Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno igra Cleverley! Golovi Welbeck-a i Rooney-a za vodjstvo od 4:0...

    Comment


    • D-Wade
      Sta si se uvatio za Scepovica ?? Jedino je i mogao da sutne u golmana posto je ispred njega bio igrac.....nemas nista da dodas na to sto je Mijailovic stvorio 2 kontre igracima Belgije i sto je bio nekorisna masa ??? Zvezdini igraci se guraju u reprezentaciju i to je cinjenica pa mozes da se ljutis koliko hoces...kako u mladu tako i u seniorsku jer u dugovima ste, a posto ne igrate u Evropi neko mora da vam poveca cenu igracima....mada se za Milunovica i Mijailovica necete usreciti....Markovic je pokazao 3 puta vise od njih to je cinjenica bez da sam i malo pristrasan...

      Jednostavno nas kaznili za promasaje i to je to...ne znam kojeg mog uvodi Scepovica i Lekica, a na klupi mu sedi Sulejmani nas najbolji napadac...Ajmo sad gospodine selektore i gospodo reprezentativci da vidimo taj vas karakter i kvalitet.....bice jbno sa makedoncima...

      Comment


      • Ja ne znam sta ste vi ocekivali od Falija Ramadanija i njegove lutke Sinise Mihajlovica.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by fudbalinho View Post
          D-Wade
          Sta si se uvatio za Scepovica ?? Jedino je i mogao da sutne u golmana posto je ispred njega bio igrac.....nemas nista da dodas na to sto je Mijailovic stvorio 2 kontre igracima Belgije i sto je bio nekorisna masa ??? Zvezdini igraci se guraju u reprezentaciju i to je cinjenica pa mozes da se ljutis koliko hoces...kako u mladu tako i u seniorsku jer u dugovima ste, a posto ne igrate u Evropi neko mora da vam poveca cenu igracima....mada se za Milunovica i Mijailovica necete usreciti....Markovic je pokazao 3 puta vise od njih to je cinjenica bez da sam i malo pristrasan...

          Jednostavno nas kaznili za promasaje i to je to...ne znam kojeg mog uvodi Scepovica i Lekica, a na klupi mu sedi Sulejmani nas najbolji napadac...Ajmo sad gospodine selektore i gospodo reprezentativci da vidimo taj vas karakter i kvalitet.....bice jbno sa makedoncima...
          Koliko znam, Sulejmani vuce neku povredu...

          Comment


          • Originally posted by fudbalinho View Post
            Markovic je pokazao 3 puta vise od njih to je cinjenica bez da sam i malo pristrasan...
            Izvini, ali ne mogu ceniti igraca koji sa 18 godina nema snage za celu utakimcu. Ne da mi se. Uz to, broj uspesnih pasova mu je nesto veci od broja nabora stucnama koje je namestao ceo mec. Rano je poceo da se manekenise.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • @fudbalinho

              Batice, resi se ti kompleksa Zvezde, moja dobronamerna preporuka.;)

              Ne igraju ni Zvezda ni Partizan, igra Srbija koliko ja znam, a ja sam pre svega Srbin, pa tek onda Zvezdas. Kao drugo, pominjes mladu reprezentaciju, ne gura se tu niko, oni su bili mladi reprezentativci i pre nego sto su dosli u Zvezdu. Scepovica se nisam uhvatio, decko nije igrao ove godine i samim tim nema sta da trazi u reprezentaciji. Pardon, igrao je jedno poluvreme. Smetalo je u ovom trenutku i kao i Micko nema sta da trazi u reprezentaciji. Markovic je igrao prvo poluvreme, drugo ga nije bilo kao ni ostalih nasih igraca.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ajde da se slozimo u jednome sa neutralne strane a to je da smo ih unistili u prvom delu i do 60. minute a onda fizicki umrli na terenu. Markovic realno odigrao najbolje kao pojedinac. Ignjovski dosta trcao , Bambi stvarao sanse ali nije pogodio , nepravedne zvizduke dobio. Mijailovic ne moze igrati u reprezentaciji , Scepovic je lose odigrao , ne uklapa se u ovaj sistem i ne treba ga zvati bar ne dok igramo ovaj sistem , bolje se , mnogo bolje uklapa Fica Djuricic , brze se igra i trci , Tadic isto dobar i to je uglavnom to Bice bolje , jos jednom skidam kapu Markecu , odigrao za medalju
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • I ovaj Kolarov pao od umora,naucio u Mancesteru da igra pola sata i to je to.

                  Comment


                  • Pustili nas napocetku da se izduvamo a onda nas zgnjecili kao neku bubu.

                    Comment


                    • Mali Markovic veceras odlican, dok je bilo snage u njemu. Kao i ostatak tima, cast izuzecima... Falilo je da postoji neko ko ce stati na pravo mesto u pravo vreme i zavrsiti zapoceto...

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Ajde da se slozimo u jednome sa neutralne strane a to je da smo ih unistili u prvom delu i do 60. minute a onda fizicki umrli na terenu. Markovic realno odigrao najbolje kao pojedinac. Ignjovski dosta trcao , Bambi stvarao sanse ali nije pogodio , nepravedne zvizduke dobio. Mijailovic ne moze igrati u reprezentaciji , Scepovic je lose odigrao , ne uklapa se u ovaj sistem i ne treba ga zvati bar ne dok igramo ovaj sistem , bolje se , mnogo bolje uklapa Fica Djuricic , brze se igra i trci , Tadic isto dobar i to je uglavnom to Bice bolje , jos jednom skidam kapu Markecu , odigrao za medalju
                        Tosic je odigrao ocajno, dve stopostotne je prosuo, kako ga je prosla manija driblanja krenuo je da dodaje vazduhu i da sutira bez potrebe.Na dobar dan je verovatno nas najbolji igrac, ali danas nije bio dobar. Bar za one standarde koje je sam sebi nametnuo dobrim igrama u klubu.

                        Markovic je bio dobar 50 minuta i onda je ostao bez snage, krenuo je da dribla i menja Tosica po neuspesnom soliranju. Sa njim treba raditi na kondiciji i psihi, greota da izgubimo takav potencijal.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Hvala Begoviću za ovaj veliki bod. Spasio nas je večeras Asmir. Na kraju mislim da možemo biti više nego zadovoljni sa ovim bodom, vidjelo se i pred sami kraj meča kako su naši zadovoljni sa bodom te da je to bio primarni cilj. Vranješ je bio dosta nesiguran vrlo lako nas je moglo to koštati, mislim da bi i Zukanović mogao odnosno trebao dobiti priliku protiv Litvanije. Još jednom kažem da sam bodom iz najteže utakmice u grupi više nego zadovoljan.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Nerijeseno je dobar rezultat za nas, zao mi je sto nismo vise napadali, ali ocito u kvalifikacijama treba i ovakve utakmice odigrati.

                            Najbolji komentar je dao Ciro igrali smo bez cetiri najbolja igraca Dzeke, Ibisevica, Misimovica i Pjanica

                            Comment


                            • Ma nama fali neki znalac,ko zna da kreira igru.Mi imamo uglavnom samo radilice na terenu koji posle sata igre pocrkaju od imora...

                              Comment


                              • Zabrana odlaska na splavove bi preporodila nas fudbal.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X