Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Велики СерБ Михајловић Синиша звани Правде Боже
    Zar i ti tripujes da se on nesto pita?
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Brkicu uzmi asov i zakopaj se -.-
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Neko ocekivao nesto od ovih nasih nazovi fudbalera
        Totalni raspad,bar da se imalo bore.Hrvati su bolj,to smo znali ali ovo
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          http://www.worldfootball.net/torjaeg...e-2-2012-2013/ u ligi gde je skoro svaka utakmica 0-2 gola on ima 50% +. Pre bih rekao da nemas pojma o cemu pricas nego da je Filip Djordjevic vezara.
          Daj majke ti, ne smaraj me besmislenom statistikom! Jesi gledao ti Francusku 2.ligu ili FC Nantes? Ispodprosjecna liga...Ni blizu jednog Championshipa, "zvajte" ili Serie B.

          Filip Djordjevic NEMA pojma, Kolarov je oduvijek bio drugorazredni igrac i SIGURNO dobija sut kartu u City-u, Brkic kiksara bez mozga jos od U21 reprezentacije, Stevanovic menadzerski igrac,...

          Srbija drugorazredna reprezentacija, sa samo 2 kvalitetna igraca: Ivanovic i Subotic! I to je to...Cinjenica!

          Nikola Djurdjic je za Djordjevica licno Lionel Messi!
          Last edited by BLBL; 22-03-13, 17:45.

          Comment


          • Sta ovaj brani da mi je znati,gol Srbije ne brani sigurno....
            Last edited by NbaIsMyLife; 22-03-13, 17:46.
            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
            Legends never die. Mamba will be back!
            sigpic
            HOUSE ALL NIGHT LONG

            Comment


            • http://www.njuz.net/direktan-prenos-...vatska-srbija/

              Ono kad ne znam da li su komentatori sa njuza ili nasa reprezentacija smesniji

              Comment


              • Ma opusteno, namestio Tole prelaz.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Brkic je kriv,to stoji...ali nije bre on sam kriv...

                  Gleda li neko ostale igrace? Pa mi ne mozemo dupli pas da odigramo...dzokni loptu sto dalje,pa ako nas usere da oni pogrese...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Stojkovic bar ima drskosti i karakter za ovu vrstu utakmica! Za klasu iznad Brkica! Onaj Aleksic jos gori i ne znam otkud i on u reprezentaciji.

                    Comment


                    • Originally posted by BLBL View Post
                      Daj majke ti, ne smaraj me besmislenom statistikom! Jesi gledao ti Francusku 2.ligu ili FC Nantes? Ispodprosjecna liga...Ni blizu jednog Championshipa, "zvajte" ili Serie B.

                      Filip Djordjevic NEMA pojma, Kolarov je oduvijek bio drugorazredni igrac i SIGURNO dobija sut kartu u City-u, Brkic kiksara bez mozga jos od U21 reprezentacije, Stevanovic menadzerski igrac,...

                      Srbija drugorazredna reprezentacija, sa samo 2 kvalitetna igraca: Ivanovic i Subotic! I to je to...Cinjenica!

                      Nikola Djurdjic je za Djordjevica licno Lionel Messi!
                      E ako si ti rekao da NEMA pojma i da SIGURNO dobija sut kartu onda nema dileme Besmislena statistika golovi Mislim da ima dosta bitnijih. Below par IQ ;)

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Zar i ti tripujes da se on nesto pita?
                        I ako je tako opet kao i svih godina gde je barem borbenost,zelja za ovu zemlju
                        GIFSoup

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Zar i ti tripujes da se on nesto pita?
                          To nema nikakve veze sa ovim sto sam napisao Ja ovde ismevam njegov svakodnevni kvazi patriotizam ne selekciju tima.

                          Comment


                          • Brajko života ti, kako ovaj uopšte brani za Udineze?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Je li opet Mihajlovic kriv? Kolarov je sraman, taman Sinisa da udje nikad ne bi ovakve gluposti pravio. Brkic kriminalan, on je kukavac i gol primio od onog drveta u svom prostoru glavom, taj nije priznat zbog ofsajda, ovaj drugi jeste, ali bar prati loptu pogledom sjajno. Eto ovi pljuvani su ne korektni nego i vise od toga, a ovi najsigurniji i najbolji ustvari najgori. Kolarov, Ivanovic, Brkic, Faljijeva banda.
                              sigpic

                              Comment


                              • Radovanovic i Stevanovic nemaju 5 treninga zajedno a igraju prvu u ovakvoj utakmici. Scepovic trenutno ne moze da da gol Smederevu ali je bitno da moze da donese prevagu na Maksimiru.

                                Kako Mihu nije sramota da izadje na konferenciju, jos se sprda da li bilo ko moze da pogodi sastav. Bas smekerski...
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X