Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    Evo ja poslao...Videcemo sta ce reci cenjeni gdin Administrator ???

    Comment


    • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        Taj kanal Arena Sport moze da se gleda samo preko KDS-a, to jest emituje se samo u BGD-u, posto je Beograd Srbija, a mi ostali smo prinudjeni da pratimo sta nam se da.
        Tako je to u ovoj zemlji Danskoj.

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          vazno je da je bg zadovoljan
          mi iz ostatka nase divne zemlje smo nebitna stavka

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            To sam hteo i ja da kazem, jer sam na sajtu KDS-a koji emituje Arenu Sport isao od grada do grada gde ima KDS-a, i naravno, od onog sto oni pokrivaju, a to je stvarno malo( nesto na severu i za divno cudo u Soko Banji), samo BGD moze da prati AS, koja uzgred sutra krece sa emitovanjem AS 2.
            Nije mi jasno zasto neki kanal koji , pretpostavljam, da bi hteli svi da gledaju nije isao preko nekog kablovskog operatera koji pokrivaju maltene citavu teritoriju ove nase zemlje, nego samo tamo gore, a za nas sta ostane.
            Cini mi se da je i ovde politika umesala prste, kao i uostalom u sve druge stvari u drzavi Srbiji.Ako treba da se posebno placa kanal AS i AS2, daj neka odrede cenu( a procitao sam negde na sajtu i kontaktirao svog kablovskog operatera SBB-a u Nisu, da planiraju da je verovatno daju u PAY TV-u, a cena valjda izmedju 5 do 10 evra mesecno), pa ko voli i zeli da gleda neka plati.
            Ja mislim da svi treba da gledamo isto, pa neka svako izabere za sebe sta voli.
            Pa nece valjda samo BGD da uziva u derbijima Spanske primere, i naravno NFL-a, i mi drugi postojimo.
            Mada, na kraju moram reci i to da su neke televizije koje imaju nacionalnu frekvenciju, ostale neme sto se tice sporta, svi uvode neke kvizove, rijaliti-sou, nagradne igre, politiku i itd.

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              Pa osim RTS-a i pomalo B92, niko nista ne prenosi. Svi trpaju neke filmove od pre 30 godina, spanske serije, kvizove, a da ne spominjem Kraljeve Ade i ono smece sto se pusta na Pinku. Za mene Kosava kao kanal kao da ne postoji, ne secam se da sam u zadnjih godinu dana nesto pogledao na tom kanalu.
              Sve u svemu, svega ima samo sporta nema. >
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • [/quote]
                Iako postoji preko 80 kanala ja gledam oko 6-7... To pokazuje kvalitet programa tj puno programa a malo kvalitetnih... Neke televizije su zalutale ;D
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  lova

                  Comment


                  • Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      [quote author=trevil link=topic=342.msg87133#msg87133 date=1251467364]
                      Evo ja poslao...Videcemo sta ce reci cenjeni gdin Administrator ???
                      [/quote]

                      I jesi li dobio neki odgovor?

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        [quote author=Roger link=topic=342.msg87426#msg87426 date=1251662145]
                        [quote author=trevil link=topic=342.msg87133#msg87133 date=1251467364]
                        Evo ja poslao...Videcemo sta ce reci cenjeni gdin Administrator ???
                        [/quote]

                        I jesi li dobio neki odgovor?
                        [/quote]
                        > Jos uvek nikakav!

                        Comment


                        • Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            Ovako upravo smo dobili informaciju da od sledeceg utorka ESPN krece sa svojim NFL programom a to je:

                            NFL kickoff game,3 utakmice u nedelju(od 7,11 i 2 po nasem vremenu),monday night football,saturday night footbal,thanksgiving day,ceo playoff,pregame show,pregled nedelje i svakakve emisije

                            Hvala sportklubu sto je izgubio prenose,okrenite sa vremena na vreme ESPN da gledate kako se to radi,a sad na proslavu

                            Kome se ne svidja,GOLFKLUB JE UVEK TU!HAHAHAHAHHHAHHAAHHAAHHAHH

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              A drago mi je da smo sad svi zadovoljni ;),vi sto gledate NFL,i mi sto ga ne gledamo,pa mozemo na SK da gledamo nesto drugo,HVALA SK
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                [quote author=Vladan link=topic=342.msg87683#msg87683 date=1251805632]
                                A drago mi je da smo sad svi zadovoljni ;),vi sto gledate NFL,i mi sto ga ne gledamo,pa mozemo na SK da gledamo nesto drugo,HVALA SK
                                [/quote]

                                Comment

                                Working...
                                X