Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    U okviru MotoGp-ja je doslo da izmene u broja i trajanju treninga (FP1, FP2, FP3, QP). U petak, na stazi u Aragonu, ce se voziti po DVA treninga u okviru sve tri kategorije (svaki po 45 minuta, umesto po 1h, kao do sada).
    U programskoj semi je, koliko vidim, predvidjen samo FP1 /jutarnji/, dok je popodnevni - FP2 izostavljen. Da li postojei mogucnost da nam u direktnom prenosu date i ovaj "drugi" trening - 125cc FP2
    13:05 - 13:45, MotoGP FP2 14:05 - 14:50, Moto2 FP2 15:10 - 15:50...


    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      [quote author=irena198 link=topic=342.msg167674#msg167674 date=1284293305]
      U okviru MotoGp-ja je doslo da izmene u broja i trajanju treninga (FP1, FP2, FP3, QP). U petak, na stazi u Aragonu, ce se voziti po DVA treninga u okviru sve tri kategorije (svaki po 45 minuta, umesto po 1h, kao do sada).
      U programskoj semi je, koliko vidim, predvidjen samo FP1 /jutarnji/, dok je popodnevni - FP2 izostavljen. Da li postojei mogucnost da nam u direktnom prenosu date i ovaj "drugi" trening - 125cc FP2
      13:05 - 13:45, MotoGP FP2 14:05 - 14:50, Moto2 FP2 15:10 - 15:50...
      [/quote]
      takozvani trening ne ide direktno zbog tenisa. najverovatnije prenos na sk 3. bicete obavesteni

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        "Zahvaljujem" se Sport Klubu, koji je jedini u ovoj zemlji otkupio prava prenosa na MotoGp, sto ce nam u nedelju omoguciti pracenje WormUp-a u direktom prenosu, ali ce zato PRESKOCITI direktan prenos trke u Aragonu!
        Ne znam vise sta da vam pisem... Ne znam da li postoji nacin da izrazim duboko nezadovoljostvo osim ovim smajlijem $JS}|
        Dve nedelje smo cekali na OVO, a sada umesto dvotockasa, na programu imamo fudbal.
        Hajde da pokusam ovako - DAJTE NAM DIREKTAN PRENOS TRKE U ARAGONU!!!!
        /cita li ovo neko?/

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          Nadam se da ce neko procitati.
          Postoji SK+ za fudbal, i ne bi ga trebalo uzurpirati radi prenosa nekih, za sve nas, nebitnih teniskih meceva.
          Ako bi uvazena gospoda iz SK, imala bar malo sluha, a sigurna sam da ga imaju, onda ce utakmice davati na tom kanalu.
          Nevazni teniski mecevi mogu ici i reprizno.
          A trke motogp-a, MORALE bi ici direktno, jer za ovaj sport pocinje da se interesuje sve vise ljudi.
          Ovakvim odnosom SK, bojim se da ce se razocarati, sto nije nikome u interesu.

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            Pa generalno je vaznije 1/8 ili 1/4 finale nekog teniskog turnira/mastersa,nego trening Moto GP od 125 kubika
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              Pre nego sto se oglasis, prvo procitaj o cemu se radi.
              Govorili smo o direktnom prenosu trke, ne o treningu.
              A taj vazan teniski mec je Dejvis kup, ne nase reprezentacije, vec Francuske i Argentine.

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                Ali u nedelju je derbi Junajted-Liverpul koji definitivno zaslužuje da bude na SPORT KLUBU, a ne plusu: +). E sad mogli su da izbace tenis sa plusa a da tu ubace MotoGP. To je neko moje mišljenje...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  [quote author=dacha-czv link=topic=342.msg168487#msg168487 date=1284461603]
                  Pa generalno je vaznije 1/8 ili 1/4 finale nekog teniskog turnira/mastersa,nego trening Moto GP od 125 kubika
                  [/quote]
                  Kako kome.
                  Raspitajte se malo koliko ljudi prati MotoGP. Najlakše je šemu uraditi po sopstvenom ukusu.

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    Pa najbolje bi bilo da EPL bude samo na SK+. $*(5f

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      Nije nevazani teniski mec polufinale Davic Cup-a,mada bi u nedelju mogao da bude nevazan,ako Francuska ili Argentina budu vodili posle dva dana 3:0.
                      Taj teniski mec ce imati sugurno duplo vecu gledanost od Moto GP-a,jednostavno je tako.
                      Tenis i PL ce uvijek dobiti prednost na SK-u,uvijek,jer je tu ubjedljivo najveca gledanost!
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        [quote author=Vladan link=topic=342.msg168522#msg168522 date=1284464976]
                        Nije nevazani teniski mec polufinale Davic Cup-a,mada bi u nedelju mogao da bude nevazan,ako Francuska ili Argentina budu vodili posle dva dana 3:0.
                        Taj teniski mec ce imati sugurno duplo vecu gledanost od Moto GP-a,jednostavno je tako.
                        Tenis i PL ce uvijek dobiti prednost na SK-u,uvijek,jer je tu ubjedljivo najveca gledanost!
                        [/quote]

                        Hvala Vladane sto si nas, ljubitelje motogp-a "prosvletio".Bez tebe, verovatno bi ostali u mraku neznanja.

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          Nema na cemu,to su cinjenice i to moraju svi da shvate [0)-*
                          Ja vas potpuno razumijem,srecom pa na SK-u uvijek prednost dobije tenis,ali znam kako bih se ja osjecao kad bi prenosili nesto drugo umjesto polufinala Mastersa npr.
                          Man Utd-Liverpool je najveci engleski derbi,a sta da rade oni koji nemaju SK+,a ima i takvih mnogo,jednostavno se svima ne moze udovoljiti,ali,ali...

                          [quote author=SPORTKLUB link=topic=342.msg167693#msg167693 date=1284297593]
                          takozvani trening ne ide direktno zbog tenisa. najverovatnije prenos na sk 3. bicete obavesteni
                          [/quote]

                          Siguran sam da cete biti obavijesteni i da SK pokusava svima da udovolji,ali je nekad to nemoguce zbog mnostva kvalitetnih dogadjaja koje imaju u ponudi %QWT&W
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            Ljudi, nemojte više te fore "pokušava svima da udovolji". Porasli smo, prošlo vreme bajki. Te priče se pričaju od samog početka. Dobro, nema alternative i toga je SK svestan (osim na netu). Kada je bude - (*#^R^

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              [quote author=Vladan link=topic=342.msg168528#msg168528 date=1284465451]
                              Nema na cemu,to su cinjenice i to moraju svi da shvate [0)-*
                              Ja vas potpuno razumijem,srecom pa na SK-u uvijek prednost dobije tenis,ali znam kako bih se ja osjecao kad bi prenosili nesto drugo umjesto polufinala Mastersa npr.
                              Man Utd-Liverpool je najveci engleski derbi,a sta da rade oni koji nemaju SK+,a ima i takvih mnogo,jednostavno se svima ne moze udovoljiti,ali,ali...

                              [/quote]

                              Ne znam da li ijedan kablovski operater u BiH ima Sk+ u svojoj shemi,to je zaista mnogo ljudi .

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                [quote author=3006 link=topic=342.msg168503#msg168503 date=1284463725]
                                [quote author=dacha-czv link=topic=342.msg168487#msg168487 date=1284461603]
                                Pa generalno je vaznije 1/8 ili 1/4 finale nekog teniskog turnira/mastersa,nego trening Moto GP od 125 kubika
                                [/quote]
                                Kako kome.
                                Raspitajte se malo koliko ljudi prati MotoGP. Najlakše je šemu uraditi po sopstvenom ukusu.
                                [/quote]

                                rekao sam uopsteno,znaci za mene je interesantnije i prvo kolo kvalifikacija za chelendzer u beogradu nego ta trka...a kamoli polufinale Dejvis Kupa..
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X