Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    [quote author=dr.dule link=topic=342.msg133591#msg133591 date=1274704701]
    edit...pojavljuje se i javni servis u prici za Seriju A mada je to malo cudno za njih.
    [/quote]

    Pa izgubili su PL, a Arena ima Špance, EuroSport 2 Nemce pa bi voleli da nastave tradiciju da svake sezone prenose neku ligu.
    Ako se ne varam pre 4-5 godina su prenosili Italijane.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      Ah to su bila vremena #$&+|r #$&+|r Spanska liga i Seria A i to multiprenos na 3K. Cini mi se da je bila i Premier liga na RTs-u, pa FA cup, liga kup, NFL,NHL.... I to sve za dzaba i dostupno svima. Sta ono bese imamo umesto 3k? #^GH*# Avala ? &*#GI(] &*#GI(]

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        Behu lepa vremena h5g6k8

        Biće interesantno ko će uzeti Seriju A...
        Samo se plašim da neće Arena sada dati sve od sebe da uzme Italijane posle udarca koji su primili od SK za Premier Ligu.
        Valjda i Sport Klub nije napravio neki kompromis sa Arenom, tipa mi smo uzeli Engleze vama ostavljamo Italijane...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          Stvarno NIK, to si u pravu, kad se samo setim kakav je kanal bio 3K...
          Nedeljom od 3 multi Italije, pa od 5 multi Spanaca i onda celu noc NHL, NFL... &8@^J

          Sad treba da placas Arenu 500 dinara za Primeru, MLB, atletiku i NASCAR. #%d*
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            [quote author=MKSerbia link=topic=342.msg134077#msg134077 date=1274810150]
            Valjda i Sport Klub nije napravio neki kompromis sa Arenom, tipa mi smo uzeli Engleze vama ostavljamo Italijane...
            [/quote]

            Moze i to biti .... vrlo lako (%fsd%&j

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              Nije.

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                Arena i SK da se dogovore . pa Sole sa Necom jedva cekaju da Gogiju zavale jednu dobru zausku.
                samo mi nije jasan ovaj SK HD i za koga oni to rade. u Srbiji nema 3% prijemnika Full HD. #%d*
                znaci ocekujem da ce ipak bratilja sa SBBa ubaciti SD konvertor za taj kanal SK HD.
                usput kako Arena 500dinara? ja je placam 300
                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                madden balkanska liga

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  Dule, mislio sam na Total TV. @(*6sd$%
                  Kod nas je cena 500 dina.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    [quote author=dr.dule link=topic=342.msg134174#msg134174 date=1274824018]
                    Arena i SK da se dogovore . pa Sole sa Necom jedva cekaju da Gogiju zavale jednu dobru zausku.
                    samo mi nije jasan ovaj SK HD i za koga oni to rade. u Srbiji nema 3% prijemnika Full HD. #%d*
                    znaci ocekujem da ce ipak bratilja sa SBBa ubaciti SD konvertor za taj kanal SK HD.
                    usput kako Arena 500dinara? ja je placam 300
                    [/quote]
                    PL kanal ce biti hd

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      ok i treba da budu. Arena je isto HD. samo sto 3% ljudi mogu da vide pun kvalitet ponudjene slike.
                      500dinara je i na D3 ali posto ima ovaj start paket koji je 200 ako se nista ne uzima onda je svakako bolje dodati 300 za Arenu i verovatno jos 100 za SK pa imati lep izbor.

                      edit....Savo baci pogled na hokej sto sam spominjao nasta lici slika na LCD TV jos ako imas FULL HD onda ti je muka od sopstvenog signala .
                      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                      madden balkanska liga

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        [quote author=dr.dule link=topic=342.msg134181#msg134181 date=1274824537]
                        ok i treba da budu. Arena je isto HD. samo sto 3% ljudi mogu da vide pun kvalitet ponudjene slike.
                        500dinara je i na D3 ali posto ima ovaj start paket koji je 200 ako se nista ne uzima onda je svakako bolje dodati 300 za Arenu i verovatno jos 100 za SK pa imati lep izbor.

                        edit....Savo baci pogled na hokej sto sam spominjao nasta lici slika na LCD TV jos ako imas FULL HD onda ti je muka od sopstvenog signala .
                        [/quote]
                        videsec od petka, a mozda i cetvrtka

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          stigla nova oprema? sjajno. prvi cu da pohvalim ako se primeti poboljsanje kvaliteta. cekamo petak. %QWT&W
                          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                          madden balkanska liga

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            Jedva cekam petak l5'%9
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              Ja bih samo da pitam da li veceras ce biti prenos 5. utakmice lakersi-phoenix, jer vidim na programu na stranici pise da nema :S Moze li mi samo neko potvrditi tacnu informaciju ?

                              Unaprijed hvala !

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                [quote author=Ammarzation link=topic=342.msg134617#msg134617 date=1274967698]
                                Ja bih samo da pitam da li veceras ce biti prenos 5. utakmice lakersi-phoenix, jer vidim na programu na stranici pise da nema :S Moze li mi samo neko potvrditi tacnu informaciju ?

                                Unaprijed hvala !
                                [/quote]
                                nema. rade se seste

                                Comment

                                Working...
                                X