Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Sad kad i ovdje izbije tuca kao i kod mladih na kraju tekme.
    нисмо ваљда и ту попили патос?
    sigpic

    Comment


    • Vjerovatno menadzerija radi svoje ko se treba prodati igra,a samo ne znam sta ce biti kad se svi prodaju.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • HAHA , kakva golcina Kompanya

        Belgijanci prelomise za dvije minute , 2 gola
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • 3000 na nas, Belgiju i Bosnu Hvala Sinisa
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Brat Fejsa po sred gola!

            Comment


            • Belgije u 2 minuta 2 komada. De Bruyne ponovo asistent Bentekeu. Kompany zabio za 2:0.

              Belgijanci i Hrvati ce se klati za 1. mjesto.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ako mu posle onakve fudbalske karijere, treba ovakav selektorski staž, očigledno kratak, sa procentima od nekolicine igrača, a i to je pitanje (ko će ove da kupi?)... e negledala onda fudbal nikad više u životu..
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Pa mi i ovako nemamo napadaca. Sulejmani je najblizi tome.
                  Ma jok treba Fejsa da mi igra utero sebi koliko je los.
                  Trickovski se igra sa njim, komedija.
                  Nigde ja nisam branio Mihu, nego ne treba da glumi ludilo pa da se svako igra manager-a. Mikula batice, vodi ti svoj Borac prvo, pa onda kritikuj druge.

                  Zaebali smo se sa Mihom i jebiga sad. Ne mora se sada pet strana pisati o postavama koje bi neko hteo.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Nigde ja nisam branio Mihu, nego ne treba da glumi ludilo pa da se svako igra manager-a. Mikula batice, vodi ti svoj Borac prvo, pa onda kritikuj druge.

                    Zaebali smo se sa Mihom i jebiga sad. Ne mora se sada pet strana pisati o postavama koje bi neko hteo.
                    Cuj da ga branis pa tebe da zakoljemo
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Nigde ja nisam branio Mihu, nego ne treba da glumi ludilo pa da se svako igra manager-a. Mikula batice, vodi ti svoj Borac prvo, pa onda kritikuj druge.

                      Zaebali smo se sa Mihom i jebiga sad. Ne mora se sada pet strana pisati o postavama koje bi neko hteo.

                      Nisi informisan Ali slazem se treba odnekle poceti , ne moze se odmah u repku , ima za to vremena ;)
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Portugal gubi od Sjeverne Irske.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Ја ћу ионако да гледам св.прв. код куће. Не пада ми на памет да идем чак у Бразил../без визе/ / пардон: без везе/
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            To nije sujeta nego pokusaj da se isprovocira Kolarov kako bi otisao iz reprezentacije a umesto njega dosao neki drugi igrac koji treba da se proda a Sinisa uzme procenat u dzep. Jasnije?
                            bez ikakvog sarkazma ili provokacije stvarno me zanima jel takva prica logicna? stvarno nisam upucen al kako ja to vidim covek je valjda zaradio brda para tokom karijere i ne razumem sta ce mu blacenje svog imena(da je seljak seljak je to stoji) i kolko on tu para moze da uzme? pritom moze jos dosta problema sebi da napravi

                            ako je ova prica sa aleksandrom istinita stvarno ga treba prebiti na ulici
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Svedi od 4-0 na 4-3 protiv Nemaca
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Svedska nakon 0-4 dosla do 3-4.

                                Gde sam promasio svemoguci Mikula? Ti si iz BL-a zar ne? Znaci da trebas poceti u Borcu, jedino ako si mag, pa da preskocis par nivoa, pa odmah u Partizan.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X