Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je bilo na drugoj strani sudio bi ga bojim se
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Gledala sam snimak iz više uglova i ono nije bio faul nad Volkovim. ALi ako dođe ljuta guja, opovrgnuće mi ovo.
      Ajde probaj ti da trcis i pitaj nekoga da te povuce malo, pa ces vidjeti oces li stanuti, panuti ili ne.
      Korner nije bio sigurno.
      sigpic

      Comment


      • U zaboravih Jovetu, koliko je samo trcao danas, cini mi se mogao bi jos tri utakmice da odigra u onom ritmu, svi su pali fizicki ali ne i on

        Englezi nemaju pobjedu protiv direktnih rivala, vazno je da su isplanirali dvije prijateljske u novembru
        sigpic

        Comment


        • I ja sad gledam, samo su dobili Moldaviju i San Marino dva puta. Bas su u nezgodnoj situaciji.
          sigpic

          Comment


          • A jel neko ocekivao nesto drugo od Engleza koje vodi strasni Roy ??? Mucenje je gledati ih, vratio ih 20 godina unazad, pravi onaj ostrvski fudbal...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              A jel neko ocekivao nesto drugo od Engleza koje vodi strasni Roy ??? Mucenje je gledati ih, vratio ih 20 godina unazad, pravi onaj ostrvski fudbal...
              Ne znam zasto ih Rednap nije uzeo, to mi i dalje misterija. Prilicno sam siguran da bi lagano bio prvi u grupi koliko god CG dobro igrala.

              Od mladjih trenera, Slaven Bilic idealan za Engleze. Samo je pitanje kako bi bio prihvacen.
              sigpic

              Comment


              • Sta reci za ovo veceras...To smo mi,to je Crna Gora!Mogu samo da nam se sagnu svi Englezi koliko ih ima.


                Roj je cijelo vrijeme stajao na jednom mjestu,sa rukom preko usta Samo je jednom prisao liniji na 10 sekundi..Ali zato Geri Nevil nije mirovao.Svako malo je bio na liniji..vikao,psovao,dozivao igrace,mlatarao rukama..Da ne znam,rekao bi da im je on glavni a da je Roj nekakav domar.Cijelo vrijeme je stajao na kraju klupe.Bio sam na 15-ak metara od njih pa sam imao super pogled

                Mjesto mi je bilo super,pa sam dobro analizirao Engleze Krivo mi je sto danas za j*beni minut zakasnih da ih uhvatim ispred hotela.Brat mi je bio tamo pa mi je javio da su otisli da prosetaju i da im je Dzerard rekao da ce se slikati sa njima kad se vrate.Ja brze bolje tamo...i kad sam dosao na 300m od hotela oni su ulazili unutra Brat mi se slikao sa Dzerardom I dres mu je potpisao

                Comment


                • Pa zar Geri ne rece Voju posle Moldavije da nema cega da se plasi
                  Ma jbs to, da je Runi u pitanju pa ajde i ajde, koga briga za tog Liverpulovca



                  sigpic

                  Comment


                  • Samo je Dzerard ispostovao ljude koji su dolazili kod hotela.Valjda zato sto je kapiten..ovi ostali su prolazili kao pored groblja.Rece mi brat da je danas bilo 10-ak ljudi ispred i da se Dzerard slikao sa svima koji su ga pitali.Ovi ostali su samo prosli pored i usli u hotel.Lampard je ispostovao jednog momka koji je bio u dresu Celsija
                    Da sam bio u prilici,pitao bi Nevila za sliku...kakv je to sef
                    Bio sam blizu loze(2-3 reda ispod) a u prvom redu loze lagano David Gill Tek sam ga vidio na kraju kad je narod krenuo da izlazi pa nisam mogao prici inace bi i njega pitao za sliku

                    Comment


                    • Eh dace bog da i mi dobijemo Engleze u barazu narednih godina...

                      Comment


                      • Jbt ne da smo bili bolji sinoc,nego smo pregazili Englesku..Od 26 minuta smo uzeli stvar u svoje ruke i nismo im daali da disu.Nismo imali srece i nisam potpuno zadovoljan,jer smo trebali da dobijemo!Jovetic je igracina haha doktor nema izgubljene lopte,Vucina pravi vodja! Eh....malo srece da smo imali,auu kako se provukose,pi!Sto kaze Vladan ,posle kad udje onaj Krkotic,koji u Zeti nije bio standardan,a sad igra u Daciji iz Moldavije..jbt ko da je clan nekog Totenhema n a primer kako je odigrao pfff!Bicemo hit na SP ako Bog da! A Savic....auu brate,Savic je masina,kakve pasove ime,kako zna da kreene sa loptom,kakav borac,savrsen!7 juna sa Ukrajincima,da se to odradi,mada smo svakako prvi do septembra! Enleska gostuje,cini mi se u Ukrajijni,tako daaaaa,eventualno ako se okliznu,nama i poraz od Engleza nece smetati na W,uz uslov da se dobije i pomenuta Ukrajina i Poljska,u sta naravno niko ne sumnja! Bravo bravo i bravo!!!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Suarez opet sinoc napravio glupost,bas pocinje da mi se gadi ovim svojim ponasanjem
                          Last edited by AK47; 27-03-13, 10:49.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Brna car najveci

                            http://www.vijesti.me/sport/brnovic-...-clanak-120107
                            sigpic

                            Comment


                            • Treba da napadne, Englezi pod Woy-em nisu nadigrali nikoga osim Moldavije i San Marina. Sramotno kako covek radi, samo ima velike asove. Dzerard i Runi ce verovatno to drzati na nekom pristojnom nivou i spasavati velikih brukanja bar u kvalifikacijama, a na SP ako se plasiraju ce ih neko verovatno razbiti kao Svabe onomad.

                              Moze CG i do pobede na Vembliju, mada mislim da ce opet biti nereseno ali imaju veliku sansu. Posebno ako dobiju Ukrajinu i udju rasterecenije.
                              sigpic

                              Comment


                              • Drugacije ce biti kad budu imali Vilsira i Volkota, onda ce imati pravog kreativca na sredini + trozubac Runi - Velbek - Volkot.
                                Mada Voj nije normalan, ja bi obavezno izasao sa Jangom juce, kakve on probleme zbog brzine moze nasim igracima da pravi, ali kad vidjoh da ga nema masu mi je lakse bilo, a i realno dobro je sto je i Lenon bio van, svi brzi igraci bi nam pravili neuporedivo vise problema od Milnera iako je stvarno dobro igrao u prvom.
                                Ja vise cijenim Dzerarda ali je mozda za reprezentaciju bolje da prednost dobije Lamps posto zajedno ne mogu da igraju to je jasno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X