Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najavljeno Buducnost-CSKA , a na programu snimak Man.City-Fulham :S Ne znam sto stavljate u program nesto sto ne prenosite :S

    Comment


    • Zasto nije prenosena danas ta prijateljska vidjeo sam najavu u subotu bilo je pisalo cak i uglu gore za sljedeci dan ,oce li makar bit snimak ili cete prenosit buducnost u srijedu ?

      Comment


      • Originally posted by stefan View Post
        Zasto nije prenosena danas ta prijateljska vidjeo sam najavu u subotu bilo je pisalo cak i uglu gore za sljedeci dan ,oce li makar bit snimak ili cete prenosit buducnost u srijedu ?
        I mene cudi, bice da je isti problem kao sa Zvezda-Zilina, s kim Buducnost u srijedu igra? Valjda to budu prenosili.

        Comment


        • Realno , usrali ste sa ovim pripremnim utakmicama.

          Comment


          • Vidis da Rumuni ne zele da rade nijednu utakmicu gde nema njihovih, zato nema ni prenosa na SK-u. Ne mogu da prenose nesto na cemu nema kamera majku mu.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Vidis da Rumuni ne zele da rade nijednu utakmicu gde nema njihovih, zato nema ni prenosa na SK-u. Ne mogu da prenose nesto na cemu nema kamera majku mu.
              Uredu je onda, mislio sam da SK radi prenose ;)

              Comment


              • Bio je plan da prenose verovatno i ove ostale prijateljske iz Antalije, tako smo i mi izduvali za 3 Zvezdine utakmice, jbg.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Rumuni sugavi ne moze se covjek pouzdat u njih.Da li znas hoce li sutra biti utakmica Novog Pazara na prenosu?

                  Comment


                  • Nemam pojma, nas su recimo odlucili da nece da prenose sat vremena pre utakmice sa Zilina-om, tako da cisto sumnjam.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Mozda je malo kasno, ali htio sam da odgovorim momku da je ta utakmica odavno bila otkazana i zato je nisu bili prenosili.
                      sigpic

                      Comment


                      • ništa mameimga naovom terevizoru
                        nit fudbala ni skošarke
                        dabar oćedu jopet dupustu kakvu tenisku utaknicu kojiput
                        dase mal sekiram
                        pomoglo bi ito
                        kolko tolko






                        lutajući reporter tuta bugarin
                        nežno šapće sneguljici
                        dok patuljci ruju
                        u rudnici

                        Comment


                        • Da li ce ove sezone F1 SK uzeti prava i za BiH jer mislim da su istekla prava TV1 i mreze za proslu sezonu,pa bi bilo dobro da se to iskoristi.I pihvala za studio,sada puno ozbiljnije izgleda bez pletenih fotelja,tepiha i onog banera sto je iza visio..uglavnom samo naprijed,mozda nekad bude i kakav dobar video zid..

                          Comment


                          • Arena Sport od iduce sezone nece prenositi JSL...da li onda postoji mogucnost da na SK gledamo najzanimljivije meceve u sledecoj sezoni?


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Arena Sport od iduce sezone nece prenositi JSL...da li onda postoji mogucnost da na SK gledamo najzanimljivije meceve u sledecoj sezoni?
                              Dobro bi bilo kad bi SK mogao da prenosi sve vece derbije iz EX-YU to bi bila prava stvar!

                              Comment


                              • Interesuje me moze li mi neko reci nesto vise o prenosima Argentinske lige i ako ima kakav raspored prenosa? Hvala.

                                Comment

                                Working...
                                X