Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mags Serbia View Post
    Što da ne prenose? Bolje da prenose nešto nego ništa.
    Ne, bolje da ne prenose ništa. Ovo je sportski forum, da ne ulazimo u politiku.
    Ali, postoji samo jedan način na koji moramo da razmišljamo.
    Suviše mi brzo prelazimo preko nekih stvari.
    Nije kasno, apelujte ko može da sklanjaju ove separatiste sa programa, kako uopšte može to neko i komentariše?

    Comment


    • Slažem se. Dokle god mi ne priznamo Kosovo. Njihove utakmice ne treba da se prenose.

      Comment


      • Originally posted by Mags Serbia View Post
        Što da ne prenose? Bolje da prenose nešto nego ništa.
        Tako je. Pa kome se gleda, neka gleda. Evo npr tebi ako se gleda sediš i gledaš, njima ako se ne gleda to je to.

        @Dexter i @Welts nemojte ništa pisati. Nije to danas IN. Fenomen samomržnje udara u glave. Sad kad bih pisao o Kosovu našlo bi se 50 pametnjakovića da me optuži za nacionalizam, a od nacionalizma sam operisan.

        Neka ide Kosovo na Sk, to je biznis, koga briga.
        Nisu oni separatisti već su nastali kršenjem osnovnih načela međunarodnog javnog prava.
        Ali ne smemo da pričamo o tome, ne zbog stranaca, naleteće dosta Srba koji će pametovati baš jer su "in" i "savremeni". Batalite.

        Comment


        • Је л' су преносили на крају све им јебем?
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Kada televizije sa nacionalnom frekvencijom pustaju sta im je volja, onda ovo ne treba ni da cudi...
            Last edited by Lion; 05-09-16, 22:12.

            Comment


            • Zna li se sta prenose od LS sledece nedjelje?

              Comment


              • Originally posted by seskfabregas View Post
                Zna li se sta prenose od LS sledece nedjelje?
                Prenose sve utakmice.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Nisu jos updateovali, imas tu semu za CG

                  http://sportklub.rs/programska-sema?lng=me
                  sigpic

                  Comment


                  • Hvala i izvinjavam se zbog posta...tatantula blago tebi, sve ih gledaj

                    Comment


                    • Real-Sporing i Fejnord-Mancester prenose
                      sigpic

                      Comment


                      • Zašto u subotu nema prenosa Arsenal-Sautempton ?? Čak šta više, nema prenosa nijedne utakmice u 16h, na SK3 vidim prenose Rapid u to vreme a na SK2 Fulam



                        evo sad vidim da i u drugim zemljama nema prenosa u tom terminu, onda valjda nije do SK
                        Last edited by saburo sakai; 07-09-16, 21:36.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Odakle ti to da u drugim zemljama ne prenose Arsenal?

                          Valjda će neko iz SK objasniti o kakvom se ograničenju radi

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai View Post
                            Zašto u subotu nema prenosa Arsenal-Sautempton ?? Čak šta više, nema prenosa nijedne utakmice u 16h, na SK3 vidim prenose Rapid u to vreme a na SK2 Fulam



                            evo sad vidim da i u drugim zemljama nema prenosa u tom terminu, onda valjda nije do SK
                            Sto se tice toga slicna stvar bila proslo kolo, na programskoj semi pisalo da od 16h nema nijedne tekme, ni na jednom od SK-a.. Onda bezveze prelistao i nadjem na SK4 Liverpool, na SK5 Celzi i na SK6 Totenhem ako se ne varam.. Vjerovatno isti slucaj i za ovaj vikend bude..

                            Comment


                            • Zabranio Wenger da se prenosi zato što ga hejtujete u temi
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Mislim da je neka restrikcija do 1.10 ili neki tako datum za te utakmice u 16:00 bilo je rijeci o tome ovdje

                                Comment

                                Working...
                                X