Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dugo nisam bio ovoliko srecan zbog reprezentacije

    Strasnu utakmicu smo odigrali. Igraci su se borili do kraja.

    Bravo bre!

    Comment


    • Nadam se da ce neka utakmica biti u Jagodini
      sigpic

      Comment


      • Kako su dobri bili!!!!!!!!

        Ja jos uvek ne verujem...pa svaka cast momci!
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Jeste ovo desetkovani tim Velsa (ako je verovati Aci informaciji ) i tacno je da nisu u formi i zaista je u pravu Miha kad kaze da ne treba da padamo u euforiju zbog ovoga jer je ovo na kraju krajeva moglo da se ocekuje donekle ali ipak nevrovatno vazna pobeda za nas i to bas zato sto su se igraci u napadu raspucali....Tadic, Djuricic i Tosic kao na malom fudbalu...hitri, okretni, izuzetno spretni s loptom, puno se krecu, agresvni....konacno da u reprezentaciji neko spoji nase najbolje tehnicare...Markovic me bas prijatno iznenadio, brzo se oslobadjao lopte, pravio odlican presing, kombinovao sa Kolarovim dosta dobro....Fejsa a pogotovo Ignjovski odlicno drzali sredinu i tu velsani nisu mogli u napadu nista da urade...Ivanovic i Kolarov nasi najveci aduti...vidi se gde momci igraju i zasto igraju tamo gd igraju tako da u njih polazem najvise nade...niko se protiv nas po bokovima nece naigrati...Sulejmani dao golcinu, vidi se da mu malo treba pa da bude opasan po gol....stvarno sam zadovoljan sto u napadu imamo igrace koji mogu da drze pravi korak sa danasnjim fudbalom - brzi, okretni, spretni s loptom, lucidni....odavno u napadu nismo imali takve tipove igraca.....stoperski tandem danas jedva da je i imao posla...svidja mi se i to sto nismo previse koristili sredinu terena vec samo menjali strane i lopta je stalno kruzila....to je potpuno suprotno onome sto smo navikli od nasih fudbalera generalno..obicne mrse muda u sredini i vracaju loptu nazad pa opet mrse muda i tako u nedogled.....
          Tek cemo protiv kockastih i belgijanaca da vidimo gde smo to ce biti prave provere za ovu novu generaciju...inace pazte sta je rekao jedan "strucni" konsultant na hrvatskoj televiziji za nasu utakmicu: " To su dve slicne momcadi (mi i velsani!?) ali su srbi dokazali da imaju vece ambicije i da su motivisaniji"....tako tim recima...koliko su optereceni to je strasno, a sebe predstavljaju kao da su oni osvojili ono sto je Spanija u zadnje 4 godine.....makedonci ozbiljniji protivnik od skotske (a o velsu da ne pricamo) i bice nam teze sa njima...uh kad bi sad dobili belgijance kuci kakva bi to psiholoska injekcija bila...ne bi nas posle niko zaustavio siguran sam 100%...
          Last edited by fudbalinho; 11-09-12, 22:46.

          Comment


          • Protiv Belgije moramo početi sa Miralemom u napadu i Subotićem u odbrani (umjesto Biševca)...

            Da li neko zna zašto nije igra Subotić(koliko sam vidio nije bio ni na klupi)???
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

            Comment


            • Nije pevao himnu?! Ili je Miha prema njemu malo ostriji pa mu je rekao dok ne popravi svoj srpski nema sta da trazi u timu.

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Nadam se da ce neka utakmica biti u Jagodini
                Tesko da ce do toga doci.Skoti dolaze na Cair, a Hrvati i Belgijanci na Marakani.Za Makedonce se jos ne zna, zavisice to od toga koliki znacaj ce imati ta utakmica.Sa tom utakmicom zavrsavamo kvalifikacije.A i stadion u Kragujevcu ce imati prednost u odnosu na stadion u Jagodini.Ko zna sta se do tada moze desiti.Idemo mec po mec.

                Ma bio je on u protokolu, zagrevao se par puta.Ima laksu povredu i verovatno na preporuku doktora iz Dortmunda je propustio ova dva meca.Pobodu, video sam ga uzivo.
                http://www.soccerway.com/matches/201...wales/1228853/
                Last edited by Ricma; 11-09-12, 23:16.

                Comment


                • Pa verovatno povreda...ko zna
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Bio je Subotic na klupi, a ne igra jer je povredjen.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Jel se zna pouzdano gde ce biti tekma s Belgijom?
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Ono sto je mene odusevilo veceras je napokon odlican oficije(a)lni spiker, Voja Nedeljkovic mislim da je bio (nevezano sto je to bila bas ta persona). Meni je mnogo gotivna fora da kod postignutog gola on izgovara ime igraca, a stadion urla prezime aka. kako to Svabe rade. Tu jedino imam malu zamerku na publiku, jer je taj deo malo skripao. Inace, Novosadjani

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Jel se zna pouzdano gde ce biti tekma s Belgijom?
                          Na Marakani
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by tantuz View Post
                            Ono sto je mene odusevilo veceras je napokon odlican oficije(a)lni spiker, Voja Nedeljkovic mislim da je bio (nevezano sto je to bila bas ta persona). Meni je mnogo gotivna fora da kod postignutog gola on izgovara ime igraca, a stadion urla prezime aka. kako to Svabe rade. Tu jedino imam malu zamerku na publiku, jer je taj deo malo skripao. Inace, Novosadjani
                            Na istoku mi njega nismo mogli da cujemo posto je bilo problema sa ozvucenjem.Mislim da su ga ljudi koji su sedeli na zapadu i delimicno na severu mogli da cuju njega.Mislim da ce mlada reprezentacija ovde da igra baraz, samo sto ce poseta biti sramotna.A reprezentacija treba da dolazi ovde na svake dve godine, ima i drugih gradova koji su zeljni da vide nase reprezentativce.Najbolje utakmice da se igraju u Beogradu, a sto se tice ostalih u zavisnosti kakva bude bila poseta da se smenjuju Kragujevac, Novi Sad, Nis i da ako bude bilo potrebe da se prikljuce Krusevac(bila je solidna poseta protiv Makedonaca), Jagodina i Uzice.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Na istoku mi njega nismo mogli da cujemo posto je bilo problema sa ozvucenjem.Mislim da su ga ljudi koji su sedeli na zapadu i delimicno na severu mogli da cuju njega.Mislim da ce mlada reprezentacija ovde da igra baraz, samo sto ce poseta biti sramotna.A reprezentacija treba da dolazi ovde na svake dve godine, ima i drugih gradova koji su zeljni da vide nase reprezentativce.Najbolje utakmice da se igraju u Beogradu, a sto se tice ostalih u zavisnosti kakva bude bila poseta da se smenjuju Kragujevac, Novi Sad, Nis i da ako bude bilo potrebe da se prikljuce Krusevac(bila je solidna poseta protiv Makedonaca), Jagodina i Uzice.
                              U tom slucaju, ako je bila takva situacija sa razglasom, bez ikakvih zamerki. I ja se nadam da ce se vecina utakmica igrati van Beograda, svejedno gde. Mislim da svi zasluzuju da vide reprezentaciju uzivo.

                              A ja licno, voleo bih da se sada napravi pozitivna atmosfera oko igraca bez euforije i nekih suludih ocekivanja. Da se da podrska, a ne da smo sada vec u Brazilu, a ako izgubimo sta ubuduce da smo propali i ovakvi i onakvi. Sada na stranu i Toleta i Djoru i ostale mufljuze iz FSS-a, samo podrska momcima.

                              Comment


                              • Valjda ce Palma nesto da izdejstvuje Mada i Kragujevac je ok, slicna mi je udaljenost, ali nekako vise volim Gradski stadion
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X