Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Не дао Бог да је неко рагби изненађење.
    Па то прати 0.5 % људи ...

    Comment


    • Za razliku od rukometa, o kojem postuješ samo ti

      Comment


      • Odmah da kazem da nije jedini.
        Ali sada su male sanse da ce regionalna liga u rukometu biti uopste odigrana.
        I ja i danijelkr smo aktivni

        Comment


        • Хоће ли више то изненађење ? Чека се већ месец дана !

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Odmah da kazem da nije jedini.
            Ali sada su male sanse da ce regionalna liga u rukometu biti uopste odigrana.
            I ja i danijelkr smo aktivni
            I tebi :

            Ja bih bas volio da bude regionalna liga ali da ne budu samo mecevi recimo Partizna i Zvezde , nego da bude cela liga jer znam da je HRT zakupio prenose Nexe Nasica i Zagreb CO , RTRS ce prenositi Borac koliko sam cuo a BHTV1 Izvidjac i Bosnu. Sada videcemo sta ce biti sa ostalima , ja bih bas voleo i sigurno ce mnogo vise ljudi to pratiti nego ragbi,snooker i ostale gluposti
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Miko cemu to?
              Voleo bih i ja da bude regionalne lige kako bi srpski rukomet ojacao i da se na zbog te lige razvije par srpskih igraca koji bi mogli da nas izvade iz ovog reprezentativnog sivila.
              Al najveci prbolem je kao sto znas sto nema sponzora i nisam nesto optimistican po tom pitanju.

              Comment


              • Promenite u programskoj shemi za danas:
                U-21 Engleska -Izrael je prijateljska utakmica, ne kvalifikaciona, Izrael je domacin sledeceg EP U-21 ....

                Comment


                • Ало рођаци, хоће ли то фамозно изненађење !?!?

                  Comment


                  • Pa i ako nesto bude, to nece biti neko spektakularno iznenadjenje

                    Comment


                    • Bice Ruska liga u hokeju...

                      Comment


                      • Xaxa. Нема шта, баш су нас изненадили. Који треш.

                        Comment


                        • Originally posted by ИгорFMC View Post
                          Xaxa. Нема шта, баш су нас изненадили. Који треш.
                          Baš je treš, druga najkvalitetnija hokejaška liga u svetu. Nadam se da će nastaviti da prenose i prvu.

                          Btw, vidim da IMA prenosa SP u ragbiju, svaka čast. Neka dogodine bude i prenosa sa SP u trinaestici i naravno, da se tamo nađu i naši!

                          Comment


                          • Ko je rekao bre da ce se prenositi KHL, pa to drzi Arena, sta pricate!?




                            Ne mogu da verujem sta neki ljudi daju sebi za pravo.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Mečeve KHL-a ćete uskoro moći da pratite i na Sport Klubu.
                              To su juce objavili na sajtu povodom nesrece koja je juce zadesila Rusiju.

                              Comment


                              • Onda se ja izvinjavam jer stvarno nisam znao da sme o tome javno da se prica jos uvek.



                                Nadam se samo i da ce posao sa NHL-om biti uskoro odradjen, ako vec i nije.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X