Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    Mene zanima dali ste u sportklubu razmišljali da bi nekad imali prenose srbske reprezentacije u futbalu?
    Hvala za odgovor

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      Углавном се права нуде државној телевизији у циљу ,,развијања српског фудбал,, итд.
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        Poštovani,

        Budući teniski turnir u St Petersburgu nije prioritet (barem što se tiče direktnih prijenosa) bio bih Vam veoma zahvalan ukoliko biste barem u snimkama pustili kompletne matcheve (ako ništa drugo onda polufinala i finale), da ne izbacujete pojedine gemove - barem zbog nas zaljubljenika u tenis. Ti izbačeni gemovi sigurno neće bitno utjecati na Vašu shemu, pogotovo ukoliko snimke budete puštali po noći ili u prijepodnevnim satima.

        Puno hvala na razumijevanju!

        Srdačan pozdrav!

        Roger

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          Ima turnir u tenisu na Zabrežju u Obrenovcu,juniori...Mala Mostanica vs Pampukovica *#AI&D.............eto da cisto popunite termine :.8-]

          Posle mozete da snimate fudbal Urovci-Krtinska 7@$** pa da pustite umesto MotoGP-a

          Hvala na sk3,sk4,sk5000.000 ili kako vec,nema ih vecina
          ...ne znam dokle cu da tupim vise slova zbog ne pustanja trka pa vas shodno tome MOLIM da NE OTKUPLJUJETE prava za moto trke 2011.!

          Isto mi se hvata da li skinuo sa torrenta sutradan...ustvari nije isto jer skidam HD i BBC komentatore. Manite se ćorava posla i ako ne mozete sve da ispostujete nemojte se poturati.
          Dosadna je prica kako se trudite da svima udovoljite i bla,bla,bla...finalnu trku ne pustate! Da nije zalosno,bilo bi smesno!

          ps.SVAKA VAM CAST!

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            [quote author=duci0167 link=topic=342.msg187402#msg187402 date=1288614066]
            Ima turnir u tenisu na Zabrežju u Obrenovcu,juniori...Mala Mostanica vs Pampukovica *#AI&D.............eto da cisto popunite termine :.8-]

            Posle mozete da snimate fudbal Urovci-Krtinska 7@$** pa da pustite umesto MotoGP-a

            Hvala na sk3,sk4,sk5000.000 ili kako vec,nema ih vecina
            ...ne znam dokle cu da tupim vise slova zbog ne pustanja trka pa vas shodno tome MOLIM da NE OTKUPLJUJETE prava za moto trke 2011.!

            Isto mi se hvata da li skinuo sa torrenta sutradan...ustvari nije isto jer skidam HD i BBC komentatore. Manite se ćorava posla i ako ne mozete sve da ispostujete nemojte se poturati.
            Dosadna je prica kako se trudite da svima udovoljite i bla,bla,bla...finalnu trku ne pustate! Da nije zalosno,bilo bi smesno!

            ps.SVAKA VAM CAST!
            [/quote]
            mislim da je Pambukovica. Bar se tako selo zvalo. Prava necemo da otkupljujemo, jer su vec kupljena

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              [quote author=SPORTKLUB link=topic=342.msg187404#msg187404 date=1288614845]
              [quote author=duci0167 link=topic=342.msg187402#msg187402 date=1288614066]
              Ima turnir u tenisu na Zabrežju u Obrenovcu,juniori...Mala Mostanica vs Pampukovica *#AI&D.............eto da cisto popunite termine :.8-]

              Posle mozete da snimate fudbal Urovci-Krtinska 7@$** pa da pustite umesto MotoGP-a

              Hvala na sk3,sk4,sk5000.000 ili kako vec,nema ih vecina
              ...ne znam dokle cu da tupim vise slova zbog ne pustanja trka pa vas shodno tome MOLIM da NE OTKUPLJUJETE prava za moto trke 2011.!

              Isto mi se hvata da li skinuo sa torrenta sutradan...ustvari nije isto jer skidam HD i BBC komentatore. Manite se ćorava posla i ako ne mozete sve da ispostujete nemojte se poturati.
              Dosadna je prica kako se trudite da svima udovoljite i bla,bla,bla...finalnu trku ne pustate! Da nije zalosno,bilo bi smesno!

              ps.SVAKA VAM CAST!
              [/quote]
              mislim da je Pambukovica. Bar se tako selo zvalo. Prava necemo da otkupljujemo, jer su vec kupljena
              [/quote]
              Sta je kupljeno? Pravo da ne prenosite? Bravo

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                Umalo me nije strefio slog kad sam vidio raspored za sledecu sedmicu...zbog mastersa u Parizu, mi koji imamo samo SK necemo moci da gledamo City-United, i nijednu utakmicu Evrolige u kolu u kojem ce igrati Fener - Montepaski, CSKA-Olimpija, PAO-Efes ili Barca - Lijetuvas...da stvar bude gora, prenose tih utakmica stavljate na kanale 3, 4, i 5 koje, siguran sam, na ovom nasem kretenskom operateru u Banjaluci necemo dobiti nikad (mozda SK+ nekad i dobijemo).


                Nije mi jasno....pariski mastes, pred kraj sezone, kada su svi igraci raspadnuti, kada nece doci Rafa Nadal, kad je vise svima koji vole tenis,dosta tenisa (meni prvom, poslije US opena mi je sezona besmislena).... nije mi jasno zasto se taj turnir mora prenositi cijeli dan sa pocetkom u 11h....jel problem da prenosi tenisa traju do sest pa da onda pustite jednu ili dvije kosarkaske utakmice i derbi iz Mancestera...kako vi razmisljate,stvarno mi nije jasno, a vidim da to mnogima koji pisu na ovom forumu nije jasno, ali vi to ignorisete i tjerate dalje po svome....tenis iz Bambukovaca je preci od derbija iz Mancestera...mislim sjajno

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  [quote author=nidjeveze link=topic=342.msg190940#msg190940 date=1289092106]
                  Umalo me nije strefio slog kad sam vidio raspored za sledecu sedmicu...zbog mastersa u Parizu, mi koji imamo samo SK necemo moci da gledamo City-United, i nijednu utakmicu Evrolige u kolu u kojem ce igrati Fener - Montepaski, CSKA-Olimpija, PAO-Efes ili Barca - Lijetuvas...
                  [/quote]

                  Po meni je isto velika šteta što nećemo moći da gledamo nijedan meč PL (a pogotovu derbi City-United) i nijedan meč EL...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    Možete li dati dodjelu pehara i izjave u Baselu barem u snimci? +-*^%*

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      [quote author=nidjeveze link=topic=342.msg190940#msg190940 date=1289092106]
                      Umalo me nije strefio slog kad sam vidio raspored za sledecu sedmicu...zbog mastersa u Parizu, mi koji imamo samo SK necemo moci da gledamo City-United, i nijednu utakmicu Evrolige u kolu u kojem ce igrati Fener - Montepaski, CSKA-Olimpija, PAO-Efes ili Barca - Lijetuvas...da stvar bude gora, prenose tih utakmica stavljate na kanale 3, 4, i 5 koje, siguran sam, na ovom nasem kretenskom operateru u Banjaluci necemo dobiti nikad (mozda SK+ nekad i dobijemo).


                      Nije mi jasno....pariski mastes, pred kraj sezone, kada su svi igraci raspadnuti, kada nece doci Rafa Nadal, kad je vise svima koji vole tenis,dosta tenisa (meni prvom, poslije US opena mi je sezona besmislena).... nije mi jasno zasto se taj turnir mora prenositi cijeli dan sa pocetkom u 11h....jel problem da prenosi tenisa traju do sest pa da onda pustite jednu ili dvije kosarkaske utakmice i derbi iz Mancestera...kako vi razmisljate,stvarno mi nije jasno, a vidim da to mnogima koji pisu na ovom forumu nije jasno, ali vi to ignorisete i tjerate dalje po svome....tenis iz Bambukovaca je preci od derbija iz Mancestera...mislim sjajno
                      [/quote]
                      Tenis iz Bambukovaca(to je drugi naziv za Pariz izgleda) je preci!!!
                      Je li ti bas mnogo pozlilo kad si vidio programsku semu?Malo secera i vode,dosta tecnosti(ne smijes da izgubis tecnost, ni pod razno!) i vrijeme provodi u izluftiranim prostorijama,bice bolje valjda...
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        Dobro, ljudi,ajde da budemo realni...mec izmedju, lupam, Simona i Murraya koji ce, recimo biti odigran u srijedu od 20h, je atraktivniji od meca sa City Stadiuma...nisam protiv prenosa mastersa, ali jesam protiv prenosa mastersa od 11h pa do nocnih sati, to dosadi i bogu i narodu...monotno, nikakvo, a prava stvar bi bila da se sve to prekine sa jednim kosarkaskim i jednim fudbalskim prenosom...


                        i da....tri najatraktivnije stvari koje SK prenosi ove sezone su Premijer liga, NBA i Evroliga (sve ostalo vam uzela arena, od NFL-a, preko ACB-a do francuske lige)...i tretira ih se na taj nacin...

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          Ali ide prenos Man City-Man Utd,o tome se radi,ide na SK+
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            Istina, ali veliko trziste Sportkluba je Republika Srpska...Pola RS ima samo SK...to ti garantujem

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              Znam ja to,a sta cemo sa tim istim ljudima u BiH koji bi radije gledali tenis nego PL?Meni je svejedno,na SK ili SK+,ali ima onih kojima nije...
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                Ja bih bas volio da se uporedi procenat ljudi koji ce tog dana gledati tenis iz Pariza, sa onim koji budu gledali tekmu iz Mancestera...mislim da ni, ako Djokovic bude po rasporedu u tom terminu, nema sanse da vise od 20 posto od svih gledalaca SK kanala u tom trenutku, bude na tenisu...vecinu tenis ne interesuje...pa to je vidljivo i na ovom forumu, treba samo izlistati malo unazad

                                Comment

                                Working...
                                X