Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    Pa to je izbaceno u ponedeljak za nedelju dana,vidio sam da nema rasporeda za utorak,zato na forumu i ima programska sema do ponedeljka,dok se to ne ispravi.
    Slazem se,14 dana unaprijed za SK i 10-ak dana za SK+ je bilo idealno @(*6sd$%
    sigpic

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      Info za ljubitelje MOTO GP-a: Ako mozete pratiti hrvatski SK (npr. preko Total TV-a) onda mozete pratiti sva 3 dana MOTO GP LIVE, ukljucujuci i samu utrku, jer ce barem prema najavi SK Hrvatska nogometna utakmica Manchester-Liverpool ici kao snimka nakon utrke.

      Pozdrav!

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        Programska sema na sajtu SK ce uskoro biti vracena na normalnih minimum 7 dana.
        U toku je potpuno uspostavljanje funkcionisanja novog sajta, tako da ima sitnih problema.

        Dakle, strpljenja, bice sigurno.

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          Nadam se da i mi imamo pravo na streaming .... recimo upravo gledam i gledacu prenos motogp-a na Blusports-channel1....
          Nije se od juce znao raspored utakmica,trka,tenisa itd. pa se sad kao odjednom preklapa...pustite te price za malu decu i ne gurajte više u usta nego sto možete da sazvaćete!!!!!! Osecam se kao neka nacionalna manjina u Srbiji,nazalost

          ps.Ako uprava SK-a moze da mi da neku kontakt adresu DORNA ili MotoGP-a gde bi mogao da ih tuzakam zbog ne prenosenja a otkupljenih prava

          lep dan zelim

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            opet ja oko pregleda Premier lige .. ukljucim se u 19.55, a prenos poceo, i to izgleda u 19.30 .. s obzirom da zavrsava upravo sada, u 20.30

            jbga, vi bar ne morate kao rts da prenosite komemoracije, skupstine i ostale, pa da sportske emisije budu silovane na ovaj nacin ... i to 'zadrzavamo pravo izmene programa' ne deluje kao ozbiljna stvar .. pa ne prenosite hitne vesti i ostalo, pa da sto-sta moze da postane 'moranje' tj da se sema menja ujutru za uvece ..

            neozbiljni ste, a premier liga to ne bi smela da trpi

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              Pa moralo je tako,jer ide direktno mec portugalske lige Nasional-Porto,pregled PL-a opet u ponoc.
              sigpic

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                ako je vec 'moralo', trebalo je tako i da stoji - NEGDE .. posto se verovatno znalo nedelju dana unapred da ce u 20h da ide taj uzivo prenos, mogli smo biti obavesteni tokom dana (npr preko telop-a) da je doslo do pomeranja satnice ..

                ovako, ondos prema PL je slican onome koji je drzao rts .. ja sam za ovakve stvari zvao onaj njihov call centar prosle sezone i ukazivao im na ovo -- da sam znao da im je to bila poslednja sezona, ne bi mucio one zene onoliko ..

                ja zaista zelim da SK bude (bar sto se tice PL) ono sto MORA da bude ... a to znaci jedan profesionalan servis za koji bi bio spreman da platim sa zadovoljstvom i mesecnu pretplatu ... za sada, u 23h je prioritetan famozni POKER, a ja cekam ponoc da bi odgledao prvi deo prenosa koji sam veceras propustio ..

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  mislio sam kad krenu ovi kanali sk3,4 i 5 da nema sanse da nesto propustim od premier lige, kad prvi vikend pa imam zamerku. Svaka cast boltonu i wiganu ali mislim da je moralo na jednom kanalu da se prenosi liverpul: sanderlend. Posto vidim da nema nigde programa za unapred par dana za ove kanale, mozete li poraditi na tome. I interesuje me da li mi gledaoci mozemo da damo neki glas koje utakmice ce da se prenose

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    Liverpul prenosi BHT , mislim da se tu BHT i SK kose, jer sve i jedna utakmica koja je do sada bila na BHT ,koliko znam nije bila direktno na SK. (%fsd%&j

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      ali kakve veze mi iz srbije imamo sa bht?

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        Ima veze, jer pravo biranja (odnosno prednost) koja će se utakmica prenositi subotom u 16h ima BHT i TV3 Slovenia. Na tim kanalima u direktnom prenosu, danas od 16h išla je utakmica Liverpool - sunderland.
                        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          Evo jednog JEDNOSTAVNOG pitanja:
                          Da li SK ima nameru da sledeceg vikenda na SK3 da direktne prenose FP1, FP2 ili BAR QP... u okviru MotoGp u Japanu?

                          Koliko vidim, na SK kanalu ih nema jer je ovog puta prioritet ATP turnir, magazin Premijer lige i etc.
                          Ne, necu ponovo da pisem (ili ipak -hocu) da imate i SK+ , da prosli put nismo mogli da gledamo TRKU... a da se vracam jos vise u proslost nemam nameru.
                          Konacno smo docekali da je MotoGp vikend u gluvo doba noci (pred svitanje) kad nema direktnih prenosa Premijer lige koju gleda pola nacije - kad eto nama iznenadjenja!

                          Dakle, MOZE LI SK gledaocima koji prate Gp da obezbedi direktne prenose dogadjaja vezanih za MotoGp vikend (na bilo kom od SK kanala) ili ne moze? Ako ne moze, lepo nam to recite, pa da prestanemo da se dopisujemo.
                          Otici cemo do kablovskog operatera i uplatiti dodatne kanale koji to mogu ili cemo naci neko drugo, trajno resenje.

                          Pet kanala Sport Kluba... Hoce li se jednom SVE uklopiti?







                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            02.10.2010 (SUBOTA)


                            15:30 Moto GP Japan – Kvalifikacije 125cc
                            16:45 Moto GP Japan – Kvalifikacije Moto GP
                            17:45 Moto GP Japan – Kvalifikacije Moto 2


                            03.10.2010 (NEDELjA)


                            05:00 Moto GP Japan – Trka 125cc DIREKTNO
                            06:15 Moto GP Japan – Trka Moto 2 DIREKTNO
                            08:00 Moto GP Japan – Trka Moto GP DIREKTNO
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              Ako budu prenosili FP ili QP Moto GP-a na SK prije ATP Bangkok-a ja,a i mnogi drugi ce biti vrlo,vrlo nezadovoljni!
                              Na SK+ ne moze da se prenosi Moto GP,vjerovatno ce ici na jedan od tri kanala koji su startovali ovog vikenda @(*6sd$%
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                Mene i zanimaju ti DRUGI programi... jer se "glavni" SK kanal ocigledno pozdravio sa Gp-jem, pa sam vrlo jasno i postavila pitanje na koje ocekujem odgovor od onih koji o tome odlucuju.

                                Naravno da bi Ti bio nezadovoljan, jer mi se cini da si jedan od teniskih fanova, ali nije mi bila namera da ulazim u te vrste polemika. To smo vec apsolvirali prosli put.
                                Zar tenis ne moze da se pusti na SK+ ... ili su "mozda" 2 ATP-a na programu, pa ce ljubitelji tenisa da gledaju i jedan i drugi U ISTO VREME ( i na SK i na SK +)!!! Jel ovo u redu?

                                Koliko puta su oni koji gledaju moto sport bili nezadovoljni, to ocigledno nikoga ne zanima.
                                Ali, ko je meni kriv sto volim "egzoticne" sportove...

                                Dakle, jos jednom bih molila da nas obavestite da li da ulazimo (ovo se odnosi na one koji jos uvek nisu to uradili) u akciju "digitalizacije" (trosak +) ili ne.
                                Hvala.

                                /Vladane, ja tebi mogu samo da zavidim na pametno odabranom sportu... i u radosti i veselju uzivaj u njemu jos mnogo godina. Ne zelim da saznas kako izgleda kad se nerviras sedam dana pred svaki teniski tunir, ne znajuci da li ce umesto njega JEDINI kanal koji ima pravo prenosa, pustiti poker ili pregled bugarske kosarkaske lige - da, to je taj osecaj, otprilike.../

                                Comment

                                Working...
                                X