Announcement

Collapse
No announcement yet.

VELIKA NAGRADA AUSTRALIJE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by denia_el View Post
    ako neko uziva u trkama,onda je to markez
    a velike kompanije inace ulazu u vozace koji su im eto..simpaticni
    ne znam zasto toliko brinete za njegamark ima divnu porodicu i veliki broj ljudi oko sebe koji ce (najverovatnije) biti u stanju da donose prave odluke u vezi sa njim i njegovom karijerom..
    Deni, Markez uziva u pobedama, to se vidi. Ali je vec stavljen veliki pritisak na njega. Mozda ce on izaci neokrnjen iz toga, vreme ce pokazati.
    Sponzori ulazu u onoga ko donosi novac, a ne ko im je simpatican.
    Markez bi bio najbolji i bez tolike pompe, koju smisljeno proizvodi Dorna.O tome sam pisala. A njemu bi bilo lakse da nije neprekidno pod njenom lupom. Jer on nije tip osobe koji uziva u takvoj vrsti paznje.
    Rosi je takav, ali se on prirodno oseca kada je u zizi, a ne pomalo sputano.


    Pa ne volim ni jednog vozaca u tom nekom smislu. Mogu reci da generalno volim sve ljude, pa tako i vozace. Ali sad, da ne spavam zbog nekog od njih, ili da se grizem zato sto nije pobedio, izvini, ali me spadam u tu vrstu navijaca.
    Last edited by vesna8.11; 16-10-11, 18:52.

    Comment


    • #92
      Originally posted by vesna8.11 View Post
      Pa ne volim ni jednog vozaca u tom nekom smislu. Mogu reci da generalno volim sve ljude, pa tako i vozace. Ali sad, da ne spavam zbog nekog od njih, ili da se grizem zato sto nije pobedio, izvini, ali me spadam u tu vrstu navijaca.
      ta sami ponosna na to
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #93
        Originally posted by denia_el View Post
        ta sami ponosna na to
        Nemam nista protiv toga. Cak i pozdravljam to, ako je u granicama normale.
        Meni nisu jasni oni ostrasceni navijaci koji cine sve da se suprotna strana oseca lose, koji likuju kada onaj, protiv koga navijaju, ne uspe.
        Takve osobe su toliko male u dusi i toliko neispunjene, da je glupo i trositi reci na njih.
        Normalno je da nam je neko vise ili manje simpatican, i da to i kazemo.
        Nije normalno da se radujemo kada se dogodi nesto lose onima koji su nam manje simpaticni. Narocito da to "nabijamo" na nos njihovim fanovima.

        Comment


        • #94
          Originally posted by Ares View Post
          Izvini Vesna ja ti nisam napisao da mrzis bilo kog vozaca vec da ga ne volis.To je VEEEELLLIIIIKAAAAAA razlika.
          Dobra ti je fora da se hvataš za semantiku.

          Malo ti je dosadno pa bi da bockaš? Znaš kako, možeš pisati koliko želiš da navijaš za Bena, ali više je nego očigledno da ti je Lorenco prva ljubav. Lorenco, koliko primećujem, mnogo voli da nekog vozača, posebnog i vrlo značajnog vozača, kopira kad god i gde god. Posle se Lorencovi navijači bune kad navijači Lorencovog "uzora" na to otvoreno ukažu i pronalaze načine da umanje to. U zadnje vreme to je postalo vrlo lako, uzevši u obzir da je Lorencov "uzor" u vrlo teškom trenutu u karijeri.

          Inače, Lorenco će propustiti i VN Malezije, neće moći da zaleči ranu u nedelju dana. Šteta za Jamahu što će imati samo jednog konkurentnog vozča na stazi koja im vrlo odgovara i na stazi gde su prošle godine prvi u istoriji osvojili sve tri titule treću godinu za redom.
          Last edited by Torima; 16-10-11, 19:15.

          Comment


          • #95
            Originally posted by Torima View Post
            Dobra ti je fora da se hvataš za semantiku.

            Malo ti je dosadno pa bi da bockaš? Znaš kako, možeš pisati koliko želiš da navijaš za Bena, ali više je nego očigledno da ti je Lorenco prva ljubav. Lorenco, koliko primećujem, mnogo voli da nekog vozača, posebnog i vrlo značajnog vozača, kopira kad god i gde god. Posle se Lorencovi navijači bune kad navijači Lorencovog "uzora" na to otvoreno ukažu i pronalaze načine da umanje to. U zadnje vreme to je postalo vrlo lako, uzevši u obzir da je Lorencov "uzor" u vrlo teškom trenutu u karijeri.

            Inače, Lorenco će propustiti i VN Malezije, neće moći da zaleči ranu u nedelju dana. Šteta za Jamahu što će imati samo jednog konkurentnog vozča na stazi koja im vrlo odgovara i na stazi gde su prošle godine prvi u istoriji osvojili sve tri titule treću godinu za redom.
            Ti si bas neki bistar momak.
            Dosao si ovde samo dva puta i sve si provalio,ko je ko i ko za koga navija.
            sigpic

            Comment


            • #96
              Originally posted by Ares View Post
              Ti si bas neki bistar momak.
              Dosao si ovde samo dva puta i sve si provalio,ko je ko i ko za koga navija.
              I ti si kad si tako nešto mogao da zaključiš... ;)

              Probaj ponovo.

              Comment


              • #97
                Originally posted by vesna8.11 View Post
                Nemam nista protiv toga. Cak i pozdravljam to, ako je u granicama normale.
                Meni nisu jasni oni ostrasceni navijaci koji cine sve da se suprotna strana oseca lose, koji likuju kada onaj, protiv koga navijaju, ne uspe.
                Takve osobe su toliko male u dusi i toliko neispunjene, da je glupo i trositi reci na njih.
                Normalno je da nam je neko vise ili manje simpatican, i da to i kazemo.
                Nije normalno da se radujemo kada se dogodi nesto lose onima koji su nam manje simpaticni. Narocito da to "nabijamo" na nos njihovim fanovima.
                takvi navijaci ni meni nisu jasni,a ima ih iznenadjujuce mnogoali kao sto si i rekla,nisu vredni da trosimo reci na njih;)
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Torima View Post
                  I ti si kad si tako nešto mogao da zaključiš... ;)

                  Probaj ponovo.
                  Pokusaj drugi...Ili si zensko ili ipak nisi toliko bistar/a.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Sada smo svi fini... A kako bi bilo da se vratimo nekoliko meseci u nazad i pogledamo kako se ovde navijalo da Zizela zavrsi u pesku, ili da taj posao odradi Sic itd...
                    http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                    Comment


                    • Originally posted by Ares View Post
                      Pokusaj drugi...Ili si zensko ili ipak nisi toliko bistar/a.
                      Kakvo glupo prepucavanje hocete li se vi posvadjat ili necete????
                      Ne odgledah sinoc utrku zaspah zbog umora od radnih obaveza na pola MotoGP zagrijavanja,a bas sam se bio nameracio jer sam 90% treninga pregledao ovaj vikend,stoner ocekivano mada sam slutio da ce se njemu desiti pad,a ono desi se suprotno,lorenco se povrijedi.Zasluzena titula,kod kuce i to na rodjendan,nije mogao vise pozeliti.Moto2 i 125 po rezultatima vidim da su kao i obicno ispunile ocekivanja.
                      Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                      Comment


                      • Mislim da bi trebali prestati da se peckate i bockati!?
                        Svako od nas ima nekog miljenika i vozaca kojeg favorizuje i simpatise.Glupo je i nepotrebno nametati drugima svoje misljenje.Pogotovo je glupo i nepotrebno unositi negativne vibracije u forum koji bi trebao da sluzi za razonodu i ucenje.Svi smo ovde zbog jedne stvari:ljubavi prema motorima i moto sportu! Mislim da je to najvaznije.Nije bitno da li se neko pojavio dva,pet ili hiljadu puta.Ovakvim ponasanjem terate ljude sa ovog foruma.Svako ce dobro da razmisli pre nego sto da neki komentar jer ce uvek postojati sansa da ga neko poklopi jer mu se nije dopalo sta je procitao.
                        Za mene i moju generaciju Valentino je najveci i tako ce ostati! Za starije od nas to je verovatno Majkl Duan.Za mladje je to Lorenco,Stoner ili momak koji dolazi Markez.
                        Markez je mlad,zelen i trebace jos dosta krugova da okrene na stazi da bi postao sampion.Da li ce dostici Valentina,vreme ce pokazati.Ako mene pitate,cak i ako osvoji vise titula od doktora nece biti najveci.Velika se masinerija pokrenula oko njega i samo zbog njega i videcemo na sta ce to sve da izadje.
                        90% ljudi koji prate ovaj sport,prate ga zbog Valentina.Ne zbog ovoga sto sada cini vec zbog onoga sto je radio u proteklim godinama.Cak i ako nista vise ne uradi,dokle god bude vozio,ovaj sport ce privlaciti ljude sa svih kontinenata.Kada on ode,to ce biti neki drugi sport,neka druga prica.Osporavati mu sta je uradio ili sta znaci u ovom trenutuku za moto GP,pa blago reci,neumesno je.Svi drugi vozaci su popularni u svojim drzavama i imaju pristalice u drugim ali niko kao Valentino.Da li ce Markez biti spas za ovaj sport ili mu spasioc nece trebati,videcemo
                        Zakljucak je,favorizujte i hvalite svoje ali nemojte zamerati drugima ako vam misljenja nisu ista
                        Nadam se da vas nisam udavio!?
                        Cekam kritike

                        Comment


                        • Originally posted by boban View Post
                          90% ljudi koji prate ovaj sport,prate ga zbog Valentina.
                          Ovo jednostavno nije tacno... jer to bi znacilo da ce uskoro procenat gledanosti spasti za 90%! Tacno je da Rosi ima neverovatno mnogo fanova. Ali najveci broj njegovih navijaca su oni koji navijaju i za Bekama, Bred Pita, Severinu itd...

                          Originally posted by boban View Post
                          Mislim da bi trebali prestati da se peckate i bockati!?
                          Nismo ovde da budemo pametni nego da dižemo jedni drugima pritisak i održavamo tenziju...
                          http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                          Comment


                          • Upravo o tome sam i pisala nesto ranije, bobane.Jednostavno ne razumem kakvo to zadovoljstvo neko ima, ako omalovazava, svesno, nekog vozaca, samo da bi napakostio njegovim fanovima.
                            Na njihovom mestu, ja bih se upitala sta to nije samnom u redu.

                            nnebojsa, ponekad se malo salimo i "peckamo", ali to svi koji u tome ucestvuju, dobro znaju.
                            Ne bi trebalo da se svadjamo, vec da postujemo jedni druge i uvazavamo drugacija misljenja.

                            Comment


                            • Originally posted by vesna8.11 View Post
                              Ne bi trebalo da se svadjamo, vec da postujemo jedni druge i uvazavamo drugacija misljenja.
                              Uh... kako ovo zvuci dosadno!
                              Salim se... naravno!
                              http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                              Comment


                              • Originally posted by nnebojsa View Post
                                Uh... kako ovo zvuci dosadno!
                                Salim se... naravno!
                                Mozda i jeste dosadno, pa svi se razlikujemo. Ne vidim nikakav problem u tome da se slobodno iznese sopstveni stav.

                                Comment

                                Working...
                                X