Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Sejn View Post
    Mi u BiH na mtel-u imamo svih 10 SK-a , ali nemamo SK HD...Postoji li mogucnost da se neke jace utakmice ( Danas Valensija, Besiktas, juce Atletiko Madrid ) istovremno prenose na nekom od kanala 7,8,9,10 ako su vec ti kanali slobodni...Inace, jako dobrih utakmica ima na SK HD , a mi na mtel-u u uopste nismo u mogucnosti imati taj kanal. Ako neko zna nesto vise, hvala.
    Pa ni na Totalu nema SK 4-10, ne možemo tu ništa, a bude i tamo ponekad zanimljivih sportskih sadržaja.

    Comment


    • Šta je ovo jbt, 10 kanala nijedan ne prenosi Grčka - Srbija? Čak ni SK1 BIH!!

      Comment


      • Originally posted by dzoni97 View Post
        Šta je ovo jbt, 10 kanala nijedan ne prenosi Grčka - Srbija? Čak ni SK1 BIH!!
        RTS ...

        Comment


        • Prava za Srbiju ima RTS, za Bosnu nema, tako da...

          Comment


          • Meni na mtel-u nisi zatamnili.

            Comment


            • Ja ne znam ko odlučuje o ovom programu, nisu oni baš čisti u svojim glavama..
              Stavili meč Španse lige na SK 6, koji nema 89% ljudi, a na ovim glavnim prenose meč Egipat-Čad? To će jedino Đorđe Čvarkov gledati zbog nesvrstanih prijatelja iz Čada.
              Po meni ovo nema smisla, što taj meč ne stave na SK 6, a Ueska-Rajo na SK 3 ili 4. Sve gore i gore u ovoj novoj sezoni selektuju koji će mečevi na kojim kanalima biti postavljeni.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Umesto da se neki mec PL od 16h prenosi na nekom od HD kanala, ovi prenose ragbi, vaterpolo i zenski basket. SBB placam samo zbog SK, nadam se da necu morati da prelazim na nekog stranog provajdera.

                Comment


                • Je l ja grešim ili je celo kolo osim Reala i Barselona van prva tri kanala?

                  Comment


                  • Očigledno da je raspored po kanalima potpuno promašen. Ništa čudno kada se vidi kako se biraju komentatori za najvažnije utakmice, po pravilu najlošiji dobijaju da rade.
                    Povodom toga apelujem na SK da omogući međunarodni/engleski komentar koji dolazi u paketu sa prenosima. SK poseduje ekskluzivna prava na zaista sjajne i atraktivne utakmice i velika je šteta što je kvalitet prenosa značajno pokvaren veoma lošim komentatorima.

                    Eurosport ima isti problem, ali ga je rešio omogućivši izbor sjajnih engleskih komentatora, ko ne želi da sluša mučenja i sricanja "naših".

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Nisu toliko Engleski komentatori toliko bolji...jedinu nisu "nasi" pa mislimo da su bolji...
                      A jedva cekam da se zavrse ove kvalifikacije u kosarci i vaterpolo pa da gledamo fudbal

                      Comment


                      • Ma jesu, ovi naši su zonska liga komentatora.
                        Nebuloza je da se sportovima koji nemaju nikakav rejting daje prednost u odnosu na fudbal. To nigde u svetu ne može da se vidi, svaka televizija je presrećna kada kupi prava za najjače lige i daje im apsolutan prioritet u emitovanju. Samo naši "stručnjaci" ispred fudbala stavljaju neke, globalno gledano, nebitne događaje.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Danas na sva tri glavna programa kosarka. I to neke azijske kvale za svetsko ili sta je ko ce ga znati. Kinezi, Korejci ... Jis su oni odlicni kakvih repki ima.
                          Trenutno na sva tri glavna kanala odbojka.

                          JEBO IH ONAJ KO IM NAPRAVI OVAKVU PROGRAMSKU SEMU!!!!!

                          Ako se igra PL, i desi se da su dve dobre tekme u isto vreme, to nema sanse da ide na dva od prva tri kanala.... Ali zato ovo moze komotno...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            Očigledno da je raspored po kanalima potpuno promašen. Ništa čudno kada se vidi kako se biraju komentatori za najvažnije utakmice, po pravilu najlošiji dobijaju da rade.
                            Povodom toga apelujem na SK da omogući međunarodni/engleski komentar koji dolazi u paketu sa prenosima. SK poseduje ekskluzivna prava na zaista sjajne i atraktivne utakmice i velika je šteta što je kvalitet prenosa značajno pokvaren veoma lošim komentatorima.

                            Eurosport ima isti problem, ali ga je rešio omogućivši izbor sjajnih engleskih komentatora, ko ne želi da sluša mučenja i sricanja "naših".

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            To ti govoriš iz svog ugla, nemaju svi SBB.

                            Comment


                            • Nemaju mogućnost izbora engleskog audija? Mislio sam da je to standard, svima dostupno. Eurosport je međunarodni satelitski kanal, lokalizovan po regijama/zemljama u Evropi, imaju lokalne komentatore i plus engleske u centrali (ili je to Eurosport UK, nisam siguran). Čak je i analogni SBB imao mogućnost izbora engleskog audija, baš me čudi da npr mts TV IPTV nema tu mogućnost.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              Last edited by La Jugoslavia; 17-09-18, 17:04.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ne znam za njih ali mtel nema. Sve je to kako-kome. Kao što ja imam paket sa arenama i SK što nije česta pojava.

                                Comment

                                Working...
                                X