Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]
    Svaka cast majstore!!! ;)

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      JEL CE BITI PRNOSA NEKOG FUDBALSKOG TURNIRA NA SK DA SE MALO PRKINE OVA MONOTONIJA KOJA VLADA NA NJEMU???

      Comment


      • Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          Ovo vise stvarno prelazi u idiotizam ... Pa zar i ovakav jedan turnir moramo da gledamo?????????????????????????????????????
          Na tribinama nema ni 100-200 ljudi a Vi nas ovde dokusurujete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Stvarno ne znam ko je odgovoran za programsku sheme ali da sam mu ja gazda dobro bi se pozabavio njegovim primanjima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Uostalom, postoje razni vidovi istrazivanja potrosaca (gledalaca) pa vi vidite koliki je broj onih koji ovo ( iritirajuce) uopste prate!!!!!!!!

          Comment


          • Comment


            • [/quote]
              A zaboravio si "fenomenalan" duel CRO-USA u Davis cup-u!
              Zbog citavih 12 gledalaca, koji ce ko zna iz kojih razloga to pratiti, teror cemo osetiti mi! >

              Comment


              • [/quote]
                A zaboravio si "fenomenalan" duel CRO-USA u Davis cup-u!
                Zbog citavih 12 gledalaca, koji ce ko zna iz kojih razloga to pratiti, teror cemo osetiti mi! >
                [/quote]

                nize od ovoga nisu mogli da padnu
                tolko je jadno da je smesno

                Comment


                • Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    a sad specijalitet kvalifikacije za LS,sa utakmicom dinama iz zagreba
                    na nijhovom SK se nasi sportisti izbegavaju prenositi,a komoli da se usude da prenose zvezdu i partizan
                    od tolko kvalifikacionih meceva vi nadjete komsije i to posle prenosa teniske reprezentacije
                    da nije zalosno bilo bi smesno

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      Sta fali Dinamu iz Zagreba,jeste da navijam za Bile u Hrvatskoj,ali bolje i ovo nego tenis.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        Ja iskreno ne mogu da vjerujem ???,pa nista vam ne odgovara :o , kad prenose tenis,sto prenose tenis,kad prenose fudbal , sto prenose fudbal >,pa ako vam se ne svidja prebacite onu sprdnju od ES-a pa gledajte PIKADO,BOCANJE i ostale razne gluposti 8),jer napokon postoji sportski kanal,na ovim prostorima,a SK je olicenje kvalitetnog sportskog kanala 8).Ali recite vi meni sta da prenose ove nedjelje,ili sta su mogli da prenose prosle nedjelje,sem tenisa,ja cu vam reci i prosle i ove nedjelje ili tenis ili NISTA(naravno mogli su kao SK Hrvatska da daju raznorazne snimke Evrolige, ili Man Utd - Tot,ali eto odlucili su se za prenose,sto je svakako bolje) 8)
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          Iako nisam shovinista, stvarno ne vidim zasto moramo da gledamo Dinamo, ako tog dana ima barem 3-4 zanimljivijih utakmica!
                          P.S. S' obzirom da je Hogar u pravu za prenose nasih, jos jedan razlog vise! A neeeee, mi smo kao tolerantni ?????!!!

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            [quote author=Liverpool FC link=topic=342.msg76397#msg76397 date=1247492809]
                            Sta fali Dinamu iz Zagreba,jeste da navijam za Bile u Hrvatskoj,ali bolje i ovo nego tenis.
                            [/quote]

                            tako je kralju !!! 8) 8) 8)

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              [quote author=Vladan link=topic=342.msg76398#msg76398 date=1247493349]
                              Ja iskreno ne mogu da vjerujem ???,pa nista vam ne odgovara :o , kad prenose tenis,sto prenose tenis,kad prenose fudbal , sto prenose fudbal >,pa ako vam se ne svidja prebacite onu sprdnju od ES-a pa gledajte PIKADO,BOCANJE i ostale razne gluposti 8),jer napokon postoji sportski kanal,na ovim prostorima,a SK je olicenje kvalitetnog sportskog kanala 8).Ali recite vi meni sta da prenose ove nedjelje,ili sta su mogli da prenose prosle nedjelje,sem tenisa,ja cu vam reci i prosle i ove nedjelje ili tenis ili NISTA(naravno mogli su kao SK Hrvatska da daju raznorazne snimke Evrolige, ili Man Utd - Tot,ali eto odlucili su se za prenose,sto je svakako bolje) 8)
                              [/quote]

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                [quote author=dobreta link=topic=342.msg76399#msg76399 date=1247493567]
                                Iako nisam shovinista, stvarno ne vidim zasto moramo da gledamo Dinamo, ako tog dana ima barem 3-4 zanimljivijih utakmica!
                                P.S. S' obzirom da je Hogar u pravu za prenose nasih, jos jedan razlog vise! A neeeee, mi smo kao tolerantni ?????!!!
                                [/quote]


                                bolji nego "mi" u svakom slu?aju ...

                                Comment

                                Working...
                                X