Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    Naravno da mislim na tenis ;)
    A sto se popularnosti tice,znam da se u CG NFL vrlo malo gledao ;)
    sigpic

    Comment


    • [/quote]
      pa da,a inace u CG ima masa ljudi to je multimilionska drzava

      Ok,podrzavam tvoja uverenja uzivaj,a usput mozes da pitas Arenu TV sto je platila 400.000 evra na NFL prenose i zasto se uopste ukljucio Engleski signal na ESPN

      Pozdrav Vladane i sve najbolje

      Comment


      • [/quote]

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          Pa CG je mala drzava ;),ja samo kazem ono sto znam,a to je da se ovdje NFL ne prati toliko,vidim da je u Srbiji situacija drugacija ;)

          A ubijedjen sam da je tenis mnogo gledaniji od NFL-a,na teritoriji Srbije,BiH i CG ;)

          Pozdrav NE
          sigpic

          Comment


          • [/quote][/quote]
            Ma jok NFL ima multimilionsku gledanost u Srbiji
            Sad da pricas do ujutro,ne mozes nikoga ubijediti da je NFL gledaniji od tenisa,jer nije ;)
            sigpic

            Comment


            • Comment


              • [/quote]
                Da dodje na nase televizije,bejzbol,odma bi skocili svi gledati,vazno samo da je AMERICKO ;D ;D ;D
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Comment


                  • [/quote]
                    U redu je sve to,i postujem ja to sto ste se vi prvi okupili,zavoljeli taj sport,s velikim zarom ga pratite ,i cinjenica je da tenis ne bi bio ovoliko popularan na ovim prostorima(sto je steta) da nije bilo prije svih Novaka,pa potom Jelene i Ane,ali oni su se pojavaili i tenis je nenormalno dobio na gledanosti, ;)
                    Ja ne pratim NFL,a golf npr. pratim ;),ali garantujem da tenis ima mnogo jacu gledanost od NFL-a,i dok ga SK ima,miran je sto se tice gledanosti ;),evo TTV je najavio ESPN America,tamo ima NFL-a,kako mi rekose ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • [/quote]
                        Ja te americke sportove koje oni izmisljaju,nemam zelju da gledam,niti cu gledati ikad...
                        Fudbal,korarka,tenis i sl. to su sportovi...
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • [/quote]
                          Ima nas jos koji pratimo tenis,zbog same igre,zato sto volimo tenis,ne samo zbog Novaka,Ane i Jelene ;)
                          A meni licno dok god prenose tenis(ATP,naravno),su broj 1 8)
                          sigpic

                          Comment


                          • [/quote]
                            Ima nas jos koji pratimo tenis,zbog same igre,zato sto volim tenis,ne samo zbog Novaka,Ane i Jelene ;)
                            A meni licno dok god prenose tenis(ATP,naravno),su broj 1 8)
                            [/quote]

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              Na forumu svakako,a ovako nas je mnogo vise 8)
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                ti se kreces u NFL-ovskom drustvu,a tenis je praceni sigurno u RS!
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X