Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobio Sam poziv, mada on ce standardno biti grejac, pa da je u ne znam kakvoj formi...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Sam je vjerovatno najbolji igrac do sada u BL , zasluzio je poziv , nek ne odigra ni minut , ali na spisku treba biti ..

      @ Freshko : Ok je onda , hvala
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Dobar je Sam ,ali jbg Draxler,Reus,Gotze,Schurrle,Muller...pozicija 10 zna se kome ide,sigurna ko smrt
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Freskaro, ne moze Gotzinho da zasluzi poziv kada je zakucan za klupu. Nije dva meca odigrao. Covek je sveukupno godinu dana povredjen. Kako je pocelo u Dortmund-u, tako se nastavilo u Bayern-u.

          Ne mora Kiessling igrati, ali mi smesno da covek ne dobije poziv nikako.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • A cek , Gotze je pozvan jel ?
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Nikad kod Svaba to nije bio parametar Wada...primjera koliko hoces,kod njih se gledaju druge stvari

              Podolski i Klose su znali ni minute u Bayernu da ne dobiju,ali za repku najbolji
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ma znam, samo kazem. Meni malo smesno, a i cudno. Nije sad da ja Kiessling-a obozavam, al' covek zove igrace koji su bili dugo povredjeni, a njega nece. Cudo mi sto se Schweini odazvao.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Brnovicu sa sireg spiska otpao uzi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dijego Kosta u dresu 'Crvene furije'

                    Comment


                    • Rasplet u europskim kvalifikacija za Brazil



                      Posljednje utakmice europskih kvalifikacija koje ce nam donijeti sigurne putnike i one koji ce to pokusati izboriti barazem su na rasporedu 11. i 15. oktobra. Od reprezentacija bivse Jugoslavije najbliza Brazilu je reprezentacija Bosne i Hercegovine koja pobjedama protiv Lihenstajna (kuci) i Litvanije (u gostima) bez obzira kako ce igrati Grcka po prvi put osigurava veliko takmicenje i ostvaruje najveci uspjeh u svojoj historiji. Imena poput Dzeke, Ibisevica, Spahica, Begovica, Salihovica, Lulica su to i zasluzili nakon propusteni prilika i nedostatka srece u proslosti. Druga reprezentacija je Hrvatska koja ce jednom pobjedom iz preostale dvije utakmice najvjerovatnije osigurati (morale bi se poklopiti dosta drugi rezultata da oni dalje ne prodju) mjesto u barazu, a prva pozicija gotovo nemoguca misija. Crna Gora je jos uvijek u mogucnosti se dokopati direktnog plasmana, ali ce do njega tesko doci. Grupa H u kojoj se nalaze Crnogrci je jedina grupa u kojoj jos uvijek cetiri reprezentacije mogu direktno otici na SP. Povrede koje su zadesile Brnovica jos vise otezavaju cilj da se dokopaju bar baraza, ali uz veliki fanatizam koji posjeduje reprezentacija Crne Gore sve je moguce. Jos uvijek je u igri i Slovenija koja iako izbori drugu poziciju u svojoj grupi tesko da ce biti medju najboljih osam drugoplasiranih koji idu u baraz. Poznato je da Srbija i Makedonija nemaju vise sansi da odu bar u baraz.

                      Pored spomenuti Grupa ''H'' i ''E'' u kojima se nalaze Crna Gora i Slovenija, najvece neizvjesnosti bi trebalo biti u Grupi D. U kojoj za poziciju koja vodi u baraz se bore Madjarska, Rumunija i Turska. Madjarska i Turska ako ne pobjede obje utakmice, medju kojima je i susret sa Holandijom, tesko da mogu do druge pozicije u grupi. U toj grupi Rumunija ima najlaksi posao. Slicna je situacija i u grupi B gdje se Bugarska i Danska bore za poziciju koja vodi u baraz, bez prava su na gubitak bodova ako zele vidjeti baraz. Grupa C nam donosi direktan okrsaj za drugu poziciju izmedju Svedske i Austrije. Ukoliko Svedjani odigraju nerijeseno na svom terenu protiv Austrije, onda ne smiju biti porazeni u zadnjoj utakmici protiv Njemacke, jer bi u slucaju pobjede Austrije nad Fraskim otocima i poraza od Njemacke imali isti broj bodova kao Austrijanci. Ova situacija bi Austriju vodila u baraz zbog boljeg medjusobnog duela i bolje gol razlike.

                      Pobjedama Rusa u utakmicama sa Luksemburgom i Azerbadjanom salju Portugal u baraz u kojem su vec postali stalni ucesnici i reprezentacija koju svi zele izbjeci. Ne bi trebalo biti interesantno u Grupi I u kojoj Spanija pobjedom u jednoj od dvije preostale utakmice osigurava prvi poziciju, dok se za Francusku moze reci da je vec sad medju najboljih osam drugoplasiranih reprezentacija.

                      Sigurni putnici na SP su Italija i Holandija, a Njemacka i Belgija jos uvijek teoretski nisu obezbjedili i trebala bi se desiti cuda da oni ne budu direktni putnici za Brazil.

                      Utakmice 11.10.2013.



                      Utakmice 15.10.2013.



                      Trenutna stanja po grupama

                      Spoiler


                      Trenutno najboljih 8 drugoplasiranih reprezentacija

                      Comment


                      • Belgija igra s pola snage protiv Hrvatske...Lukaku 0:2

                        Stimac 3-5-2 ili 3-1-4-2...malo smo Kalco gledali
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Al puni brat Lukaku....

                          Bugari standard sa Jermenijom.... 2 do 3 crvena kartona...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Jaci nekih 250 puta , najmanje .

                            Jedna jedina zamjerka sto nema Radje , ima 15 igraca koji su ovdje , a zasluzuju poziv manje od njega , ali jbg ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Jaci nekih 250 puta , najmanje .

                              Jedna jedina zamjerka sto nema Radje , ima 15 igraca koji su ovdje , a zasluzuju poziv manje od njega , ali jbg ..
                              To se slazem,a realno i Dembele prva postava hladno...jaci je od Defoura sigurno
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Mislim da bi Mousa i igrao , ali se sjecam i u prvoj utakmici je Defour igrao da bi cuvao Modrica ida se ne bi odvajao od njega , evo i veceras isti slucaj ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X