Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportklub.info/ekskluzivn...na-sport-klubu

    Mogli bi da prenosite i Balticku lligu,dobra je i ta liga,a za sledecu sezonu smanjite fudbalske lige,tu pre svega mislim na:Svajcarsku,Austrijsku ligu,mislim da one nisu tako gledane...

    Comment


    • Originally posted by Vule_89 View Post
      http://www.sportklub.info/ekskluzivn...na-sport-klubu

      Mogli bi da prenosite i Balticku lligu,dobra je i ta liga,a za sledecu sezonu smanjite fudbalske lige,tu pre svega mislim na:Svajcarsku,Austrijsku ligu,mislim da one nisu tako gledane...
      Sada gledam program za subotu nema nigdje kosarke :S

      Comment


      • Nece biti kosarke,ne znam sto uzimaju nesto kada ne mogu da isprate...

        Comment


        • Ovo nije normalno, zbog tenisa ovog vikenda nema ni jedan direktan prenos premier lige na osnovnom sk kanalu... odnosno danas ima "ukljucenje u prenos" wba-totenhem i to je to... ne razumem zasto nema barem jedan mec?! Ne razumem odluku da se na sk+ emituje liverpul - siti a na osnovnom kanalu ide finale dublova?! Ljudi nemojte ovo da radite, nije fer prema jako puno ljudi koji gledaju vas program samo zbog premijer lige...

          Comment


          • jel ima neko objasnjenje zasto Partizan ide sk3, a na sk koji vecina nas samo i ima ide armani - real (besmisleno). ne znam sta ste hteli time da postignete ali sto se mene tice ...

            Comment


            • Zato sto imas prenos Partizana na RTS-u. Ne znam sad tacno kako to ide, ali mislim da je to i zbog toga sto su domace utakmice Partizana prodate RTS-u i stoga se ne mogu prikazivati na kanalima koji su u osnovnoj ponudi kablovskih operatera.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Da li to necete prenositi Juventus - Bolonja u cetvrtak 8.12. italijanski kup,mislim da je to zanimljivija utakmica od Oviedo-Bilbao, a SK je otkupio prava za kup Italija,tako makar pise sa liti otkupljenih prenosa.

                Comment


                • Odgovor kakav ????

                  Comment


                  • SK+

                    21:00 Coppa Italia: Juventus - Bologna (DIREKTNO)
                    sigpic

                    Comment


                    • Odlicno

                      Comment


                      • Je l' može utakmica Eurolige Olimpijakos-Caja Laboral da bude prenošena večeras u 21.00 na SK4 kanalu? Kad je već ispala iz programa zbog prenosa Juve-Bolonja, ne vidim razlog da se ne prenosi, s obzirom da je na SK4 najavljeno jedino Unikaha-Bamberg u 19.00 i ništa posle toga. Na sajtu Eurolige sam video da vi imate prava na prenos ove utakmice, a na sajtu Sport Kluba nema najave u programskoj šemi.

                        Comment


                        • Originally posted by Rolando View Post
                          Je l' može utakmica Eurolige Olimpijakos-Caja Laboral da bude prenošena večeras u 21.00 na SK4 kanalu? Kad je već ispala iz programa zbog prenosa Juve-Bolonja, ne vidim razlog da se ne prenosi, s obzirom da je na SK4 najavljeno jedino Unikaha-Bamberg u 19.00 i ništa posle toga. Na sajtu Eurolige sam video da vi imate prava na prenos ove utakmice, a na sajtu Sport Kluba nema najave u programskoj šemi.
                          ide prenos na sk 4

                          Comment


                          • Vjerovatno nije prava tema za to pitanje , ali sta je sa pregledima ukrajinske,skotske i austrijske lige ?

                            Comment


                            • dali sa pocetkom emitovajna spanska premiera na ovog kanala sa ogled na to sta imate prava i za podrucje na Makedonija dali ke bude SK PRIME vo ponudi operatora BOOM TV jer ovog operatora vec ima SK i SK+ hvala vama
                              p.s dali za naredne sezone F1 i MotoGP sport klub otkupio prava i za podrucje makedonija?? moze li neki info pozdrav sve najbolje

                              Comment


                              • Hoće li biti prenosa engleske ragbi lige i ove sezone?

                                Comment

                                Working...
                                X