Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by fudbalinho View Post
    Inace....i dalje se zvizdi Stojkovicu na utakmicama reprezentacije...ako nista drugo sad je bar jasno sto se zovu cigani....
    Organizovano se zvizdi sa severa od Firmasa, drugar mi kaze. Cisto da znas.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Zile Kakva golcina
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Velika Belgija dolazi po svoje...

        Mi promasili 150 prilika
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ajmo replay, Aco!
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Kakav mozak i pas ima Tadic, neverovatno.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Kakav mozak i pas ima Tadic, neverovatno.
              Igracina, hvala Bogu pa se neko setio da ga pozove u reprezentaciju.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Englezi gube od Ukrajine, Konoplyanka.

                EDIT: Bravo Tadicu, da zaokruzis nastup!
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • I idemo, TAAAAAAAAAAAAAAADIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIC!!!!!!!!! !! Kako mi je drago sto je dao gol!!!

                  Comment


                  • Bravo Tadicu, bravo! Odlicno igramo.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Kako Aca lupa o Remziki, meni neprijatno kao navijacu Arsenala.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • "Navrzli su se Srbi na gol Velsana" Long live Aca!!!

                        edit: Fejsa i Ignjovski u duplikatu...
                        Last edited by tantuz; 11-09-12, 20:54.

                        Comment


                        • Dzeko 4-1

                          HAHAHAHA , prodje lika , lik se povrijedi HAHAHAHAHHAAHHAHAHAHA

                          12 golova u 2 meca !
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Jel mi se to cini ili je Sulejmani...buckast?
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Pa dugo ga nisam video, ali ga pamtim kao malo nabijenog...

                              Nadam se da ce Markovic imati sansu da postigne gol, odlicno je odgirao do sada.

                              Comment


                              • Ma Džeko lomi noge Latvijcima. Hajde neka je i on ponovo stigao Misketa, kakva borba za najboljeg strijelca. Inače Džeko 2 asistencije i gol, sasvim dovoljno za večeras. Ibišević se isfulao dosta, kad neće onda baš neće. Uglavnom ponovo fina igra, sa mnoštvo prilika, ali večeras nismo bili prisebni kao u prvoj utakmici. Zadnja linija odigrala dobro Spahić i Vranješ na nivou, ali je bilo nekih kiksova naročito nakon prekida Latvije tada su bili i najopasniji po gol večeras sigurnog Begovića. Mora se to još popraviti jer će ozbiljnija ekipa kao npr. Grčka ili Slovačka to iskoristiti. Mujdža i Salihović kao i po običaju jako dobri, dosta su pretrčali. Zahirović ponovo lavovski odigrao, sjajan posao odrađuje prava zamjena za Rahimića. Za Pjanića i Misimovića samo riječi hvale, momci koji igraju inteligentno koji su pokretači naše igre. Nevjerovatno kakav osjećaj za igru i prostor ima Misimović. Lulić ono što je igrao odigrao dosta dobro, ali nema momak sreće ponovo povreda, Vršajević se trudio kao i u prvom meču, imao je nekoliko prodora, pa i dosta puta je ostavio fine lopte za naše napadače, mislim da sa ozbirom na situaciju je odigrao zadovoljavajuće. Bitne su pobjede i dobar uvod za prvi pravi ispit u ovim kvalifikacijama - gostovanje u Grčkoj. Mislim da se možemo nadati i punom plijenu, ali ja ne bih bio nezadovoljan ni bodom. Nikada nismo otvorili kvalifikacije sa 2 pobjede, a sada je to slučaj. Ovo nam ulijeva nadu da ćemo konačno napraviti podvig samo da nas povrede zaobiđu.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X