Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    [quote author=Vladan link=topic=342.msg106911#msg106911 date=1258721886]

    Neka si ti meni pomoga ;D
    Shvatam ja sve i ukusi se razlikuju,ali je cinjenica da SK sa ovom ponudom ima ogromnu,ako ne i najvecu gledanost od svih sportskih kanala ;)
    [/quote]

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      [quote author=Vladan link=topic=342.msg106905#msg106905 date=1258721343]
      [quote author=dr.dule link=topic=342.msg106904#msg106904 date=1258721278]
      cudan taj Piter. njegova zena ili sestra je neki jak lik po polozaju na sbb-u
      [/quote]
      Sigurno!
      Bice da on ne da Areni da udje u SBB...
      [/quote]
      ne vidim kakve veze ima moj post sa Arenom? cisto da se zna da Golf klub nije pao sa marsa i odmah uleteo u osnovnu ponudu sbb i prema tome odredjenih 10tak centi i po koji mozda vise placa svaki pretplatnik sbb i total tv-a. sto se ne vidi kolika je gledanost toga kada vec spominjemo da je tenis gledaniji recimo od nekog drugog prenosa.
      Dragica Pilipovi? Chaffey je predsednica Upravnog odbora SBB-a.
      inace brat bratu , Golf klub je najvece smece od kanala. na kojem ova nasa sirotinja treba da gleda one burzujske likove kako ubijaju svoje vreme igrajuci i gledajuci ovo glupiranje.
      posto je zvanicni vlasnik isti za GolfKlub i SportKlub bolje bi mu bilo da je ulozio u tehniku, zive emisije a ne u GK.

      kada vam istice ugovor za masters serije ono tip 1000 , 500. cisto da znaju dokle ce SK da prenosi tenis.


      sportklub je u padu svuda. u okruzenju a i ovde su prisutni bolji kanali.
      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

      madden balkanska liga

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        [quote author=dr.dule link=topic=342.msg106916#msg106916 date=1258722956]
        ne vidim kakve veze ima moj post sa Arenom? cisto da se zna da Golf klub nije pao sa marsa i odmah uleteo u osnovnu ponudu sbb i prema tome odredjenih 10tak centi i po koji mozda vise placa svaki pretplatnik sbb i total tv-a. sto se ne vidi kolika je gledanost toga kada vec spominjemo da je tenis gledaniji recimo od nekog drugog prenosa.
        Dragica Pilipovi? Chaffey je predsednica Upravnog odbora SBB-a.
        inace brat bratu , Golf klub je najvece smece od kanala. na kojem ova nasa sirotinja treba da gleda one burzujske likove kako ubijaju svoje vreme igrajuci i gledajuci ovo glupiranje.
        posto je zvanicni vlasnik isti za GolfKlub i SportKlub bolje bi mu bilo da je ulozio u tehniku, zive emisije a ne u GK.

        kada vam istice ugovor za masters serije ono tip 1000 , 500. cisto da znaju dokle ce SK da prenosi tenis.


        sportklub je u padu svuda. u okruzenju a i ovde su prisutni bolji kanali.
        [/quote]
        Pa sto znam,vidim da vlada misljenje da SBB ne zeli da ubaci Arenu zbog SK-a(odnosno IKO grupe),a ne pitaju se ljudi da je mozda Arena ta koja koci ulazak u SBB odnosno TTV i da je projekat konkurentske firme ;)
        Ti si upuceniji od mene i naravno da nije GK s Marsa pao i za tebe je kanal sranje,a npr. vidis za mene nije,ukusi se razlikuju ;)
        Nego ne bih se ja bunio da SK prenosi i alpsko skijanje,ski skokove,F1(ovo pogotovo),ali fudbala je dovoljno i vise nego dovoljno na ostalim TV stanicama,tako da toga bar ne hvali ;)
        Opet kazem SK ima najbolji tenis i najbolju kosarku i dvije solidne fudbalske lige sto im garantuje strasnu gledanost ;)
        sigpic

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          tacno ima svega po malo . ali golf e to gleda par ljudi . cemu sluze pay kanali? platis i gledas a ne da to moraju da placaju i jos 99.5% ljudi koji to ne gledaju.
          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

          madden balkanska liga

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            [quote author=dr.dule link=topic=342.msg106937#msg106937 date=1258727632]
            tacno ima svega po malo . ali golf e to gleda par ljudi . cemu sluze pay kanali? platis i gledas a ne da to moraju da placaju i jos 99.5% ljudi koji to ne gledaju.

            [/quote]
            stalno potenciras to placanje. to ne placa 99,5% ljudi. tacka. imao si priliku da saznas malo vise. najgora je polistina - kao i poluznanje.
            sto se tice gledanosti - jedino je relevantno agb. svidjalo se nekom ili ne.
            sto se tice drugih kanala - mi ih kocimo bilo gde - opet daleko, daleko od istine

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              [quote author=SPORTKLUB link=topic=342.msg106939#msg106939 date=1258730888]

              stalno potenciras to placanje. to ne placa 99,5% ljudi. tacka. imao si priliku da saznas malo vise. najgora je polistina - kao i poluznanje.
              sto se tice gledanosti - jedino je relevantno agb. svidjalo se nekom ili ne.
              sto se tice drugih kanala - mi ih kocimo bilo gde - opet daleko, daleko od istine
              [/quote]

              hoces mi reci da ne dobijate neku lovu od pretplate ? moze biti ako imate ovu trulez burzujsku da vam sponzorisu kanal.
              svidjalo se tebi ili ne? golfklub osim par bogatih skotova , par likova kojima se svidja kako je posisana trava i jos par faca iz familije komentatora niko i ne gleda. u to me neces ubediti.
              naravno da ne kocite sa GK druge kanale posto se kako rece dzabe a ovima bi moralo da se da neki dinar.

              i nisi mi odgovorio sto imate odvratno los kvalitet slike na nba i nhl prenose? ocigledno da si i sam to primetio i da nemas odgovor.

              kako god . tvoj posao je da obezbedis zabavu za gledaoce i tako nek bude . moje je da uzmem daljinski i da saltam. ;)
              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

              madden balkanska liga

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                [quote author=SPORTKLUB link=topic=342.msg106939#msg106939 date=1258730888]
                stalno potenciras to placanje. to ne placa 99,5% ljudi. tacka. imao si priliku da saznas malo vise. najgora je polistina - kao i poluznanje. [/quote]

                Zamolio bi "SPORTKLUB" da prilikom odgovora barata ?injenicama, a ne rekla kazala
                Nadoknada za SportKLUB u januaru 2008 bila je 0.30 evra, a SPORTKLUBA+ 0.19 evra

                [quote author=SPORTKLUB link=topic=342.msg106939#msg106939 date=1258730888]
                sto se tice gledanosti - jedino je relevantno agb. svidjalo se nekom ili ne. [/quote][/quote]

                Niko nije rekao da vi ko?ite ko?i SBB

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  [quote author=stele70 link=topic=342.msg106942#msg106942 date=1258734412]
                  [quote author=SPORTKLUB link=topic=342.msg106939#msg106939 date=1258730888]
                  stalno potenciras to placanje. to ne placa 99,5% ljudi. tacka. imao si priliku da saznas malo vise. najgora je polistina - kao i poluznanje. [/quote]

                  Zamolio bi "SPORTKLUB" da prilikom odgovora barata ?injenicama, a ne rekla kazala
                  Nadoknada za SportKLUB u januaru 2008 bila je 0.30 evra, a SPORTKLUBA+ 0.19 evra

                  [quote author=SPORTKLUB link=topic=342.msg106939#msg106939 date=1258730888]
                  sto se tice gledanosti - jedino je relevantno agb. svidjalo se nekom ili ne. [/quote][/quote]

                  Niko nije rekao da vi ko?ite ko?i SBB
                  [/quote]

                  samo malo pazljivije citanja. pricali smo o gk. ovo sa brojkama nije tacno. ajde bar nadjite parve vrednosti.
                  agb - super. sve je tako. tenis niko ne gleda. sve je gledanije od tenisa. fudbal pogotovo.
                  za kocenje, opet malo pazljivijeg citanja

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    jest vala , pricalo se o najvecoj televizijskoj gluposti 21 veka na teritoriji Srbije. samo debelo sponzorisanje od masnih trulih novokonponovanih tajkuna i spasitelja srpske ekonomije moglo je da gospodina NS natera u pionirski poduhvat kupovine kanala posvecenog super popularnog i tradicionalno zastupljenog golfa. e taj kanal niko ne gleda i zauzima polozaj na freq. tv prijemnika.

                    tenis je dosta gledan ali verujem da se na kanalu SK preteruje . jest imaju dva kanala pa se mora popuniti tv sema.
                    usput pohvala. basket odlican, hokej odlican, fuca sta znam. kanta paketi. ali dobri za kladzu.

                    i dalje nisam dobio odgovor zasto je ocajan kvalitet slike nba i nhl utakmica?
                    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                    madden balkanska liga

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      [quote author=SPORTKLUB link=topic=342.msg106945#msg106945 date=1258735408]
                      samo malo pazljivije citanja. pricali smo o gk. ovo sa brojkama nije tacno. ajde bar nadjite parve vrednosti.[/quote][/quote]http://www.mtsmondo.rs/services/tv.php

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        veliki serif da ima sefa? a to nije moguce.
                        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                        madden balkanska liga

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          Nadam se da su mrzitelji tenisa zadovoljni. Najave sve prijenose sa Mastersa (i pojedinacno i parove), a onda od parova samo Ziki i onaj Kanadjanin koji ne zna srpski. A onda vrhunac veceri. Sreca da se ukazao Kevin Garnet inace bi prvog igraca svijeta i najboljeg sportasa svijeta 4 godine mogli gledati u jednoj sjajnoj snimci od ponoci ili bismo mogli pratiti samo zadnje gemove. Bas bih volio vidjeti da li bi ljubitelji lika i djela Novaka Djokovica bili odusevljeni da se na njegov match upada kada je match vec poceo.

                          Samo nastavite da napadate tenis - izgleda da uspjevate u svojim namjerama. Izmedju 14. kola NBA-a i zavrsnog turnira osmorice najboljih tenisaca svijeta SK je odabrao ovo prvo. I kao sto rekoh hvala Garnetu sto pogodi u zadnjoj sekundi inace...

                          Comment


                          • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              [quote author=DANIJEL BL link=topic=342.msg107441#msg107441 date=1258963041]
                              koliko se sje?am samo jedan i po gem se nije gledao u direktnom prenosu...

                              [/quote]

                              Prvo najavili su parove od 20 sati. A drugo regularni dio kosarke je zavrsio, bas kada je Federerov match pocinjao. Trece, a sto da Garnet nije pogodio? Gledali bi jos pola sata kosarke uz silne time-autove u zadnjim sekundama. Itd.

                              Ponavljam, bas me zanima da li bi isto postupili u slucaju Novaka Djokovica? Mozda cak i bi - zato sto Vi ne znate nista drugo nego da prigovarate da ima previse tenisa.

                              Comment


                              • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                                Comment

                                Working...
                                X