Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    Savo da castis za uzimanje Premier lige. nadam se da ce se vise gledati nego na rts-u. mada zasticeni termin ce nas urnisati....znao sam ja da ce Neca nesto da odradi muski
    samo da vrati jos odbeglog genija Makija u svoje jato i bice opet dobar SK...necu zameriti na gubitku nfl-a i koledza. *$^%T
    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

    madden balkanska liga

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      ima li jebe**e nada za bilo sta od autotrka
      stvarno zalosno sto je taj sport izbacen iz vase ponude

      za vikend se igra teniski turnir u selu kod babe,oce li biti prenosa kod vas
      posto vidim da redovno pratite ove seoske turnire #$&+|r


      premir liga e to je fudbal @R&}*
      resite se ovih sabanskih liga tipa portugalska,skotska,belgijska i ubacite malo autosporta

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        pozdrav...
        zanima me zasto je NBA playoff ovako lose ispracen,mozda 2 utakmice sedmicno,i regularnog dela je bilo malo,ali ocekivao sam da cete da date vise za playoff.A da,dobro je da su me ovi dole komentari podsetili na tenis,koji je dosadio i vrapcima na grani,ipak su nam kolektivni sportovi vec decenijama popularniji a sad kao Srbi "progledali" pa im je tenis najvaznija stvar i najpraceniji sport..naravno poneki masters turnir i nije lose pogledati ali ne znam da li ima mnogo onih kojima je zanimljivo da gledaju da li je neki tamo 1892. na listi pobedio nekog 2102.(malo ironije) @(*6sd$% ...da se vratim na ono zbog cega sam se i reg ovde,NBA,nadam se da cete ako nista makar za finale lige dati sve utakmice serije,da se izvadite malo h5g6k8 ...pozdrav..

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          [quote author=Coffi link=topic=342.msg132267#msg132267 date=1274320937]
          pozdrav...
          zanima me zasto je NBA playoff ovako lose ispracen,mozda 2 utakmice sedmicno,i regularnog dela je bilo malo,ali ocekivao sam da cete da date vise za playoff.A da,dobro je da su me ovi dole komentari podsetili na tenis,koji je dosadio i vrapcima na grani,ipak su nam kolektivni sportovi vec decenijama popularniji a sad kao Srbi "progledali" pa im je tenis najvaznija stvar i najpraceniji sport..naravno poneki masters turnir i nije lose pogledati ali ne znam da li ima mnogo onih kojima je zanimljivo da gledaju da li je neki tamo 1892. na listi pobedio nekog 2102.(malo ironije) @(*6sd$% ...da se vratim na ono zbog cega sam se i reg ovde,NBA,nadam se da cete ako nista makar za finale lige dati sve utakmice serije,da se izvadite malo h5g6k8 ...pozdrav..
          [/quote]
          subota, nedelja, ponedeljak i utorak su utakmice. to nije dovoljno?

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            poz , ljubitelji MOTO GP-ija i dalje su uskraceni za taj dogoadjaj u CG, kad su prenosi trka domaci kabl operatori zacrnjuju ekran i dodaju jad i bijes na ovaj napaceni narod (citati i mene medju njima), pa me interesuje oce li ovaj put biti isto , ili je konacno nesto uradjeno po tom pitanju?

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              [quote author=pumba link=topic=342.msg132661#msg132661 date=1274440303]
              poz , ljubitelji MOTO GP-ija i dalje su uskraceni za taj dogoadjaj u CG, kad su prenosi trka domaci kabl operatori zacrnjuju ekran i dodaju jad i bijes na ovaj napaceni narod (citati i mene medju njima), pa me interesuje oce li ovaj put biti isto , ili je konacno nesto uradjeno po tom pitanju?
              [/quote]
              nema skremblovanja u cg moto gp

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                Odlicno,svaka cast sto ste to sredili #$&+|r
                sigpic

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  Opet skremblovan Moto GP na SK-u(TTV) &*(@W6
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    Ide Moto GP u CG,hvala SK %QWT&W
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      [quote author=SPORTKLUB link=topic=342.msg132671#msg132671 date=1274441451]
                      [quote author=pumba link=topic=342.msg132661#msg132661 date=1274440303]
                      poz , ljubitelji MOTO GP-ija i dalje su uskraceni za taj dogoadjaj u CG, kad su prenosi trka domaci kabl operatori zacrnjuju ekran i dodaju jad i bijes na ovaj napaceni narod (citati i mene medju njima), pa me interesuje oce li ovaj put biti isto , ili je konacno nesto uradjeno po tom pitanju?
                      [/quote]
                      nema skremblovanja u cg moto gp
                      [/quote]
                      hvala Vam &8@^J

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        previse zumirana ova slika na hokeju. isekli ste bas dosta sa leve i desne strane. imam NBC i bas je razlika.
                        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                        madden balkanska liga

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          [quote author=dr.dule link=topic=342.msg133394#msg133394 date=1274643575]
                          previse zumirana ova slika na hokeju. isekli ste bas dosta sa leve i desne strane. imam NBC i bas je razlika.
                          [/quote]
                          vidi se pak

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            cuje se Zule, pak se vidi a i igraci nose kacige. dosta za jedan hokejaski prenos. {-8*

                            da ne zaboravim da vam pozelim srecnu seobu u nove prostorije na Novom Beogradu ako se odlucite. mada Kralja Petra i Titove livade nije isto...poslacu pice za useljenje. *$^%T
                            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                            madden balkanska liga

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              Savo jel ste to uspeli da dodjete do kompletne italijanske lige a ne samo do onog kanta paketa? pocinje da bude ozbiljno nadmetanje sa Maglom. oni vama po francuzima a vi njima po zabarima. +*@WT*48*

                              edit...pojavljuje se i javni servis u prici za Seriju A mada je to malo cudno za njih.
                              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                              madden balkanska liga

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                Tokom prenosa ragbi 13 utakmice St Helens - Hull KR na skaju je išla najava za ragbi 13 State of origin (New South Wales - Queensland). Da li postoji mogućnost da pustite tu utakmicu sutra (u sredu) u podne. Ne verujem da imate išta pametnije tada na programu što mora da se pusti (hvala Bogu nema RG). Zadovoljstvo gledanja jednog takvog spektakla uživo na srpskom jeziku bilo bi neprocenjivo.

                                Evo o kakvom je spaktaklu reč:




                                Rokanje non-stop!

                                Comment

                                Working...
                                X