Announcement

Collapse
No announcement yet.

Europski kupovi (Liga sampiona, Europski kup i Celendzer kup)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Uf što je Bosna postradala. Ne znam jel kontaju sad konačno početi igrati SEHU?

    Sve ijedan klub teži da uđe u LŠ u nekom sportu. Mi moramo znati ko smo i koliko ulažemo i da nam bude čast da igramo takva takmičenja mislim na bivšu YU, takođe i navijačima da prate vrhunske ekipe i ako se nekome izvuče bod puna kapa. A šta se desi Bosna igra LŠ i prvo što je publika okrenula leđa a drugo što su sebi dozvolili da se tako raspadnu usred takmičenja i da blamiraju i klub i grad. Nerazumljivo zaista, ali publika u SA ne treba da se žali, nije ih bilo u dvorani, kad nema publike i sponzori odlaze, kad nema publike i igrači daju manje nego šta mogu . Pa ne igraju ti igrači LŠ smo za sebe i njihove porodice, valjda su doveli gradu LŠ treba da bude fešta i non stop puna dvorana.. Žalosno ali nedopustivo za ozbiljan klub, odnosno za klub koji želi to da postane. Slično se desilo i sa Dinamom i Partizanom u fudbalu. Hoće u LŠ a onda Partizan - Šahtjor 4000 gledalaca, manje nego na utakmicama JSL. Kako loš mentalitet imamo, STRAVA. To mora da se mijenja a i klub može smanjiti cijenu ulaznica pa nek ostvari profit koliko bi i sa 5000 gledalaca po starim cjenama, opet je na dobitku jer ima pun stadion
    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 14-02-12, 00:24.
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • #77
      Dosta si rekao tacni stvari, ali ne moze se grad stidjeti ove Bosne kad grad Sarajevo gotovo nikad nije podrzao projekat Bosne. Prije nekoliko mjeseci sam pisao da ce BH Telecom postati glavni sponzor sto je se ostvarilo. Klubu su u zadnjim danima dosta pomogli Selman i Purivatra koji su obezbjedili plate igracima i ostale troskove.

      Ovo sto je se izdesavalo oko Bosne je tesko objasniti i potrebno bi bilo dosta vremena. Ova ce se sezona privesti kraju na sva tri fronta i od sljedece ide se na novo, nadam se kao nekad na celu sa vec spomenutim dvojcem.

      Comment


      • #78
        Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
        Uf što je Bosna postradala. Ne znam jel kontaju sad konačno početi igrati SEHU?

        Sve ijedan klub teži da uđe u LŠ u nekom sportu. Mi moramo znati ko smo i koliko ulažemo i da nam bude čast da igramo takva takmičenja mislim na bivšu YU, takođe i navijačima da prate vrhunske ekipe i ako se nekome izvuče bod puna kapa. A šta se desi Bosna igra LŠ i prvo što je publika okrenula leđa a drugo što su sebi dozvolili da se tako raspadnu usred takmičenja i da blamiraju i klub i grad. Nerazumljivo zaista, ali publika u SA ne treba da se žali, nije ih bilo u dvorani, kad nema publike i sponzori odlaze, kad nema publike i igrači daju manje nego šta mogu . Pa ne igraju ti igrači LŠ smo za sebe i njihove porodice, valjda su doveli gradu LŠ treba da bude fešta i non stop puna dvorana.. Žalosno ali nedopustivo za ozbiljan klub, odnosno za klub koji želi to da postane. Slično se desilo i sa Dinamom i Partizanom u fudbalu. Hoće u LŠ a onda Partizan - Šahtjor 4000 gledalaca, manje nego na utakmicama JSL. Kako loš mentalitet imamo, STRAVA. To mora da se mijenja a i klub može smanjiti cijenu ulaznica pa nek ostvari profit koliko bi i sa 5000 gledalaca po starim cjenama, opet je na dobitku jer ima pun stadion
        na Partizan 4000 BIlo je 17 000 protiv Sahtjara , imas na Uefinom sajtu posetu a to kolo kad su igrali Braga i Arsenal bilo 14 000 , tako da , 17 000 5 puta vise nego sto si ti rekao.

        Izvini Danijel za off ali nmg podnositi kad neko ovako ...
        Last edited by Mr.M; 14-02-12, 00:41.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #79
          Kao prvo nemoj mi se izvinjavati, za ovo sto pises da neko pise gluposti mogao bi biti sankcionisan.

          Comment


          • #80
            Originally posted by danijelkr View Post
            Dosta si rekao tacni stvari, ali ne moze se grad stidjeti ove Bosne kad grad Sarajevo gotovo nikad nije podrzao projekat Bosne. Prije nekoliko mjeseci sam pisao da ce BH Telecom postati glavni sponzor sto je se ostvarilo. Klubu su u zadnjim danima dosta pomogli Selman i Purivatra koji su obezbjedili plate igracima i ostale troskove.

            Ovo sto je se izdesavalo oko Bosne je tesko objasniti i potrebno bi bilo dosta vremena. Ova ce se sezona privesti kraju na sva tri fronta i od sljedece ide se na novo, nadam se kao nekad na celu sa vec spomenutim dvojcem.
            O.K. ali piše Bosna Sarajevo u tom smislu sam mislio da bruka grad. Jer će ipak neko negdje čitati rezultata i pamtiti kako je Sarajevski tim nastradao. Ljudi moji oni su do LŠ došli veoma krvavo i tamo su imali i dobrih partija i rezultata, i onda se desi da nemarom ovog ili onog to se sve prospe u vodu i jovo nanovo. Lično mislim da je grad ili Kanton ili ko već trebao priskočiti Bosni dati neka sredstva da se izgura LŠ do kraja uzdignuta čela, a onda vidjeti šta i kako dalje sa RK Bosna. Ne bi trebao ni grad prati ruke od toga i ponašati se kao da to nije njegov problem. To je moje mišljenje. Napiši mi molim te ako imaš podatak koliki je budžet Sarajeva ne Kantona nego Grada
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • #81
              Spoiler
              pa je li nije glupost ??? napisati 4000 , ali necu u off , ako hoces mogu editovati post ali bar 1000 puta je to pisano na forumu.


              btw citao sam da bi BiH zbog ovih losih igara Bosne u Evropi trebala izgubiti direktan plasman za LS u sezoni 2013-2014 , pa ako Borac ili Izvidjac , ko vec ode u LS ne napravi neki rezultat tesko cemo u blizoj buducnosti gledati BiH tim u Ligi Sampiona.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #82
                Originally posted by miko View Post
                ne pricaj gluposti , ali stvarno nemoj, na partizan 4000 Bilo je 17 000 protiv sahtjara , imas na uefinom sajtu posetu a to kolo kad su igrali braga i arsenal bilo 14 000 , tako da , 17 000 5 puta vise nego sto si ti rekao.

                Izvini danijel za off ali nmg podnositi kad neko ovako ...
                Jos jednom se ovako obrati bilo kojem clanu ja cu te banovati,pa ces opet plakati okolo
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • #83
                  Zagreb napravi pravo iznenađenje pobjedom protiv Barcelone u Španiji 29-30.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • #84
                    Još jedan sramotan nastup Bosne u Ligi Prvaka. Iako su igrači najavljivali častan oproštaj od Lige Prvaka on se nije desio. Naime, Bosna se još jednom obrukala izgubivši od švedskog Savehofa rezultatom 20-38.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • #85
                      Gradacac se od Europe oprostio pobjedom nad Mariborom 31:26. Tako smo ostali bez i jednog predstavnika u Europi.


                      @Merlin nisu ovi momci krivi sto je ovolika razlika ne mogu oni preko noci postati dobri igraci. Nije se vise od njih moglo ocekivati.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by danijelkr View Post
                        Gradacac se od Europe oprostio pobjedom nad Mariborom 31:26. Tako smo ostali bez i jednog predstavnika u Europi.


                        @Merlin nisu ovi momci krivi sto je ovolika razlika ne mogu oni preko noci postati dobri igraci. Nije se vise od njih moglo ocekivati.
                        Ne, nije njihova sramota. Sramota onih koji su klub doveli do ovog stanja. U Švedskoj su izgubili jedva 4 razlike uz veliku sudijsku pomoć Savehofu.

                        Šteta za Gradačac, bolji su od Maribora sigurno. Uz bolji pristup u Sloveniji mogli su i proći, ali ovako ostaje samo žal za prolazom dalje.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • #87
                          Uze Zagreb Barcelonu 30-29 prva im pobjeda nakon 15 odigranih susreta , gledo sam utakmicu uzivo .
                          stvarno su sudci gurali Barcelonu to je nehumano , al opet je Zagreb izdrzo i bez Balica dosao do pobjede

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by mostarac View Post
                            Uze Zagreb Barcelonu 30-29 prva im pobjeda nakon 15 odigranih susreta , gledo sam utakmicu uzivo .
                            stvarno su sudci gurali Barcelonu to je nehumano , al opet je Zagreb izdrzo i bez Balica dosao do pobjede
                            Ma meni nešto u svemu tome 'smrdi'. Eto zadnje kolo sve sama iznenađenja, prvo Hamburg remizira sa Koperom, pa Barca izgubi od Zagreba. Nisu to čista posla.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Merlin View Post
                              Ma meni nešto u svemu tome 'smrdi'. Eto zadnje kolo sve sama iznenađenja, prvo Hamburg remizira sa Koperom, pa Barca izgubi od Zagreba. Nisu to čista posla.
                              Ma valja zaradit u tome je poenta, Barceloni nije trebala pobjeda imali su 9 pobjeda i lagano , imale su u tome ulogu i kladionice vjerovatno

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by mostarac View Post
                                Ma valja zaradit u tome je poenta, Barceloni nije trebala pobjeda imali su 9 pobjeda i lagano , imale su u tome ulogu i kladionice vjerovatno
                                Ma to ti govorim.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X