Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2:0 Zoraaaaaaaaan !!
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Igramo dosta tromo, kilavo, ali stvaramo prilike što je dobra stvar. Nekako mi se čini da se žele ušetati sa loptom u gol, a to je sa ovako defanzivnim protivnikom jako teško. Ne kontam zašto ne šutaju kada su tu oko šesnaesterca, bolje i tako pokušati nego je vući do maximuma i na kraju ništa. Šteta za Lulića ne da mu se nikako, to je ono što me brinulo jer nemamo baš adekvatnih zamjena. Vršajević može igrati na njegovoj poziciji, ali za sada to i nije baš za pohvaliti. Dobro je dok imamo rezultat, a mislim da će u 2. poluvremenu pasti još koji gol u mreži Latvije.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Trpaj, samo trpaj!
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Kolarov Bambi rutinski Kakav Vels , ispraticemo ih petardom
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Krasotice vode protiv mocne Belgije,Perisic dao go
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Sara View Post
              2:0 Zoraaaaaaaaan !!
              5% gola, ovo treba pripisati Kolarovu.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma loš je ovaj Wales, i očekivao sam ovakvo trpanje. Bale, Allen i donekle Ramsey što znaju igrati, ovo ostalo čisti prosjek. Mi smo ih razvalili u onoj prijateljskoj utakmici, gdje su se pokazale sve njihove mane. Mislim da će do kraja tu biti još golova, možda čak i petarda u mreži Walesa.

                Hrvati vode na teškom gostovanju, sumnjam da će izdržati do kraja, ali izgleda da do izražaja dolazi njihovo iskustvo koje posjeduju.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Jebem ti sve kakav sut
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Kakva golcina!

                    SAF prodaj Nanija i dovedi Bejla!

                    Comment


                    • Najbitnije da smo ovo okrenuli u prvom poluvremenu jer zaista nam nije potrebna neka nervoza i panika a ovi bi se sigurno zatvorili i igrali bunkericu. Džeko loše odigro a upiso dvije asistencije, majstor je to ;)
                      Šteta za Luluića ali ni ovaj Avdija nije loš, samo neka ovako nastavi. Sve u svemu trebamo nastaviti igrati igrati našu igru i nezalijetati se previše jer su ovi opasni iz kontri, prekida i sl. zajebancija.

                      Španci se pate sa Gruzijom

                      Napaljeni Belgijanci doživljeli šoki u ranoj fazi susreta, imam osjećaj da će ovo Hrvati rutinski odraditi.

                      Comment


                      • Bejl najjaci
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Crni Stojkovicu, pa kud zivi zid i sebe na istu stranu gola!

                          Tadic mesalica...

                          Comment


                          • Mustafa debil, standardno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ramsey se ne sastavlja.
                              Inace, Svajcarska vodi protiv Albanije 1-0, naravno Shaqiri. Uz Belgiju, Svajcarska ima najmocniji talas mladih igraca od ovih slabijih reprezentacija.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Upisa se i Djuricic
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X