Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel moze veceras Arsenal-Newcastle na SK? Tenis vratite cim se zavrsi utakmica, ovako mi koji imamo samo SK smo osudjeni samo na tenis.
    Hvala.

    Comment


    • Ajde bar veceras Liverpool na SK ,molim vas..........vratite tenis posle utakmice.........

      Comment


      • Ja ne znam zasto se uzbudjujete.Meceve PL prenosi SK


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • @ Duka: Prenosi juce i danas idu na SK+ koji dosta nas nema u ponudi nazalost........ neka zamene kanale za tenis makar na ta dva sata.....

          Comment


          • i sta bi za F1 i BiH..ocemo li mi moci da gledamo na skprime

            Comment


            • Prava su za Srbiju i CG,jos nema nikakvih promjena po tom pitanju
              sigpic

              Comment


              • I znaci nista od Formule u BiH


                Comment


                • dali moze da dobijem nekakakvi info dali su pregovore sa operatora ONE iz Makedonij konacno zavrshene za vash SK PRIME kanal i kada mozi da ga ocekujemo u ponudi digitalne televezije BOOM TV stha oni ja poseduje pozdrav hvala vam za odgovor

                  Comment


                  • Vidim da u programima SK-a kada su utakmica reprezentacija dajete prenose engleske lige1.Da li ce to biti praksa u nastavku sezone?To vam je dobar potez,jos kad bi Vladimir Novaković te utakmice prenosio:U tim utakmicama se vidi pravi engleski fudbal.

                    Comment


                    • U subotu na Prime je Osasuna - Malaga, a Manchester City - Aston Villa na SK4.
                      Koji je to rezon ?

                      Comment


                      • Originally posted by Babayaro View Post
                        U subotu na Prime je Osasuna - Malaga, a Manchester City - Aston Villa na SK4.
                        Koji je to rezon ?
                        zato sto prenos city i villa imas na BHT ...

                        Comment


                        • Gde su treninzi Formule 1 na sport klub kanalima?????????????
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • i ja sam iznenadjen da nema formule 1!!!!! Ufff, kakvo razocarenje..........

                            Comment


                            • Originally posted by MasHe View Post
                              zato sto prenos city i villa imas na BHT ...
                              Ok, ali Sport Klub imam u HD-u, a BHT signal je ultra low kurac definition...

                              Comment


                              • Sramota sto zbog neke odbojke prenos F1 kvalifikacija nije poceo na vreme!
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X