Announcement

Collapse
No announcement yet.

Europski kupovi (Liga sampiona, Europski kup i Celendzer kup)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam danijele ,meni je ovde Monpelje-Barselona strasan mec , ubedljivo najjaci i jedva cekam da ga vidim. Cak mislim da bi Monpelje mogao iznenaditi , mislim da ce Metalurg i Zagreb biti dosta neizvesno.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Meni jeste najzanimljiviji jer cu ga prije pogledati nego i jedan drugi.

      Ostale su odlicne utakmice, ali vise volim pogledati nesto regionalno jer mi je blize nego ostale utakmice.

      Po prvoj utakmici Metaluraga i Zagreba koja se igrala u SEHA ligi u Skoplju, Zagreb je favorit.

      Velika prednost Metalurga je golmanski dvojac koji je dosta bolji od Zagrebovog.
      Last edited by danijelkr; 28-02-12, 21:39.

      Comment


      • IHF proglasio Metalurg - Zagreb za utakmicu kola bice prenesen na Eurosportu i svaku televiziju koja je otkupila prava za ligu sampiona. Sledece nedelje za utakmica kola je proglasen revans izmedju Barcelone i Monpeljea. Ajde za Metalurg - Zagreb mozda se i slazem jer je prva tekma, ali kako moze revans da bude proglasen za mec kola. Sta ce da bude ako Barca deklasira francuze u prvom mecu

        Comment


        • Posto niko nije prokomentarisao prve meceve evo ja cu ...
          Metalurg dobio Zagreba 19-18 i vrlo lako bi mogli proci dalje , Zagrebu ce trebati u revansu pobeda od 2 gola za prolaz jer tesko da ce se igrati na mali broj golova ponovo, jako su bile dobre odbrane , Stanic i Sego su zajedno imali oko 30 odbrana samo u prvom poluvremenu.
          Monpelje kako sam i rekao bi mogao naneti velike probleme Barseloni i dobili su ih u prvom mecu 30-28 , cak je bilo +8 u jednom trenutku ali Barsa je uspela smanjiti i bice pakleno dobar revans u Barseloni u Nedelju i dalje mislim da Monpelje ovo moze dobiti.
          Kiel je vec prosao dalje a i Kopenhagen samo teoretski moze ispasti s obzirom da su u Svedskoj dobili Savehof sa 12 razlike.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Kavtičnik out do kraja sezone

            Spoiler
            U prvom susretu osmine finala rukometne Lige prvaka Montpelier je pred svojim navijačima savladao Barcelonu (30:28), no u isto vrijeme je i ostao bez Vida Kavtičnika.
            Naime, nekadašnji slovenački reprezentativac na pomenutom susretu povrijedio je koljeno, a naknadni liječnički pregledi ustanovili su da je pokidao ligamente.
            U narednim danima Kavtičnik će biti podvrgnut operativnom zahvatu, a sigurno je da do kraja sezone neće igrati.

            http://sportsport.ba/rukomet/kavticn...a-sezone/76988

            Comment


            • Kopenhagen ako prodje u 1/4 finale igra na stadionu Parken

              Spoiler
              Danski rukometni prvaka Kopenhagen odlučio je ćetvrtfinalni susret Lige prvaka igrati na fudbalskom stadionu Parkenu

              Iako još uvijek nisu odigrali revanš susret osmine finala sa Savehofom kojeg su u Švedskoj savladali sa devet golova razlike, čelnici Kopenhagena donijeli su odluku da četvrtfinalni susret organizuju na Parkenu.

              U četvrtfinalu će Kopenhagen igrati protiv mnogo jačeg suparnika od Savehofa, a čelnici kluba očekuju posjetu od 22.000 gledalaca.

              "Na Partkenu će biti više ljudi nego na Final Fouru, svi svjetski mediji će prenijeti sliku sa stadiona i mislimo da je to velika stvar za svjetski i danski rukomet", istakao je direktor danskog kluba Soren Colding.


              Ovdje govore da bi trebalo biti 22.000 ljudi na stadionu, a prosle godine u finalu kupa protiv Bjeringbrog Silkeborga bilo je 36.000, rezultatom je bio 30:21 za Kopenhagen.

              http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post500468
              Last edited by danijelkr; 24-03-12, 21:40.

              Comment


              • Zagreb-Metalurg 26:21

                Comment


                • Liga prvaka, cetvrtfinale:

                  Zagreb - Kiel
                  Ademar - Fuchse
                  Koper - Atletico Madrid
                  Kopenhagen - Barcelona

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Liga prvaka, cetvrtfinale:

                    Zagreb - Kiel
                    Ademar - Fuchse
                    Koper - Atletico Madrid
                    Kopenhagen - Barcelona
                    Zagreb nije mogao na goreg protivnika...

                    Comment


                    • Rukometasice Buducnosti iz Podgorice u prvom mecu finala Lige Sampiona protiv madjarskog Djera izgubile sa 29:27,sto je fenomenalan rezultat pred revans u Podgorici za 7 dana!Fantasticna Bojana Popovic,inace prva igracica svijeta postigla je fantasticnih 14 golova!Ubijedjen sam da ce Buducnost za nedelju dana postati prvak Evrope! Fantasticno!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Sudar titana, Popovic protiv Gorbic.
                        Od onog trenutka kada su rukometasice Djera mogle da odu na +6 nase su se trgle i izvukle strasan rezultat. Jos je Kaca bila ocajna, takjo nesto sigurno nece ponoviti. Ma padaju Madjarice u ludilu Morace, napokon na krovu Evrope, ako je neko to zasluzio to su rukometasice Buducnosti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Titulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                          Rukometasice Budnucnosti su najbolje u Evropi

                          Svaka cast djevojke, kakva igra, koliko je to srce. Bojana Popovic je kraljica ove igre, ali danas je Kaca bila najbolje. Radmila nezaustavljiva na krilu, a Klara je cudoviste na golu.
                          Velika je sampionka Anita Gorbic, danas joj je rodjendan, toliko i ona ceka titulu i vjerujem da ce doci.

                          Evo vec 15-ak godina konstantno u vrhu, evropski krem. Maja nije uspjela kao igracica ali je sad uspjela iz direktorske fotelje. Vala ako je neko zasluzio da vidi ovaj trofej to je ona.

                          Bravo djevojke
                          sigpic

                          Comment


                          • Buducnost je sampion Evrope,zasluzeno !!!
                            Svaka cast cijelom timu,nevjerovatan posao su uradili.Mnogo godina smo cekali ovaj trofej i konacno je dosao u Podgoricu.Svaka cast djevojke !
                            Svaka cast i navijacima,atmosfera je bila za pamcenje !

                            Comment


                            • Samo nisu trebali da zvizde Jovanki ali dobro. Stvarno je atmosfera bila sjajna
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa dobro,to im je i jedina greska veceras.Cim ona ode iz kluba,oni osvojise
                                Jos kad bi sa reprezentacijom OI osvojili...

                                Comment

                                Working...
                                X