Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • By Neguj mo srbski jezik

      Comment


      • Naredne nedelje opet nema prenosa u 4 engleza! Zasto? Kako to ove nedelje ima a sledece nema!? To bese PL nikome ne da pravo da prenosi u 16h jel tako bese!? Pa kako sada ovaj vikend ima, a sledeci opet nema!? Jel to tako PL odlucila jelte? Zasto SK vise ne izadje sa zvanicnim saoostenjem kakav je to paket otkupila od Premijel lige i prestane da zamajava narod sa lazima!?

        Послато са C6603 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Pa u samoj Engleskoj postoje 2 tv koje su otkupile prava pa nema te tv koja prenosi sve...tako da opusteno

          Comment


          • Mogli su da stave sjutra Boston Seltikse i SAS od 19h...steta

            Comment


            • Kao imaju prava za sve zivo da prenose, a ti pogledas prenose za vikend i samo da se smejes. U udarnom terminu im ide Formula i Ruska liga i Hokej hahahaa koja komedija od televizije postaje SK. Valjda ce se i neko novi pojaviti na trzistu sto pre

              Послато са C6603 уз помоћ Тапатока
              Last edited by dzoker; 25-11-16, 20:09.

              Comment


              • Cuj komedija, ti si komedija brt.

                Od 1 i po Siti, pa od 4 Real, pa u 6 i po Celzi-Totenhem i posle njih Sevilja-Valensija, to ti je ceo dan.

                Comment


                • Pusti ga Gagi, troluje ti taj ovde svakih 7 dana. To ti je tip da mu pokloniš 500 evra, rekao bi "a što nisi 600"...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • 26 prenosa uzivo a covjek se zali ... pa za ne povjetovat ... ovo je jedan od onih hejtera sport kluba ...


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Ne znam zasto mu odgovarate i dajete paznju?

                      Zola je sve objasnio.

                      Comment


                      • Sta bre pricate vi!? Pa ko jos gleda u 1 popodne fudbal!? Pricam o prime time-u i o celoj ponudi. Na sk 1 ide Formula, na sk 2 ruska liga u 16h, a na sk 3 Hokej u 15h. Real Madrid-Hihon bas i nije ne znam koja tekma za gledanje u poredjenju sa utakmicama Premijer lige, ciji je trademark Subota 16h.

                        Послато са C6603 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Sk je ranijih godina u 16h na sva tri kanala prenosio Premijer ligu, e to je ponuda

                          Послато са C6603 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ja prvi volim taj termin, ali stvarno ne znam šta si zapeo. Obično su najzanimljivije tekme PL-a van tog termina. Da moram da biram između subote u 16 i ostalih termina PL-a, ne bih se razmišljao trenutka.

                            Ne znam jel ti stvarno misliš da SK neće da prenosi taj termin, da teraju neki inat gledaocima. Imaju ograničenja od strane PL-a i to je svima jasno. Konstantno pljuvanje neće ništa promeniti.

                            Ti toliko zapeo za tih 90 minuta u subotu, da ne vidiš ništa drugo. Imaš u nedelju 4 utakmice PL-a jedna za drugom i u subotu 2. Ako ti to nije dovoljno, ne znam šta bi ti rekao.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Frajer je ograničen k'o balkon.

                              Nabavi i ostale kanale i gledaj kolko hoces i kad hoces. Plati pa se klati. K'o da neko nece namjerno da prenosi utakmice u 16 iz cistog hira. Bog ga mazo kako tvrdoglavih ljudi ima.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Brate ide mi na živce, okreni dvije tri strane unazad sve napisano i objasnjeno i opet svako malo ista prica.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X