Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    Sramota sto zbog neke odbojke prenos F1 kvalifikacija nije poceo na vreme!
    Već sam nekoliko puta ovde napisao šta mislim o SK i njihovom odnosu prema gledaocima, posebno po pitanju prenosa F1 i moto GP šampionata.
    Sada su pokazali i koliko imaju smisla da odrede prioritete u prenosima na osnovu ekskluzivnosti nekog sportskog događaja.

    Nadam se da večeras neće biti nekog značajnog sportskog događaja, kao što je čas fizičkog vaspitanja u nekoj osnovnoj školi (dobro je da je nedelja) ili partije bilijara u obližnjoj kafani, inače možemo da zaboravimo na prenos trke F1. Hvala Bogu da postoji RTL, pa ne zavisimo svi od dobre volje i genijalne programske šeme SK.

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      Sramota sto zbog neke odbojke prenos F1 kvalifikacija nije poceo na vreme!
      Odbojka je hiljadu puta, zapravo malo je hiljadu, beskonacno puta, smisleniji i bolji sport, igraju ga na prvom mestu ljudi a ne masine. Druga stvar u toj odbojci Srbija je prvak Evrope u muskoj i zenskoj konkurenciji, ima olimpijsko zlato i gomilu odlicja sa najvecih takmicenja. U F1 nemamo nikoga, necemo imati nikoga i nikada nece biti olimpijski sport. F1 je stvar samo velikodusnosti SK-a. Da moze da se organizuje referendum u drzavi, 90% ljudi ne bi znalo da navede preko 5 vozaca u ovoj sezoni tako da prestanite da kukate vise o F1, ako postoje samo dva prenosa nedeljno najbolje kosarkaske lige na svetu, onda F1 ne bi trebalo da ima preko 2 prenosa za godisnje doba.

      Comment


      • Originally posted by markoadamovic View Post
        Odbojka je hiljadu puta, zapravo malo je hiljadu, beskonacno puta, smisleniji i bolji sport,
        To je samo (jedno) lično mišljenje, a ne činjenica... Promašio si smisao komentara na koji odgovaraš.

        Originally posted by markoadamovic View Post
        Druga stvar u toj odbojci Srbija je prvak Evrope u muskoj i zenskoj konkurenciji, ima olimpijsko zlato i gomilu odlicja sa najvecih takmicenja.
        I (opet), kakve to veze ima sa prethodnim komentarom... (I koga je uopšte briga?)

        Originally posted by markoadamovic View Post
        U F1 nemamo nikoga, necemo imati nikoga i nikada nece biti olimpijski sport.
        Čudan način određivanja "vrednosti" nekog sporta. Iskreno, ja ga pratim upravo iz tih razloga.

        Originally posted by markoadamovic View Post
        F1 je stvar samo velikodusnosti SK-a.
        Ovde si već izašao iz domena promašene teme u prešao u najobičnije lupetanje.


        Originally posted by markoadamovic View Post
        ako postoje samo dva prenosa nedeljno najbolje kosarkaske lige na svetu, onda F1 ne bi trebalo da ima preko 2 prenosa za godisnje doba.
        A zbog čega ti onda na ovim stranicama ne tražiš više prenosa sportova koje ti voliš da gledaš, umesto što nepovezano lupetaš pokušavajući da umanjiš relevantnost primedbi koje drugi ljudi (opravdano) stavljaju zbog nekorektnih prenosa sportova koji oni vole da gledaju? Verovatno zato što si nadrndani klinac kome je sve (još uvek) besplatno u životu, pa nemaš pametnija posla nego da dokazuješ svuda kako si ti u pravu?

        Comment


        • Ja sam u proslom postu bio ekstremno korektan i objektivan. Da sam bio ostrascen napisao bih da ne mislim da nesto u cemu masine igraju glavnu ulogu moze biti sport vec treba neko smisliti posebno ime za takve dogadjaje. Mozda trke eto tako nije sport nego su trke. Trkaju se masine a ljudi im pomazu.

          A ti majstore kad budes imao svoju televiziju u drzavi u kojoj nikoga ne zanima neki sport ti samo njega pustaj, ma samo njega, da vidis kako cveta gledanost.

          Comment


          • Originally posted by markoadamovic View Post
            Ja sam u proslom postu bio ekstremno korektan i objektivan.


            Originally posted by markoadamovic View Post
            A ti majstore kad budes imao svoju televiziju u drzavi u kojoj nikoga ne zanima neki sport ti samo njega pustaj, ma samo njega, da vidis kako cveta gledanost.
            Savetujem ti da se pre ovakvih komentara dobro raspitaš o gledanosti i popularnosti nekog sporta koji ne poznaješ. To što tebe ne zanima da to gledaš (verovatno i krugu ljudi u kojem se krećeš) je sasvim u redu, ali pretpostavka da to onda nikoga ne treba da zanima je, kako bih ti rekao, malo problematična.
            Vidiš, mene ta odbojka koju ti gledaš uopšte ne interesuje, pa mi ipak nikada nije palo na pamet da objašnjavam onima koji je gledaju da je to glup i neinteresantan sport...

            Comment


            • Negde sam pre citao da je Formula 1 na trecem mestu po gledanosti u svetu odma iza fudbala i olimpijskih igara.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Ne gleda ceo svet Sportklub. Naravno da ce glupi kinezi da gledaju F1 i nabiju gledanost, sve sto sija njima je interesantno.

                Comment


                • Vidim ne prenosite kvalifikacije zadnje trke Formule 1 u Brazilu. Sramota...
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Ipak ste prenosili, hvala vam
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Zašto ne prenosite škotsku ligu ovog vikenda? Mogli bi da pustite u subotu u 13.30 Kilmarnock-Celtic ili u nedelju u 13.45 Dundee-Dundee United. Imate slobodne termine na Sport Klubu 3.

                      Comment


                      • Sorry, moja greška. Izgleda da su ove utakmice na raporedu idućeg vikenda, ovog vikenda se ne igraju utakmice škotske Premijer lige. Imajte u vidu ove prenose za sledeću sedmicu.

                        Comment


                        • kritika za sport klub sto se tice svakodnevnih pregleda NBA lige tj emisije ''NBA Live'' ... prosle godine je to dosta bolje bilo (pregled svih utakmica pojedinacno, 5 najbolji akcija na kraju) a sad procitaj rezultate od noc prije i to je to ...
                          Last edited by MasHe; 06-12-12, 20:11.

                          Comment


                          • Jos jedna kritika....

                            Subota 16:00, na sport klubu + umesto udarnog termina PL-a,tj. utakmice Njukasl - Chelzi...mi gledamo finale prijateljskog kupa??
                            Daj bre budite realni,pa ko ce gledati pre prijateljski mech,nego utakmicu PL-a?
                            Da,ima prenos Njukasla na SK5,koji nema ni 5% ljudi....
                            Zasto sami sebi smanjujete gledanost....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • BHT prenoci utakmicu Newcastle - Chelsea zato je nema na SK

                              Comment


                              • Је л' си озбиљан?
                                Last edited by Урош94; 01-02-13, 16:51.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X