Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Francuska izjednacila protiv Spanije skroz zasluzeno...Arbeloa je Cafu za ovog Juanfrana iz Atletica
    I to Giroud pospremio u mrezu, cudo nije promasio.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment






    • Koju posluku porati ???
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Lepo ga dade Giroud....lep cim glavom i sasvim zasluzheno uzeshe bof Francuzi...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ovaj poraz je dokaz da se moramo boriti da Kosovo ne postane nezavisno. Inače ćemo dobiti reprezentaciju više od koje možemo da izgubimo.
          Win!
          sigpic

          Comment


          • Feliks Baumgartner imao komunikaciju sa zemljom u sekundi,bez kasnjenja zvuka,a prenos iz Makedonije sa 5 sekundi kasnjenja.

            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Hvala Makedonijo!

              Sad mozda i smene "strucnjaka".
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Najefikasnija ekipa kvalifikacija uz Njemacku i Dzeko prvi strijelac kvalifikacija

                Veceras jos jedna rutinska pobjeda i Miralem pokazao kakav je majstor,vrijedi nam ko Spaniji Iniesta.Prvih desetak petnaest minuta smo lose odigrali,ali onda je sve sjelo na svoje mjesto i za 10 minuta smo rjesili pitanje pobjednika.Bez obzira sto sem Grcke nismo igrali sa nekim jacim protivnikom rijetko koja reprezentacija moze ovako lagano trpati bez obzira ko je sa protivnicke strane,jos da imamo odbranu gdje bi nam kraj bio.

                Sljedeca utakmica kuci protiv Grcke i ako tu dobijemo jednom nogom smo na Svjetskom.Vise je dosta baraza .Valjda se ovaj "sexy" fudbal isplati
                Spoiler

                Last edited by Joe Cole 10; 16-10-12, 23:26.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    I to Giroud pospremio u mrezu, cudo nije promasio.
                    Wada zivnula Francuska kad je Benzema izasao.

                    Comment


                    • Sramota me je kada pogledam zemlje u regionu. Bas sramota.
                      Bosna daje casove fudbala. Dzeko, Pjanic, Misimovic, Ibisevic i eto pune sve redom. Jednom nogom vec na prvenstvu.
                      Hrvatska, sta ce nam oni tek naciniti. 10 bodova, lagano igraju.
                      Crna Gora opusteno razbise Ukrajinu sinoc i oni mogu lagano u baraz.
                      Makedonci se prvo medjusobno potuku pa nam i oni ocitaju lekciju.

                      Najgori smo, najgori. A imamo kvalitet da odemo glat na SP.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ajde ne ocajavaj , Slovenija izgubila od Albanije
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Mi imamo samo Ivanovica koji je i bek i krilo a juce ne igra.Onaj Tosic stvarno ko da je pao sa kruske.

                          Comment


                          • Najveci za Runija, 0-1. Stevie odlicno igra.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Odlicno bi bilo da ovako zavrsi, mada su Poljaci opasni kad krenu naprijed, ima rupa u odbrani Engleske.
                              sigpic

                              Comment


                              • 1:1 na kraju, zasluzeno Poljska do boda. Odlicno su otvorili drugo poluvrijeme, imali nekoliko sansi, potom Defo i Runi nisu iskoristili dobre prilike da odu na 2:0 i rijese sve i uslijedila je kazna iz kornera, zaplivao Hart u prazno a Glik smijesto loptu u mrezu.
                                Nekako su svi u CG prizeljkivali ovaj rezultat, iako bi ja volio da su Englezi pobijedili, no svakako rezultat koji nam odgovara. Ne smijemo kiksnuti protiv Moldavaca, gostovanje tamo ce biti strasno vazno, sigurno da Ukrajinci mogu da otkinu bodove Poljacima.
                                Englezi nakantali autsajdere ali protiv jacih samo po bod, najpozeljniji su definitivno od svih velesila, sa njima se moze igrati!
                                Novu godinu cekamo kao lideri grupe
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X