Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

      Comment


      • [/quote]
        ima na sk+ direktno i danas i sutra.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          Pa i mi u Bosni smo ljudi......
          Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            [quote author=DANIJEL BL link=topic=342.msg51191#msg51191 date=1235121930]
            Pa i mi u Bosni smo ljudi......
            [/quote]
            S obzirom da mi je stalo da svi uzivaju,cimni me na pm,da ti dam link,da gledas preko neta,sa extra slikom.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              Ne lezi vraze. Evo cijeli vikend nigdje fudbala. Samo Marsej, Memfis i ostali teniski otpaci.
              Ne razumijem zaista vodstvo Sport Kluba. Kao da se Bundes liga ukida Marjanovim odlaskom. Mislim Marjan je bio bez konkurencije 100 puta bolji komentator od bilo koga, ali Sport kluba ce biti i poslije Marjana. Bundeslige ima jos pola godine, pa zasto nam ne date da je gledamo. Dobro znate da jedan ogroman dio vasih gledalaca ne moze gledati SK+. Gdje su nestali prenosi championshipa? Ja se ne sjecam kada se zadnji put prenosila ijedna utakmica. Mislim da vas ovakve odluke ne vode nikuda.

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                [quote author=groar link=topic=342.msg51203#msg51203 date=1235124438]
                Ne lezi vraze. Evo cijeli vikend nigdje fudbala. Samo Marsej, Memfis i ostali teniski otpaci.
                Ne razumijem zaista vodstvo Sport Kluba. Kao da se Bundes liga ukida Marjanovim odlaskom. Mislim Marjan je bio bez konkurencije 100 puta bolji komentator od bilo koga, ali Sport kluba ce biti i poslije Marjana. Bundeslige ima jos pola godine, pa zasto nam ne date da je gledamo. Dobro znate da jedan ogroman dio vasih gledalaca ne moze gledati SK+. Gdje su nestali prenosi championshipa? Ja se ne sjecam kada se zadnji put prenosila ijedna utakmica. Mislim da vas ovakve odluke ne vode nikuda.
                [/quote]
                Slazem se

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  ni veceras na sportklubu nema salke - dortmund ali nemaaaa vezeeee neka nama tenisaaaaa :o :o :o

                  p.s sva sreca pa imam sport klub madzarski i rumunski oni ce prenosit utakmicu ;D

                  Comment


                  • Comment


                    • [/quote]

                      Srecom pa postoji i Hrvatski SK, pa se ne mora pratiti samo fudbal! ;)

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        Hvala na prenosu juce Cska-Montepaschi ....

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          hoce li SK da prenosi ili da pusti snimak nfl drafta 25.4? znam odgovor unapred ali je red da pitam za one koje to zanima.
                          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                          madden balkanska liga

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            [quote author=dr.dule link=topic=342.msg55264#msg55264 date=1237471473]
                            hoce li SK da prenosi ili da pusti snimak nfl drafta 25.4? znam odgovor unapred ali je red da pitam za one koje to zanima.
                            [/quote]
                            Nece,ipak traje previse dugo.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              [quote author=Liverpool FC link=topic=342.msg55265#msg55265 date=1237471949]
                              [quote author=dr.dule link=topic=342.msg55264#msg55264 date=1237471473]
                              hoce li SK da prenosi ili da pusti snimak nfl drafta 25.4? znam odgovor unapred ali je red da pitam za one koje to zanima.
                              [/quote]
                              Nece,ipak traje previse dugo.
                              [/quote]
                              nfl draft je jedino desavanje oko ovog sporta od prve nedelje februara pa do prve nedelje septembra pa se nemoze reci da predugo traje tih pet sest sati. ja recimo uopste ne gledam SK kada nema nfl meceva a uredno izmirujem obavezu oko pretplate na kanal. zato mislim da treba Neca & Co razmisle o tome da obezbede prenos drafta jer su jedini koji imaju prava na to u ovoj zemlji zbog kupljenih prava prenosa nfl sezone. usput naravno da ima nacina da se pogleda draft ali bi bilo mnogo lepse uz glasovnu podrzsku Pedje i jos po nekog.
                              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                              madden balkanska liga

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                Makar snimak u neko normalno vreme mada polako dizem ruke od SK posle onakvih odgovora ljudima koji placaju ovaj kanal! >

                                Comment

                                Working...
                                X