Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    [quote author=Liverpool FC link=topic=342.msg37397#msg37397 date=1224406220]
    [quote author=Igor_RU link=topic=342.msg37392#msg37392 date=1224369474]
    [quote author=Liverpool FC link=topic=342.msg37369#msg37369 date=1224356058]
    [quote author=Igor_RU link=topic=342.msg37362#msg37362 date=1224351792]
    [quote author=dr.dule link=topic=342.msg37344#msg37344 date=1224341000]
    optimizam je lepo imati ali i realnost je jedno. videcemo , samo da se ne pokajes sto si uzeo godisnju kartu, koja usput i nije skupa.
    [/quote]
    pa ja vec 5 godina unazad uzimam godisnju i to nikako ne moze da bude propala investicija...a licno me jako nervira to sto pred pocetak svake sezone kolaju price kako nas ceka debakl,ovo ono...a mi sve bolji i bolji...inace narednih dana ocekujte veliko pojacanje u KK Partizan...ocekujem najmanje TOP 16,a onda se nikad ne zna
    [/quote]
    Svaka MUSKA kosarkaska utakmica makar i besplatna je baceno vreme,bilo ko da igra,dali Partizan,dali Zvezzda,dali TAU,dali Hemofarm,ko god,Za razliku od njih devojke igraju mnogo lepsu kosarku,i mnogo toga ima vise da se vidi.
    [/quote]
    ti ocegledno ne znas kakva je privilegija biti u Pioniru kad igra Partizan...znas kakav je osecaj dobiti Panatinajkos u BG-u...
    [/quote]
    Brate,ja ne volim musku kosarku i tacka,sta me briga dali je neko dobio PAOK,Majami,Zvwezdu,Sakramento,sta me briga.To je moje pravo,i tu je tacka.
    [/quote]
    pa i jeste tvoje pravo,ali ne treba govoriti kako je to bacanje vremena...jer vecina ljudi ne misli kao ti...

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      Uf ne da mi se da se objasnjavam zasto,kako iz zbog cega,pogledaj uslove rada jednih, i drugih ekipa),recimo kk CZ nikad nije bila prvak Evrope,za razliku od Zvezdinih dama,krajem 70ih niko im nije mogao nista.Hemofarm ,muska ekipa nikad nije igrala u najelitinijem euro tackicenju,a Zkk je 2 puta bila polufinalista,i par puta 1/4 finalista,krajem 90ih.Samo Partizan uz mnogo srece je osvojio onutitulu,a i njegovim damama je malo falilo da to isto ostvare,tako da ces shvatriti,zasto KSS treba da se stidi samog sebe.Sram ih bilo!
      Necu vise nista reci na ovu temu.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        Pretpostavljam da nema nikakve sanse da na SK vidimo prenos CEFL Bowla iz Beca?
        Proletos su obecavani prenosi te lige, sta se desilo s tim?
        Postoji li sansa barem za snimak beckog finala?

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          Dobro vece,

          Prvi put pisem ovde, poydrav svima!

          Video sam na vasem kanalu reklamu da ce biti prenosa svetskog prvenstva u ragbiju 13 (rugby league), pa sam hteo da pitam da li se zna koje ce se tacno utakmice prenositi i u kojim terminima?

          Hvala.

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            hoce li sport klub prenositi Indy Car ove nedelje?
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              fakat niste normalni sa ovim tenisom
              pustiti euroligu direktno pa onda nek ide malo i tenisa u snimku a ne 10 sati za redom live tenis

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                [quote author=mario link=topic=342.msg38333#msg38333 date=1225278437]
                fakat niste normalni sa ovim tenisom
                pustiti euroligu direktno pa onda nek ide malo i tenisa u snimku a ne 10 sati za redom live tenis
                [/quote]

                Cuj, pa barem se ljubitelji kosarkaske Eurolige (medju kojima sam i ja) ne bi trebali previse zaliti, jer izgleda da cemo ove godine imati 3 prijenosa tjedno (kasnije uglavnom LIVE)! Ali naravno da tenis ima prednost!!!

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  E, programski shemeri, jeste li zadovoljno kevtali kad su vam ovi s Avale bacili otpadak u vidu Lecce-Milan? Kojim dijelom mozga vi razmisljate!? NFL za 'Lecce-Milan'!? Da niste i vi bili stedise Dafiment banke? Odustanite od NFL prenosa, mozda ce ih preuzeti neko s vise vijuga ili ce bar uleiti pravi NASN. Ovo se silovanje, u normalno uredjenjim zemljama, zakonski sankcionise. 'Lecce-Milan'!? Jeste li rekli 'HVALA', cikama s Avale!?

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    [quote author=Marshall Faulk link=topic=342.msg38532#msg38532 date=1225534077]
                    E, programski shemeri, jeste li zadovoljno kevtali kad su vam ovi s Avale bacili otpadak u vidu Lecce-Milan? Kojim dijelom mozga vi razmisljate!? NFL za 'Lecce-Milan'!? Da niste i vi bili stedise Dafiment banke? Odustanite od NFL prenosa, mozda ce ih preuzeti neko s vise vijuga ili ce bar uleiti pravi NASN. Ovo se silovanje, u normalno uredjenjim zemljama, zakonski sankcionise. 'Lecce-Milan'!? Jeste li rekli 'HVALA', cikama s Avale!?
                    [/quote]


                    Hajde da se ukljuce u tu utakmicu samo kada su pauze u NFL mecu ali da strada cela tekma zbog Lece-Milan to stvarno... Pa taman i da je i Juventus-Milan... A sezona polako odmice ,cekas godinu dana taj NFL i onda prodje za cas a plus ti jos zakinu tu i tamo... >
                    Pratim ja i fudbal i volim oba sporta podjednako ali bas zato mislim da bi taj nedeljni termin od 19h morao da bude rezervisan samo za NFL i nista drugo jer ta liga makar to zasluzuje a valjda i mi gledaoci.

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      Kako to da se nece prenositi Masters Cup u nedjelju 9. ovog mjeseca kada se ako se ne varam igra prvo kolo round Robina? U programu pisu prijenosi tek od ponedjeljka! Hvala unaprijed na odgovoru!

                      Comment


                      • Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          tadic nema veze sa tijanicem.
                          tijanic odlicno obavlja svoj posao.. sta je napravio od onakvog kontrolisanog medija, sa bar 10 puta(mislim i vise) manjim budzetom..
                          svaka cast

                          Comment


                          • [/quote]

                            Zbilja bi moglo neko objasnjenje u pogledu toga, kako i na osnovu cega pravite program, odnosno ko je odgovoran za procene da ce tu i tamo ubacene utakmice grckog prvenstva imati vecu gledanost od NFL, koji ima svoju publiku i traje manje od pet meseci godisnje prakticno.
                            Ako se vec prati neko takmicenje - bez obzira na to o kojem je rec - treba ga pratiti celovito, u manje-vise ustaljenim terminima. Ukoliko to nije moguce, mestimicna ubacivanja u program nemaju smisla, a po pravilu su naustrb neceg drugog. Nemoguce je da vam nije jasno da ne mozete pokriti sve sto ste otkupili, a da mislite da ce ljubitelji necega biti zadovoljni time sto im uskracujete poneki termin, kada znaju da postoji mogucnost kompletne pokrivenosti odredjenog takmicenja.
                            Svojevremeno je po ovofm Forumu kruzilo neko pseudo-objasnjenje o navodnom istrazivanju gledanosti pojedinih segmenata programske seme SK, ali metodologija tog navodnog istrazivanja nikada nije objasnjena, tako da pretpostavljam da niko s IQ vecim od 70 ili nesto vise skole nije mogao biti ubedjen u tvrdnje koje su odatle proizlazile o tome sta je navodno gledanije od neceg drugog.
                            No, da skratim, vec sam postovao to u drugom sub-forumu, Igor je u pravu, odrecite se NFLa i svega ostalog sto ne zelite da prenosite uzivo, ili da dajete snimke u terminima prihvatljivim za one koji rade/studiraju/idu u skolu (ne teba vam nikakvo istrazivanje da shvatite da oni predstavljaju vecinu gledalackog tela, nesumnjivo), pa da znamo na cemu smo. Ovako, svake godine cekamo da vidimo hoce li se NFL prenositi uopste, kada ce izvisiti zbog potpuno nevazne fudbalske utakmice, da li ce se prenositi ceo plej-of itd.

                            Comment


                            • Comment


                              • [/quote]
                                onda nastavi da gledas sos

                                Comment

                                Working...
                                X