Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Nadal

    Samo opusteno 2-4 da pritisak ne skoci.

    Jedna Francuska nema sanse da ovo prokocka.

    Comment


    • Koliki je ovaj Hodgson ne-trener, lik ima bolje opcije na klupi, i uvodi raspalog Younga i Cleverlya, mesto Androsa i Barkleya...

      Ja i zaboravio da je veceras slager, Urugvaj - Kolumbija, ima sve da prsti...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • A sad malo opustanje mozga, na Kopernikusu trenutno dream team: Andjus, Milovan, Ziva.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Milivojevic izmislio fudbal za Fejsu, Radovanovica i kompaniju. Kako promesa trojicu, ono je smesno.

          Bejlara nam umalo gol uvali iz slobodnog, sreca pa Stojkovic odbrani. Nismo lose igrali, mada ovo drugo poluvreme kao da ih je neko terao da izadju, toliko prilika za kontru, al' mrsko manekenima potrcati nabijem ih.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Da sam pravio scenarij ne bi bolje,Gareth Bale iz Svicarske <3

            Nadam se da ce Mourinho na klupi shvatiti da ne mozemo igrati ofanzivnije od Barcelone i da Miske moze fudbala igrati,ali rekreativno i jos se nadam da ce neki shvatiti da je reprezentacija iznad svih i da im je Izet guzice spasavo veceras.

            A sada ako treba pjeske u Brazil.

            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Koliku razliku pravio Bale, to je smesno i komentarisati, i to rovit.

              Sagna koliko gledam ovo drugo poluvreme dosta gresio, ali stize sve da pokrije Blaise. Pogba i on cine strasan duo na sredini, mada cela repka je sjajna i jos ima igraca koji zasluzuju poziv. Nazalost Deschamps ih mozda i koci, a mozda jednostavno ni on nije kriv.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Koliku razliku pravio Bale, to je smesno i komentarisati, i to rovit.

                Sagna koliko gledam ovo drugo poluvreme dosta gresio, ali stize sve da pokrije Blaise. Pogba i on cine strasan duo na sredini, mada cela repka je sjajna i jos ima igraca koji zasluzuju poziv. Nazalost Deschamps ih mozda i koci, a mozda jednostavno ni on nije kriv.
                Ja mislim da nije do njega iskreno,oni su uvijek losi ko god ih vodio,ali sto je najinteresantnije oni su na potpuno isti nacin losi ko god bio trener...previse raznolikosti sto se tice naroda i svega drugog u repki,ko zna kakvi su tu odnosi vjerovatno su bas losi...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ja mislim da nije do njega iskreno,oni su uvijek losi ko god ih vodio,ali sto je najinteresantnije oni su na potpuno isti nacin losi ko god bio trener...previse raznolikosti sto se tice naroda i svega drugog u repki,ko zna kakvi su tu odnosi vjerovatno su bas losi...
                  Pa to, mada kapiram da od kako Zidane ode u penziju, oni se sastaviti nmg...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Nemoj da se zajebavamo Freskaro, pa pogledaj ti tamo igrace. Cak i da izbacis ove koji se bune, opet imas vrhunski tim. Ovako nikada nista nece uraditi. Cak i da Ribery ispadne iz reprezentacije, imaju toliko dobrih igraca, da bi u svakom slucaju imali veoma dobar tim. Samo sto evidentno njihov savez nema hrabrosti da protera te koji narusavaju atmosferu. Pa vidis da Benz 15 meseci nije dao gol, a opet ga zovu.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • BBC Sport ‏@BBCSport 5s
                      The Netherlands & Italy are the first two European countries to qualify for the 2014 World Cup in Brazil


                      ne odgledah Srbiju, vidim Kolarov mačka pokid'o mrežu

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Nemoj da se zajebavamo Freskaro, pa pogledaj ti tamo igrace. Cak i da izbacis ove koji se bune, opet imas vrhunski tim. Ovako nikada nista nece uraditi. Cak i da Ribery ispadne iz reprezentacije, imaju toliko dobrih igraca, da bi u svakom slucaju imali veoma dobar tim. Samo sto evidentno njihov savez nema hrabrosti da protera te koji narusavaju atmosferu. Pa vidis da Benz 15 meseci nije dao gol, a opet ga zovu.
                        Pa sta to meni pricas kao da je teram drugu pricu, znam ja to odavno.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ma to napisao jer si rekao da su raspad zbog odlaska Zidana. Znamo svi da nije istina. Zidan dok je bio vrhunski su bili Francuzi, sada mogu biti poprilicno dobri, samo sto u narednih nekoliko godina nece...barem kako stvari stoje.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment




                          • Sa parkinga!
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ma to napisao jer si rekao da su raspad zbog odlaska Zidana. Znamo svi da nije istina. Zidan dok je bio vrhunski su bili Francuzi, sada mogu biti poprilicno dobri, samo sto u narednih nekoliko godina nece...barem kako stvari stoje.
                              Ma jok, ja to onako napisao, tako se poklopilo. Sto zbog odnosa u repki, pa onaj skandal sa Evrom i Domenecom, a i danas imaju jos jacu repku, i vrlo slabo deluju, danas tri gola na misice i jedan relativno nepostojeci penal, protiv Belorusa koji su u rangu Velsa bez Balea. A nekako mi ni Deschamps ne uliva poverenje, dobar je to trener, ali treba neko jaci sa autoritetom, cini mi se da se on tamo slabo sta pita...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Fino igraju Kolumbijci, vrlo dobro, ali za sada sem jedine sanse Jamesa, jalovo dosta, Urugvajci isto tako, samo se moze reci da vise cekaju iz kontre da zabiju, vecu inicijativu pokazuju Kolumbijci. Odusevio me Guarin u defanzivi, valjda Mazzari nece ponoviti greske kao onaj specijalac pa da ga stavlja na poluspica. A i James je isto tako sjajan. Ne kapiram sto je Cuadrado na klupi, ali jbg. Inace klupa Kolumbije je bolesna.

                                Sa druge strane Kanibal imao par solo akcija neuspesnih, lomljenje kicme protivnika, pokusaj iz slobodnjaka, ali slabo. Cavani se video nije. Obojicu Perea u dzep stavio, odlican u odbrani.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X