Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Еј бре и судија нас мрзи! Умало да нам дрпи један минут продужетка!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Svedska nakon 0-4 dosla do 3-4.

      Gde sam promasio svemoguci Mikula? Ti si iz BL-a zar ne? Znaci da trebas poceti u Borcu, jedino ako si mag, pa da preskocis par nivoa, pa odmah u Partizan.
      Odmah u Liverpul, to je jedini koji moze doneti titulu posle 22 godine.
      sigpic

      Comment


      • Zao mi je samo sto me boli glava, sto mi se place i sto sam hteo da gledam jos tekmi repke na Marakani ali su mi se sad sve kockice slozile i zao mi samog sebe. Boli kad bih svim srcem voleo da gledas svoju zemlju a sad nema toga i gledacu neke druge. Boli me glava zao mi sto je sve istina.
        Nije ovde stvar u pesimizmu ili losoj volji nego surova realnost.

        Sto da gledam Ramadanija kad npr kao covek mogu da gledam Nemacka:Svedska...
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Саће Синиша у изјави да нам објасни неке ствари! /туц-муц/
          sigpic

          Comment


          • Ajmo Mihajlovicu, da cujemo prosvetljenje...

            Comment


            • Довиђења пријатно, не памтим када смо брже затворили књигу што се квалификација тиче.
              Синиша, велико разочарење и није чудо што је у сваком клубу који је водио попио отказ, препрепотентан човек, да не кажем сељачина, дефинитивно није за овај посао, прецизније колико је био добар фудбалер толико је лош тренер. Сам је погазио своју причу о "духу репрезентације", промениш ти број играчу зато што си га ти носио и зато што је дошло до неког конфликта је равно циркусу, исто тако одстраниш најбољег играча пред овако важан меч, убациш човека који реално није за репрезентацију и који ти упропасти утакмицу, ма иди...па не позивање Жигића, а позивање Шћеповића и компаније је такође катастрофанла одлука, па Кузмановић итд. итд.
              Велики промашај ФСС-а то је сигурно!

              Comment


              • Sad ce Slindza to sve da opravda.
                Dres sa brojem 11 smo izgubili u transportu pa je zato Kolara morao nositi 3.
                Ivanovic nije intonativno dobro otpevao himnu na treningu pa sam ga morao kazniti.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Neka me neko demantuje molim vas! Jel smo mi to imali (slovom i brojem) JEDAN SUT u okvir gola, i to onaj Fejsin? Ne racunam kotrljanje lopte jedva do gola...

                  Comment


                  • Umalo 4-4.

                    E moj Neueru, sta ti radis batice.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Dobro je da je Tomovic do PENALA bio odlican....da li si realan Miha...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Daj ostavku sve ti jebem!

                        Comment


                        • Ali kako mi je drago sto se ovo desava, konacno da vidimo da nismo za ovaj glupavi sport i da se pare ubace u nesto normalno i uspesnije. Nadam se da ce se popiti suspenzije i za ono sto se desilo u Krusevcu. Doslo vreme da se ugasi svetlo nad kriminalom koji je fudbal postao. I po onima koji u njemu ucestvuju, i oni koji ulazu.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • "Ova utakmica je bila takva da ko prvi da gol ima ogromnu prednost. Poremetio nas je crveni karton a imali smo i pre i posle toga neke sanse koje nismo iskoristili."

                            Da ne znam da postoji vise nasih trenera rekao bih kad slusam da imamo samo jednog, istu pricu svi vrte samo obrnu red reci u recenici.

                            Inace, igranje Tomovica objasnjava tako da mu je trebao neko defanzivniji da pazi na gol da ne budemo suvise ofanzivni bez spica. Vidi se da je bio sa Kosanovicem i u Vojvodini i u Zvezdi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Синиша: "хтео сам играча који ће више да пази на гол зато сам ставио Томовића"
                              Па ко је овде дебил? Ко ће боље да пази на гол од човека који је у топ5 десних бекова на свету?

                              Comment


                              • Daj nazad Zonpija, bar ima onu glupu facu odmah da se ismejem ko covek.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X