Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Dule, zvanicno je da dolaze Spanci dolaze na SK od sledece godine.





    P.S. Bilo bi lepo da se ostvari i drugi deo tvog posta.
    gde lepo? da mi pustaju pola tekme od 22.46.
    fino nama i sa espn amerikom. daleko bilo da se nfl vraca na sportklub makar ih ne prenosi Zule. ima on ove ruse na izvoz za prenos.
    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

    madden balkanska liga

    Comment


    • Originally posted by dr.dule View Post
      ima ih na streamu. bar korisnici sportkuba znaju za to. mislim one koji su korisnici sponzora i pokrovitelja svega sto sporklub prenosi. sutra juve inter. proverite kakva je brzina neta.
      Dobri ti streamovi mogu ti reci,mnogo bolji nego drzavni monopolista.Ali dolazi i to na svoje,posebno sto su se neki opasno zaleceli i ne znaju da je ovo lijepi,brdoviti Balkan i da ljudi ni ovako nemaju 'ljeba da jedu,a ne da placaju posebno za par kanala.Juve-Inter ce se naci na sopcatu,em odlicna slika,em vrhunski komentatori,za razliku od nekih...
      sigpic

      Comment


      • za 10 evra? ja za te pare imam i sportklub i arenasport kanale. bas je fino imati...sportklub , sportklub plus, premium, 3,4,5, eurosport, eurosport 2, espna amerika, espn klasik, arenasport 1,2,3,4 i to za svega 1110dinara

        nek stegnu petlju pa kazu. idemo u pay kanale pa ce nas gledati oni koji hoce da plate a ne da placaju svi.
        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

        madden balkanska liga

        Comment


        • o kakvim drzavnim monopolistima pricas? rtscg ili dps cg? najbolje je da iz malog grada u srbiji pricaju o monopolistima u drugoj drzavi. prvo u mojoj zemlji postoje dva monopolista. jedan drzavni i on mi je ok posto je nas i drugi koji je zauzeo krovove i razbacao gajtane da mozemo da postavim ves izmedju zgrada. e taj drugi kralj nasih vazdusnih linija je sponzor svih prenosa sto svi oko nas gledaju a mi iz srbije placamo.
          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

          madden balkanska liga

          Comment


          • Ako ne znas o kojem pricam mozda ce ti vila reci,za mjesec-dva zakasnjenja...
            Da,ok je da drzavni monopolista to radi i da finansira,kasnije i kupuje nesto sto grca u dugovima,naravno sve u korist gradjana!Zato su zadrzali sve prenose na duze vrijeme,toliko su mocni sa sve dodatnim paketom.Dobro se prodaju izgleda
            sigpic

            Comment


            • aj mani se monopoliste u srbiji , imas ti ono tvoje drustvo monopolista sto vas jasu vec 21godinu kao volove, praveci vam sektu od crkve, cirkus od akademije i glupost od jezika.

              kupovina spanaca odlican potez sbb-a. sada ce preko svoje ikebane da jos vise ucvrste svoj polozaj na trzistu. nadam se samo da ce uskoro uloziti sredstva da drugacije distribuiraju signal po gradovima srbije a ne da smo vezani kablovima da se komotno izmedju zgrada mozemo menjati sa garderobom i jos vise se nadam da necemo sa prvim narednim mesecom dobiti povecanje nameta za tehnicko odrzavanje naseg krova, hodnika i zidova.

              sportklub je bio sam kriv sto je dosao u situaciju da se pojavi arenasport ali i dobro je sto se pojavila jer ih je naterala da se malo trgnu i krenu u izradu boljeg programa, tehnickog kvaliteta a nadam se i u novoj zgradi i boljim uslovima za zaposlene. ono u kralja petra i uslovi rada su bili kriminalni.
              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

              madden balkanska liga

              Comment


              • Gubis konce,prati o cemu se prica.Za te stvari imas politicke forume i portale,ovo je forum SKa,sportski forum.Drzavni monopolista iz Srbije kupuje prava i za BiH i CG nema sta da ga se manem
                SK objasnjava iz dana u dan jos se nalazi u osnovnoj ponudi,nema konkurenciju
                Last edited by Vladan; 29-10-11, 18:13.
                sigpic

                Comment


                • vi treba da budete srecni u malom gradu u srbiji , sto monopolista i jedan i drugi iz srbije kupuju prava jer da kupe prava samo za svoju drzavu , vi u negromonte gledali bi jedino retrospektivu kola italijanske lige na rai 2 u 19h nedeljom. mi smo u srbiji navikli da se vi slepate uz nas. nazalost i nove kupovine od strane sbb i sportkluba na kraju ce platiti najvise korisnici u srbiji.
                  a sto se tice arene neka propadne ali uskoro dolazi vreme kada ce se prenosi dobrih liga morati dobro platiti a to svakako nece placati bakice i dekice.

                  a dotle evo upravo ne znam sta da okrenem i gledam. arenasport 1,2,3,4 , eurosport 1,2, sportklub , sk plus, sk prime, 3,4,5, espn amerika a sve za 10 evra.
                  Last edited by dr.dule; 29-10-11, 19:51.
                  Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                  madden balkanska liga

                  Comment


                  • I ES izgleda isto dobar pa nam uzme ponesto,slep,slep.Dobro baratas cinjenicama vidim,mozda da pitas vilu da ti objasni jos neke stvari
                    Drzavna firma ne smije da radi neke stvari,privatnik je vec druga prica,iz njegovog dzepa,ne iz dzepa gradjana.
                    Znaci nista nece platiti onoliki ljudi koji imaju SK u Hrvatskoj,Sloveniji,BiH,Makedoniji,CG?Ako ti tako kazes.

                    U osnovnom paketu PL,W,ATP,EL,NBA,Moto GP,F1,KHL,jos 11 liga,4 najjaca kupa,8 ukupno,stizu Spanci od 2012.
                    SK sve jaci i jaci,a nista ne obecavaju nego cute i rade za razliku od nekih koji su F1 imali 3 mjeseca prije pocetka sezone Nema govora o ostajanju bez prenosa u sred sezone zbog "poteskoca prilikom prijema signala preko satelita"
                    Ovo sto SK nudi je nenormalno nesto,a uz njega jos 80 i kusur kanala.SK objasnio kako se posluje
                    Bakice i dekice gledaju Pink,mi gledamo SK i svi zadovoljni jer na kraju dana svi imamo omiljene kanale u osnovni paket
                    Last edited by Vladan; 29-10-11, 20:17.
                    sigpic

                    Comment


                    • to sto mozes da gledas na sportklubu zahvali srpskim korisnicima koji daju 98% love za prenose. da ne placa saka montenigersa slucajno i skupljene tri reklame u toku meseca od strane firmi iz malog grada iz srbije.

                      samo nadam se da nova ulaganja bice nadoknadjena reklamnim porukama a ne povecanjem pretplate sbb korisnicima. trenutno 9evra a to nije malo za 75% ljudi.

                      e da evo inter - juve 1-1 ... dobar strim imas. ostavi link da iz sportkluba znaju odakle ce im publiku uzimati.
                      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                      madden balkanska liga

                      Comment


                      • Vazi,odoh ja da se malo informisem posto ocigledno nemam tako dobre izvore kao sto su tvoje vile...
                        Evo 2:1 za Juve,imam odlican stream preko sopcasta mogu ti reci,HD i odlicnog komentatora
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Vazi,odoh ja da se malo informisem posto ocigledno nemam tako dobre izvore kao sto su tvoje vile...
                          Evo 2:1 za Juve,imam odlican stream preko sopcasta mogu ti reci,HD i odlicnog komentatora
                          dobra vila kaze da ti javno podrzavas pirateriju. vidi ti ovo sada. balavis na skupo placenim prenosima od strane sportkluba a slepujes se za prenose drugih. sto ne platis kao covek a ne da ti vecito drugi placaju.
                          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                          madden balkanska liga

                          Comment


                          • Uzasno,umjesto da placam dodatno za 3 kanala i vracam njihov ogromni dug ja gledam preko streama.Treba me u zatvor,kad napunim 18 naravno

                            Rece li ti onomad da SK propada i da nemaju nista,kisjelo,kisjelo...
                            Last edited by Vladan; 29-10-11, 20:37.
                            sigpic

                            Comment


                            • uopste mi nije jasno sto placas 10 evra za total tv. sve meceve mozes gledati koji idu na sportklubu preko tog kako rece sopcasta za 0 evra.
                              cena SK je 0.6evra po korisniku . zamisli da svi korisnici pocnu da gledaju englesku ligu tako kako ti gledas veceras italijansku ligu. mislis da bi ista ostalo na sportklubu...ti ne brini za ogromni dug. saga i telekom srbija saradjuju toliko dugo da jedni drugima cine usluge. kao recim sbb i sportklub. ko je uleteo pare u prenose? da nije panjkovic ili grubin.

                              ma u principu da zavrsimo polemiku. bice sporta koliko mi gledaoci platimo tv kucama da ih prenose.
                              Last edited by dr.dule; 29-10-11, 20:45.
                              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                              madden balkanska liga

                              Comment


                              • Neke stvari vrijedi platiti,neke ne,posebno kad se drzavni monopolista ponasa kako se ponasa.Ma ne brinem ja za njih,taman me zanimaju koliko lanjski snijeg samo su se malo zaleceli,a i dalje obecavaju sve i svasta na onom sajtu koji vrijedja inteligenciju njihovih korisnika.Naravno obecanja redovno ispunjavaju.
                                Da bas je isto sto je neko kupio sve po masnim cijenama i tako uvukao svoju firmu u ogromne dugove za 2 godine da bi kasnije drzavni monopolista kupio tu istu firmu iako je mogao od nule da startuje i da ne placa taj dug.Naravno kanali koji su poseban paket tu nisu vec evo tri godine su za dinar i neko ih placa,hm ko bi to mogao biti?A da gradjani,to mi nije palo napamet.
                                Opet sta radi neki privatnik je njegova stvar.Najbolji fudbal,najbolja kosarka,najbolji tenis,najbolji hokej,najbolji auto-moto sport-sve kod kanala koji se nalazi u osnovnoj ponudi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X