
                          Last edited by Il Capitano; 22-02-13, 19:07.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • А што Јунајтед иде на СК3/4 (нека од та 2, небитно)?
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Zato sto prava na taj mec ima Bosanska televizija...

                              Comment


                              • Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X