Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    Naravno da ne vredi raspravljati o tome kome je sta vaznije...
    Za mene i mnogobrojne ljubitelje MotoGp-ja, zna se sta je priritet.
    Ono sto je cinjenica je to da je MotoGp "siroce" Sport Kluba. Ako je SK otkupio prava prenosa, nek bar ispostuje svoj ugovor toliko da nam u direktnom prenosu pusti makar TRKU.
    Sigurno moze da se izvede da se ljubiteljima fudbala prenos prvog poluvremena malo skrati do zavrsetka trke (molim fanove fudbala da mi oproste) ili da trku (ili fudbal) prebace na SK+ .
    Ja mogu da govorim samo o svom okruzenju, a ono je takvo da NIKO nece gledati tenis a sto se tice fudbala.. pa, tu smo pola-pola.
    I jos jedna stvar, SK je doprineo velikoj popularizaciji MotoGp-ja u ovoj zemlji i ja bih ih molila da nas ne uskracuju za gledanje DIREKTNOG prenosa trka.
    Uostalom, MotoGp je u proseku jednom u dve nedelje, dok u ostalim sportovima mozemo da uzivamo mnogo cesce, ako se ova cinjenica racuna u neki argument + za prenos u Aragonu.
    Pozdrav svim clanovima foruma. Nadam se da SK naci neko resenja koje ce biti svima manje-vise po meri.

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      A zar ne bi bilo OK da motogp bude na sk+?
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        [quote author=dacha-czv link=topic=342.msg168571#msg168571 date=1284473224]
        A zar ne bi bilo OK da motogp bude na sk+?
        [/quote]
        Naravno da bi bilo, ali mi je u jednoj sličnoj raspravi mr.gold napisao da motogp mogu da daju samo na SK, kao i da neke stvari sa SK+ ne mogu na SK.

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          [quote author=irena198 link=topic=342.msg168569#msg168569 date=1284472909]
          Naravno da ne vredi raspravljati o tome kome je sta vaznije...
          Za mene i mnogobrojne ljubitelje MotoGp-ja, zna se sta je priritet.
          Ono sto je cinjenica je to da je MotoGp "siroce" Sport Kluba. Ako je SK otkupio prava prenosa, nek bar ispostuje svoj ugovor toliko da nam u direktnom prenosu pusti makar TRKU.
          [/quote]
          Ono sto je cinjenica jeste da Moto GP ima 5 puta manju gledanost od tenisa ifudbala,posebno PL-e,to je cinjenica,brojke ne lazu!
          [quote author=irena198 link=topic=342.msg168569#msg168569 date=1284472909]
          Sigurno moze da se izvede da se ljubiteljima fudbala prenos prvog poluvremena malo skrati do zavrsetka trke (molim fanove fudbala da mi oproste) ili da trku (ili fudbal) prebace na SK+ .
          Ja mogu da govorim samo o svom okruzenju, a ono je takvo da NIKO nece gledati tenis a sto se tice fudbala.. pa, tu smo pola-pola.
          [/quote]
          Mislim da ne postoji sansa za tako nesto,Man Utd-Liverpool je najveci derbi EPL i svakako ce imati 10 puta vecu gledanost nego Moto GP,jos jedna cinjenica,ja razumijem vas,ali razumite vi Sk,razumite da ce prednost dobiti ono sto ima vecu gledanost.Na SK+ ne moze da ide Moto GP,jer SK+ emituje isti program za Srbiju,Crnu Goru,Bosnu i Hercegovinu,Sloveniju i Hrvatsku,a postoje na Balkanu 3 razlicite verzije Sport Kluba(sad vec 4 posto je tu i Sport Klub Makedonija),a to su Sport Klub Srbija(Crna Gora/Bosna i Hercegovina),Sport Klub Slovenija i Sport Klub Hrvatska i ne moze da ide trka na SK+ jer SK Slovenija nema pravo prenosa Moto GP-a.
          Evo u Bosni mnogi operatori ili skoro svi nemaju SK+,pa sta oni da rade onda da ne gledaju najveci derbi Premier League?Svidjalo se to vama ili ne,PL ce uvijek imati prednost,tenis ce uvijek imati prednost,gledaniji su,MNOGO!
          Morate to da razumijete
          [quote author=irena198 link=topic=342.msg168569#msg168569 date=1284472909]
          I jos jedna stvar, SK je doprineo velikoj popularizaciji MotoGp-ja u ovoj zemlji i ja bih ih molila da nas ne uskracuju za gledanje DIREKTNOG prenosa trka.
          Uostalom, MotoGp je u proseku jednom u dve nedelje, dok u ostalim sportovima mozemo da uzivamo mnogo cesce, ako se ova cinjenica racuna u neki argument + za prenos u Aragonu.
          Pozdrav svim clanovima foruma. Nadam se da SK naci neko resenja koje ce biti svima manje-vise po meri.
          [/quote]
          Nadam se i ja da ce naci rjesenje %QWT&W
          sigpic

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            Sa ovakvim tretmanom na Sk, MotoGp ce imati jos manju gledanost... pa sledece godine nece ni biti potrebe za ekskluzivnim pravom prenosa.
            Nemojte samo da mi kazete da ce taj mec izmedju Argentine i Francuske gledati vise ljudi nego Gp, osim ako ja ne zivim u nekom paralelnom svetu!!!
            Fudbal ima 10X vecu gledanost + tenis ima 5X vecu gledanost... Ok. Hajde onda da imamo 2 Sk kanala - jedan za fudbal a drugi za tenis i SKORO svi srecni.
            Ne mogu vise da se nerviram ali nije bilo tako davno da je na Sk dva puta bila pustana REPRIZA fudbalske utakmice (a u medjuvremenu i POKER) a da tka u 125cc nije bila ni u okviru direktnog prenosa a ni kao repriza (!!!) Koja je to visa sila i prioritet onemogucila Sk da nam makar i u tri ujutru (sto bi rekao jedan momak sa foruma) ne pusti snimak.
            Sve mi se cini da je i ovo nase pisanje, tek onako... ali hajde da sacekamo i to RESENJE problema.
            Jos jednom, pozdravljam sve koji ucestvuju u ovom malom razgovoru. Ja sam rekla sve sto sam imala, i zaista bih bila srecna kada bi nekako SVI mi mogli da budemo zadovoljni. Bojim se, to je nemoguca misija.

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              Jedna ispravka za uvazenog clana Vladana. Motogp je mnogo, mnogo gledaniji, ako posmatramo celu planetu zemlju, nego fudbal.
              To su nepobitne cinjenice, koje se lako mogu proveriti.Zato su i prava na prenos motogp-a, skuplja, od prava na prenos nekih fudbalskih utakmica.
              U nasoj zemlji, nazalost, nije tako, a i ne moze da bude drugacije iz jednostavnog razloga--i previse se forsira ovaj sport, koji to uoste ne zasluzuje.Ni po cemu.
              To je isto kao i sa muzikom, dokle god se pustaju Grand pesmice, mala je verovatnoca da ce se broj onih koji slusaju pravu muziku, povecati.
              I to je ono sto je najtuznije, svest ljudi se tako sporo menja-----na bolji i visi nivo. +-*^%*

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                Ja ne znam kako je na globalnom planu,ali znam kako je na Balkanu pa i u Evropi,a cinjenica je da je EPL najgledanija i najjaca fudbalska liga.Ja volim fudbal,a vidjeli smo svi kakvu je gledanost imalo svjetsko prvenstvo i koliko su kostala prava za isto,laik sam,ali mislim da su mnogo skuplja prava za EPL nego za Moto GP,moguce da grijesim.

                Mislim i da su prava za F1 mnogo skupja nego ona za Moto GP.

                Ja vas stvarno razumijem,ali morate i vi da razumijete SK @(*6sd$%
                sigpic

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  Upravo sam o tome i govorila Vladane, fudbal je neopravdano mnogo zstupljen, jer je propaganda cudo.
                  A drugi sportovi, sada cu se osvrnuti na nase sportiste, bez obzira na uspehe, nemaju isti tretman.
                  Seti se vaterpolista, uzimaju kredite da mogu otici na takmicenje.
                  Fudbaleri nemaju te probleme iako nisu zasluzili i da ih iko i pomene, a kamoli da podignu onoliku prasinu na svim medijima.
                  Mislim da si razumeo poentu.A ja dobro znam da je tako, i to je ono najgore, ljudi uopste nemaju sluha za ono sto vredi.

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    Epl najjaca liga... pa, Ja preferiram Primeru ali to bas i nije sad najvaznije.
                    Radi se o prostoj stvari: Nije MotoGp zakrpa da pokriva rupe u programskoj semi!!! Sport Klub ili MOZE ili NE MOZE da uklopi MotoGp sampionat u svoj program. Ako moze Ok, ako ne moze - nemojte vise da nas zamlacujete. Platicemo neku dodatnu Tv stanicu koja to moze ili ce nam MotoGp sajt naplatiti 70e za pracenje svih dogadjaja vezanih za Gp.
                    Moj predlog je da odlozite prenos pocetka fudbala a moto Gp trku prekinete cim se predje ciljna linija...
                    Znam, opet niko potpuno zadovoljan ali... mislim da nema boljeg resenja.
                    Ne znam... mozda magovi u Sk smisle nesto briljantnije.

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      Bas bih voleo da vidim to istrazivanje po kome su moto trke globalno gledanije od fudbala.

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        [quote author=vesna8.11 link=topic=342.msg168638#msg168638 date=1284480250]
                        Upravo sam o tome i govorila Vladane, fudbal je neopravdano mnogo zstupljen, jer je propaganda cudo.
                        A drugi sportovi, sada cu se osvrnuti na nase sportiste, bez obzira na uspehe, nemaju isti tretman.
                        Seti se vaterpolista, uzimaju kredite da mogu otici na takmicenje.
                        Fudbaleri nemaju te probleme iako nisu zasluzili i da ih iko i pomene, a kamoli da podignu onoliku prasinu na svim medijima.
                        Mislim da si razumeo poentu.A ja dobro znam da je tako, i to je ono najgore, ljudi uopste nemaju sluha za ono sto vredi.
                        [/quote]
                        Pa sta da ti kazem,ja sam odusevljan sto je SK uzeo PL,liga je stvarno sjajna i meni je fudbal odlican sport,zaista ga volim.Vaterpolo mi je s druge strane jedan od najgorih kolektivnih sportova,prljav je(iako su u vodi $#^%RT),sudije mogu sve da odluce,pratim ja i njega,ali uglavnom svjetska i evropska prvenstva i svjetsku ligu,znaci samo reprezentativna takmicenja.
                        Ali sport nije ni izbliza lijep kao fudbal,bar meni nije.
                        Nikad se svima ne moze udovojiti ali je cinjenica da je SK najgledaniji sportski kanal na ovim prostorima i sigurno ne bi bilo tako da nema najbolju i najjacu ponudu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          [quote author=Nightfall link=topic=342.msg168640#msg168640 date=1284480707]
                          Bas bih voleo da vidim to istrazivanje po kome su moto trke globalno gledanije od fudbala.
                          [/quote]

                          Pa ti se malo pomuci pa pronadji te podatke.Ima ih, ja sam ih pronasla.
                          Naravno, tu ne mislim na SP u fudbalu, vec na obicne utakmice.

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            Pa dobro, i ja sam pronasao podatke koji tvrde da se na svetu skoro milijardu ljudi bavi odbojkom. Ili da je gledanost Formule 1 na godisnjem nivou 40 milijardi. Naravno radilo se o podacima FIA-e i FIVB-e, ne od nekih anonimusa. Uzevsi u obzir da je populacija nase planete oko 6 milijardi, i da vise od polovine te populacije ni ne poseduje televizor moze se doci do zakljucka da su ti podaci cista glupost.

                            Isto tako se na osnovu razlike u popularnosti, zastupljenosti ili pristupacnosti izmedju fudbala i moto sporta moze zakljuciti da globalno i na godisnjem moto trke ne mogu da imaju ni dvadeseti deo gledanosti koju fudbal poseduje.

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              MotoGp trka 140.000 gledalaca na najeftiniju kartu od 110e uporedi sa stadionomo i eto ti gledanost. Malo zdravog razuma i to je to.
                              Pa ti vidji sto su ti ljubitelji GP-a. Evo ti i na forumu pogledaj ciji je sadrzaj kvalitetniji i to je to
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                [quote author=L. Lawliet link=topic=342.msg168648#msg168648 date=1284481914]
                                MotoGp trka 140.000 gledalaca na najeftiniju kartu od 110e uporedi sa stadionomo i eto ti gledanost. Malo zdravog razuma i to je to.
                                Pa ti vidji sto su ti ljubitelji GP-a. Evo ti i na forumu pogledaj ciji je sadrzaj kvalitetniji i to je to
                                [/quote]

                                Za svakog sa zdravim razumom, svaki komentar na ovo, je izlisan!!!!!!
                                Jednostavno, da jednostavnije ne moze. +*@WT*48*

                                Comment

                                Working...
                                X