Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ja svakako nista ne bih ni menjala,a pogotovo sto se markeza ticetacno mogu da ga kazne i za ceo krug i on ce opet pobediti
    Last edited by denia_el; 14-10-11, 16:24. Reason: smajlici hihi
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #92
      Originally posted by vesna8.11 View Post
      obavestenje

      Posto nije prihvacena moja sugestija da se tipovi daju do pocetka treninga, vec je usvojeno misljenje da ostane do kvalifikacija, svi oni koji su vec dali prognoze, nemaju pravo da ih sada menjaju jer je Markez kaznjen, hvala Bogu,
      Svako ko promeni svoj tip, u istoj klasi dobice 0 poena.
      Naravno, za one klase za koje nije nista menjao, boduje se uobicajeno.
      da vesna moze
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #93
        125 cc

        1. Terol
        2. Zarko
        3. Fauvel
        4. Folger
        5. Vinjales
        6. Salom

        Moto 2

        1. Markez
        2. Bradl
        3. Janone
        4. Smit
        5. De Andjelis
        6. Luti

        Moto GP

        1. Pedrosa
        2. Stoner
        3. Lorenco
        4. Doviciozo
        5. Spiz
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #94
          sutra do 05:55 se mogu davati tipovi ko zakasni 1 minut tip mu se nece vaziti !
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • #95
            Molim vas da se pravila jasno preciziraju pre otvaranja kladionice. Ako ste ste rekli da se tipovi mogu davati do kvalifikacija, onda to znaci da imamo prava da ih sastavljamo sve do minut pred kvalifikacije. Ako se sazna da je neki vozac kaznjen ili povredjen tokom prvog treninga, ne vidim zasto ne bi onda imali pravo da editujemo tiket, obzirom da kvalifijacije jos nisu pocele. Ako se kladionica zatvara minut pred kvalifikacije onda to znaci da ja mogu 2 minuta pred kvalifikacije da napravim poslednju izmenu.
            Ja sam Markeza skinuo jos danas prepodne u skladu sa vazecim pravilima, a vi sad dodajete kako to odjednom ne moze.

            E, pa drugovi i drugarice ako ste vec uvideli da postoji "rupa ili propust u pravilu", onda se to lepo postarajte da sprecite i jasno definisete nakon Australije. Ne mozete menjati i dodavati pravila ako je kladionica vec u toku. Sad lepo pustite ljude da postave ili edituju svoje prognoze, pa kad prodje Australija onda dodajte to pravilo da se postovi ne mogu menjati ukoliko na treningu dodje do iskljucenja, povrede ili kazne pojedinih vozaca.

            Do ovoga je moralo doci pre ili kasnije, i sad se vracamo na onaj moj predlog koji niste hteli prihvatiti da se kladionica zatvara minut pre prvog izlaska na stazu. Da je taj predlog odobren, ovakve stvari se ne bi dogadjale, ali vecina je bila protiv toga. Omogucili ste nam da prvo odgledamo treninge i da prema tim rezultatima sastavljamo tipove, prema tome otkud vam sad ideja da se ne moze Markez obrisati sa prognoze, kad ste nam prethodno dzvolili da se rukovodimo rezultatima sa treninga u sastavljavju tipova i da ih postamo pre pocetka kvalifikacija.

            Prevideli ste ovu situaciju i nemojte je sad na pogresan nacin resavati. Kad prodje trka, u ponedeljak, stavicemo ovu temu na glasanje pa da vidimo ko je za, ko protiv.
            A ja sam svaki dan pravio izmene jer ne mogu da docekam minut pred kvalifikacije pa da onda tek postavim. Ja sastavim osnovni tiket los u ponedeljak i onda ga iz dana u dan doterujem(editujem), sve dok ne dodje petak kada stavljam tacku na sve i ostavljam zvanicnu verziju.

            To je nase puno pravo, ako ste resili da ga uskratite, uradite to ljudski nakon zavrsetka GP Australije. Pa onda u Maleziji da to po prvi put primenimo.

            Kad se svaki moguci scenario jasno definise, onda se ovakve stvari ne desavaju! Svi ste pozvani da u ponedeljak 17.10 ucestvujete u sastavljanju pravilnika, koji ce obuhvatiti sve moguce situacije, biti apsolutno jasan, koncizan i nedvosmislen. Sve drugo je neozbiljno, svaka prepravka postojecih i dodavanje novih pravila dok je kladionica u toku je neprofesionalno i krajnje neprihvatljivo.

            Poydrav svima,
            Hayate.33
            http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

            Comment


            • #96
              Originally posted by Iceman View Post
              sutra do 05:55 se mogu davati tipovi ko zakasni 1 minut tip mu se nece vaziti !
              Znaci tada pocinju MotoGP kvalifacije i tada ce biti vec gotove 125,sto znaci da se i tad moze tipovati nakon sto se odgleda QP125 ;) al evo da budem fer prema ostalima dat cu tipove prije i ne iskoristiti tvoj lapsus.

              125
              1.Cortese
              2.Terol
              3.Zarco
              4.Vinales
              5.Folger
              6.Moncayo

              Moto2
              1.Iannone
              2.Alex de Angelis
              3.Bradl
              4.Smith
              5.Redding
              6.Kallio

              MotoGP
              1.Simoncelli
              2.Lorenco
              3.Pedrosa
              4.Spies
              5.Dovi
              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

              Comment


              • #97
                hayate je potpuno u pravu
                ja glasam da se kladionica zatvara pre prvog slobodnog treninga.mislim najbolje da odgledamo i kvalifikacije i jos ako je ikako moguce i start trke,pa da dajemo "prognozu"
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #98
                  ok mirzacale ja sam napravio gresku stavio sam samo pred motogp....

                  a za ovo od sledece trke KLADIONICA SE ZATVARA PRE PRVOG SLOBODNOG TRENINGA I MOZETE MENJATI TIPOVE SVE DO PRVOG TRENINGA......
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • #99
                    I sta sad, na kraju, jel moze Markez da se skida sa liste ili ne?
                    Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                    Comment


                    • sad ti je kasno prosle kval ja ga licno nisam skinuo sa liste !!!
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • Originally posted by Hurricane View Post
                        I sta sad, na kraju, jel moze Markez da se skida sa liste ili ne?
                        Ne vidim raqzloga za toliku buku.Ja sam bila za to da se tipovi daju pre nego sto pocnu treninzi.O.K. vecina je bila da se daju do kvalifikacija.
                        Poenta u ovoj igri je da se unapred predvidi poredak vozaca.Takodje i neka vrsta zabave.
                        Pojedini su ovo shvatili isuvise ozbiljno, kao da se za ovo daje neki silan novac.
                        Shvatite, ovo je samo jedna vrsta razbibrige.
                        A da li cete menjeti tipove ili ne ostavljeno je na vasoj sopstvenoj savesti

                        Povlacim ono moje upozorenje, i ako neko zeli da menja tipove, samo izvolite.

                        Comment


                        • sad visde ne mogu da se menjaju tipovi prosle su kvale
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • Ja mislim da je najbolje da se tipovi daju za trku unapred,ili mozda za dve trke unapred.
                            Last edited by Ares; 15-10-11, 15:36.
                            sigpic

                            Comment


                            • sutra uvece bih izbacio rezultate ako ne onda u ponedeljak oko 14:00 sigurno
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • Originally posted by vesna8.11 View Post
                                Takodje i neka vrsta zabave.
                                Pojedini su ovo shvatili isuvise ozbiljno, kao da se za ovo daje neki silan novac.

                                Nocima ne spavam pred trku, razmisljam koga da stavim na tiket, proucavam biografije vozaca, biografije njihovih roditelja i staratelja, staze od trenutka postavljanja kamena temeljca u njih, materijale zastitnih odela i kaciga, o akumulatorima, tambutratorima, aluminijumima i marinijama da ne pricam!
                                Ali, ne shvatam ovo ozbiljno!
                                #58

                                Comment

                                Working...
                                X