Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo Crnogorci bre, trpaj Engleze.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Stream za Crnu Goru?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • http://www.sports-x.net/p/channel1.html
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Crnogorci

          Po prvi put u zivotu sam navijao kontra Engleza i kontra velikog Gerrarda

          Comment


          • 3 puta igrali Crnogorci i Englezi , 3 puta nereseno , 0:0 pa 2:2 pa 1:1
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Mnogo prosralo Bozovica za ova poslednja dva Stivova suta. Steta, bili bi odlicni golovi.

              Kakav gol su dali Englezi? Vidim Stiv asistent, ko drugi.
              sigpic

              Comment


              • Reče Stivi malo pre: Crnogonrci dominirali u drugom i nerešeno je sasvim zasluženo na kraju.
                Mada stisli Englezi u poslednjih 10 min. baš Stivi imao tri lepa udarca na gol.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • CG sila, nisu Englezi presli centar 35 minuta

                  Comment


                  • 54. меч у дресу Италије у коме је сачувао своју мрежу нетакнутом

                    Last edited by Brajkula; 26-03-13, 22:26.

                    Comment


                    • I verovatno čekamo Vladana da nam iz prve ruke prenese utiske.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Португал не може бити озбиљан кандидат за освајање СП-а, тачно да има још два КР-а у тиму, једва ово одрадише, на силу, Бруно Алвеш из неког прекида, једва...а доста им је помогао и црвени картон.
                        U prvom poluvremenu trebali 5 da daju nego demoni i vestice iz Bakua zacarali gol i tako ti je to. 8-0 najopustenije da se nisu mracne sile umesale. Izdominirao Portugal sa 30% sto je i bilo ocekivano protiv onog polusveta. Gledao sam celu tekmu <3
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Napisao sam vec u temi CG reprezentacija da nisam uspio da dodjem do karte. Posle ovog ludila nocas tek mi je krivo ali sto da se radi.
                          Iskreno mislim da smo bili mnogo bolji i da smo trebali da pobijedimo, tako da nisam bas prezadovoljan remijem. Jer kad nekoga napadas i ubijas od igre 35 minuta, kad je toliko sansi, kad igras pas igru koju oni ne mogu ni u snu da proizvedu i na kraju jedva dodjes do remija jer kurva nece pa nece u go onda se ne moze biti prezadovoljan. Remi je odlican rezultat, sad je racunica jos i jasnija i bolja, dobijemo kuci Ukrajinu i Moldaviju i sigurno smo u barazu, a na noz ce ici protiv Engleza i Poljiaci i Ukrajinci, a mi sa njima mozemo potpuno ravnopravno da igramo, to smo dokazali vec tri puta. Ipak ovoga puta smo ih bas nadigrali, bas unistili od igre. Najmladja fudbalska reprezentacija odolijeva tri puta protiv najstarije, protiv kolijevke fudbala, oni imaju vise registrovanih fudbalera nego Crna Gora stanovnika, sta reci vise. Na terenu je sve drugacije, tu je 11 na 11 i nebitno je sto kome pise na dresovima, dje ko igra. Jer kad bi sve najbolji i favoriti dobijali ova igra ne bi bila najpopularnija i najbolja. Nama udje Krketic koji u Zeti nije mogao bas standardno da igra, koji igra u Moldaviji, udje i debituje za reprezentaciju u jednom ovakvom mecu, protiv jednog ovakvog protivnika i ne vidi se na terenu nikakva, ama bas nikava razlika izmedju njega i Milnera ili Kerika. Stavise Krketic je djelovao bolje od njih, kao da svake nedelje igra ovakve utakmice. Sad garantujem da smo imali Drincica da bi pobijedili. Bili su oni bolji u prvom poluvremenu, ali njihova bolja igra u prvom i nasa u drugom ne mogu da se porede. Ovo u drugom do 80. je bila apsolutna dominacija.
                          U rjecniku za hrabrost koju ima nas selektor sigurno ne postoji rijec za Branka Brnovica. Kad ti igras sa 4 klasicna napadaca protiv Engleske onda ti nisi hrabar, nisi ni mudat ako vec tako moram da kazem, nisi ni mudoviste, ni cudomudoviste, za to mora neka rijec da se izmisli. A crni Voj se snuzdio, gleda i sigurno misli, ko su ovi u pm, kako se usudjuju da nam kriju loptu na terenu, da stvaraju ove silne sanse


                          Nikad ne bih nista mogao da im zamjerim, ni na strahu u prvom poluvremenu, potpuno su bili sledjeni vidjelo se, jer ta reakcija koju imaju ovi momci i ta zelja koja postoji kod njih je nevjerovatna ali da je moglo da se dodje do pobjede moglo je itekako. Ne predaju se nikad, uvijek vjeruju i idu naprijed. Svi disu kao jedan, publika i kad smo primili gol nije ni na sekund stala sa podrskom, to je taj kult reprezentacije, a za atmosferu je zasluzan Brnovic. Sigurno nije takticki najpotkovaniji, nema fudbal u malom prstu kao neki treneri ali ima nesto sto mnogi nemaju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kod onog gola Engleza nije bilo kornera, cak je mozda i faul bio Runija jer je malo povukao svog cuvara, ali nema veze, mozda je to bilo i dobro za ovu utakmicu. Ja nisam mogao da vjerujem da igraci koji nisu standardni u svojim timovima ovako izdominiraju Engleze, i to u drugo poluvrijeme gdje sprema dolazi na vidjelo. Mnogo sansi propustenih u drugo i ostaje ta zal za 3 boda. Protiv Ukranijine 7. juna da se pobjedi i 2. mjesto osigurano. Moldavija ne moze ni da priprijeti. To prvo mjesto sad izgleda tako realno posle ovakvih partija. Englezi sad moraju da strijepe da ih Poljaci i Ukrajinci ne zajebu cak i za 2. mjesto.

                            Savic izdominirao!
                            sigpic

                            Comment


                            • Za korner ne znam, Runi je sigurno vukao Volkova, ali sam gledao u guzvi i to slucajno vidio na usporenom u poluvremenu. Savic je toliko izdominirao da me je sramota! Ajde da je igrao centralnmog beka, ali na desnog onako spartati gore dolje ono je bilo strasno. Opet mi je krivo sto je Miodrag dobio zuti i sto ce propustiti utakmicu u junu, on i Basa su ubitacan tandem, koliko ce nam faliti kad se povuce, a ta karijera svakako ne moze predugo jos trajati jer je starina.
                              Damjanu skidam kapu svaki put kad prevali taj nenormalni put iz Seula da bi bio sa momcima, a zna da nije u prvom planu i da nece biti u prvom timu, kako ima volje uospte to je za divljenje. I onda on jos bude taj koji je donio izjednacenje
                              sigpic

                              Comment


                              • Gledala sam snimak iz više uglova i ono nije bio faul nad Volkovim. ALi ako dođe ljuta guja, opovrgnuće mi ovo.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X