Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogli su otvoriti SK HD i u osnovnoj ponudi, ne bi im ništa falilo.

    Bezv mi da tražim streamove za PL, a još mi je ovaj omiljeni termin...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Mereno u procentima, u cemo hocete...ljude zanima fudbal pre svega, ne tamo neke formule i zenska kosarka i odbojka.
      Okej, moze to ali na ostalim kanalima.
      Na prva tri kanala treba biti fudbal, kao prvi sport na planeti.
      Zato je sramno ovo sto rade, razocaran sam.

      Comment


      • Ne moze da ide samo fudbal na sva tri satelitska kanala, niti samo fudbal generalno, bez obzira na popularnost, uostalom on i jeste najvise zastupljen.

        Slazem se Zola, imas 10 kanala i to bez tog HD koji je nekako uvek bio rezerva, ali valjda guzva u prenosima, ne znam sto tamo odjednom guraju. Niko se mozda ni ne buni, osim ovde
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Drakarys View Post
          Na prva tri kanala treba biti fudbal, kao prvi sport na planeti.
          Zato je sramno ovo sto rade, razocaran sam.
          Naravno da je sramno, nikada mi ne bi palo na pamet da plaćam Sport klub zbog nekakve odbojke ili sličnih nebuloza/malih sportova. Koga to interesuje uopšte? 0,00001% nečega...
          Sport klub plaćam zbog second to none fudbalske ponude, Premijer lige, La Lige, Lige nacija. i utakmica reprezentacije, ostale gluposti me apsolutno ne interesuju.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Tako je, samo mislite na sebe, pustite ostale...
            Mislim da su oni malo pametniji i strucniji od nas

            Comment


            • Kojih ostalih?
              Mali sportovi praktično ne postoje u poređenju sa elinim fudbalskim takmičenjima. Liga šampiona, Premijer liga, La Liga i Liga nacija imaju rejting u poređenju sa kojim se mali sportovi kotiraju na nivou statističke greške.

              Nikome normalnom u Sky Sportsu, BT Sportu ili Sky Sportu nikada ne bi ni pala na pamet takva idiotska "ideja" da Bundesligu ili neku od ranije nabrojanih top liga skloni sa udarnih termina i kanala.
              Takav "genijalac" bi momentalno popio otkaz za takvu glupost.

              Novac koji normalne TV kuće plaćaju za obezbeđenje TV prava prenosa eltnih fudbalskih takmičenja se meri u milijardama funti i pitanje statusa apsolutnog prioriteta kod prenosa tih utakmica niko normalan ni u ludilu ne bi postavio.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Sramota što se uzme NFL da se prenosi i onda se prenosi samo jedna utakmica od 19h, i to uvek New England.

                Loš izbor utakmica, plus se u NFL odigra u 19h pola kola, što sa utakmicama od 22:30 i 22:05 čini većinu. Ostale su još jedna u noć izmedju nedelje i ponedeljka, jedna izmedju ponedeljka i utorka i jedna u petak ujutru.

                Te tri prenose. I sada, kada znaš da se NFL gleda najmanje kao F1, a verovatno i više, jer su svi počeli da ga prate,

                ti stavljaš jednu utakmicu na SK 2 u 19 i jednu u 22:30. Pritom najgori izbori.

                Mora da ide na sk2,3 po jedna od 19h, pa zatim najbolja u 22h. Bar toliko.

                Ovako stave utakmice koje će gledati niko. Chargers - 49ers kojima je povredjen Garopolo. da gledamo umesto NYJ i NoSaints. Aha, važi.

                Comment


                • Ja još sad doplatio kopernikusu za ovu karticu što su mi gurnuli u tv i dobio 200 nekih programa, sada imam SK1,2,3,4,5,6. I taman pomislio e sad mogu da gledam sve mečeve PL i La Lige koje poželim. Kad oni stavili Ueska-Đirona na SK10. Dobro, razumem, nisu neki atraktivni klubovi, ali opet, to što je na SK10 kao da uopšte i ne prenose.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Kako može taj koprenikus da se uzme u Bg ? Ne može je l?

                    Comment


                    • Tesko svima ugoditi i sve afinitete prema sportovima zadovoljiti

                      Sto se tice provajdera, najbitnije je da su u tvom kraju, zgradi, a ako nisu onda je potrebno da se odredjen broj ljudi (postoji neki postotak) u zgradi zainteresuje za istog, tj da zeli da uvede bas tu, odredjenu kablovsku. A ako si u kuci, a nemas ih u kraju, onda moras od ponudjenih koji prolaze kroz tvoju ulicu.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Zamisli da ti drzis SK i da tek pocinjes sa radom, imas dobar budzet pritom. Kako ces navuci gledaoce, Premier ligom ili zenskim basketom?

                        Slazem se da se svima ne moze udovoljiti, ali je definitivno bolje zadovoljiti 98% pretplatnika nego onih 2%.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Kako može taj koprenikus da se uzme u Bg ? Ne može je l?
                          Pa trebalo bi' da može. A kako, to bi' morao kod njih da se respitaš, imaš i sajt na netu, pa možeš malo da se raspitaš. Nisam siguran kako to ide.
                          Kopernikus, ne koprenikus.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Zamisli da ti drzis SK i da tek pocinjes sa radom, imas dobar budzet pritom. Kako ces navuci gledaoce, Premier ligom ili zenskim basketom?

                            Slazem se da se svima ne moze udovoljiti, ali je definitivno bolje zadovoljiti 98% pretplatnika nego onih 2%.
                            Koliko znam SK nije tek poceo sa radom, tako da ti je paralela pogresna.

                            SK 1, 2 i 3 su satelitski kanali i sigurno da imaju ogranicenja u prenosima, pored svih prava koje kupuju. Raspitajte se prvo malo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dobro, da ne preterujemo. Da nema SK ne bi' ni gledao PL i La Ligu jer ne gledam preko strimova onlajn.
                              Ali prosto mi nije jasno zašto bi prenosili neki ženski košarkaški meč, ili muški košarkaški meč Egipat-Čad, pre nekih mečeva PL I La lige. Baš me zanima gledanost tih mečeva.. Ali dobro, svakako sam i više nego zahvalan što prenose PL i La Ligu, jer na Areni npr. ne bih nikako mogao da gledam sa onim komentatorima njihovim..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Koliko znam SK nije tek poceo sa radom, tako da ti je paralela pogresna.

                                SK 1, 2 i 3 su satelitski kanali i sigurno da imaju ogranicenja u prenosima, pored svih prava koje kupuju. Raspitajte se prvo malo.
                                Nisam ja hvatao nikakvu paralelu.
                                Samo sam zeleo da ti ukazem na sledece: pretplatnici koji su se opredelili za odredjenog provajdera jer sadrzi SK paket sigurno nisu doneli tu odluku da bi gledali zenski basket, vec La Ligu, PL, Euroleague itd. Pricam za vecinu (90+%).
                                Tebi sam postavio pitanje da li bi pre privukla gledaoce zenskim basketom ili kvalitetnim sportom. SK je naravno izabrao opciju dva i navukao ogromnu masu. Medjutim ovo sto se trenutno desava je veliko nepostovanje prema gledaocima koji su godinama uz njih, ali moze im se jer samo oni imaju prava.

                                Kakva ogranicenja imaju? Jedne nedelje moze na SK1, sledece nedelje moze samo na HD, pa one naredne na SK4? Za PL termin od 16h sam navikao, nema ga na HD kanalima, ali za sve ostale utakmice uvek se znalo.

                                Mozda navlace ljude da uzme SBB-ov paket sa svih 11 SK-a. Ja ga imam, ali necu da gledam PL na pirincu kada nema potrebe za time.

                                Comment

                                Working...
                                X