Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Victoria Azarenka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • shminka,

    Ocigledno smo obojica navijaci Azarenke, ali pored Serene ne mozes reci da joj niko ne moze parirati.

    Comment


    • U ovakvim temama je uvijek prisutno malo vise subjektivnosti, ali svejedno mislim da je u ovom trenutku Vika najbolja na tvrdoj podlozi
      Vidjet cemo sutra, u direktnom okrsaju

      Comment


      • Idemo polako meč po meč a normalno je valjda da svi mi koji posećujemo ovu stranicu navijamo i očekujemo da Vika osvoji titulu ovde
        Najvažnije je da je u poslednjem međusobnom duelu pokazala da može da se nosi sa Serenom i da ima igru. Iako brojke govore drugačije, očekujem prvenstveno veliku borbu i nadam se prekidu serije
        Evo i nekoliko fotki sa treninga i partija dok čekamo prvi meč







        sigpic

        Comment


        • Odličan meč, vredelo je gledati tri sata, mnogo dobrih poena sa obe strane, kako je samo Vika odigrala na meč lopte i uspela da izvuče ovaj težak meč
          Kerber sjajna ali nedovoljno na kraju. Nadam se da nas sutra očekuje pravi spektakl, da će obe biti u najboljem izdanju i neka bolja pobedi, mi ćemo navijati za Viku





          sigpic

          Comment


          • Nevjerovatno dobar mec je odigrala Kerber, a nasa sampionka je nasla nacin da dodje do pobjede!!!
            Ovaj nivo ce biti dovoljan i za Serenu...s tim da se do sutra mora fizicki oporaviti

            Comment


            • Jao, gledao sam meč sa Kerber , kako su smao igrale odličan tenis , drugi set 5:4 za Kerber koliko se sjećam 40:40 je bilo , kako je Azarenka odigrala , fantastiče poene da završi taj gem udarala je iz beckhenda iz forhenda na sve strane u takvim trenutcima meča, odlična je bila , Kerber nema šta da joj se zamjeri ona je odigrala meč na jednom jako dobrom nivou, u drugom setu u TB se naprosto raspala a to se nije trbealo da desi inače bila je super. A ja sam znao da će Vika da pobjedi jer ona ove godine ima samo jedan izgubljen meč kada uđe u treći set barem koliko se ja mogu sjetiti je jedan , sa Serenom na USO finale . Eh ja se nadam da ćemo se revanširati Sereni za USO ovdje IDEMO VIKA!!
              Last edited by Adin; 25-10-12, 14:01.
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment








              • We love you Vika !
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Nažalost nisam sinoć gledala meč, samo kraj, pa ne mogu da komentarišem igru. Nadam se da je naša šampionka izvukla pouke i da će gurati do samog kraja. Idemo za početak večeras po pobedu



                  sigpic

                  Comment


                  • Solidan meč danas, prvi set jedva uz dosta lošiji servis i previše duplih, dok je u drugom, ako ne računamo onaj bespotrebni produžetak meča na kraju, Vika bila nešto bolja. Moraće prvi servis mnogo bolje da ulazi sutra a ja se iskreno nadam ostanku na turniru do finala i prekosutra borbi za trofej

                    Prvi korak je ostvaren, a videli smo koliko i njoj znači, završetak godine na No.1





                    sigpic

                    Comment




                    • trofej za Year End no.1
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment



                      • Victoria Azarenka In 2012 :-)
                        6 Titles ( Sydney, Australian Open, Doha, Miami, Beijing & Linz )
                        Bronze Medal in 2012 Olympic Games in Singles & Gold Medal in Mixed Doubles
                        4 Finalists ( Indian Wells, Madrid, Stuttgart & US Open )
                        Ended 2012 No.1 in the world

                        Odlični rezultati ... Vika
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • http://www.klix.ba/sport/tenis/azare...evet/121102112

                          Comment


                          • Jedna je Victoria Azarenka,jedva cekam sledecu sezonu i nadam se za pocetak da ce odbraniti titulu na AO Sjajno je videti ljude sa nasih prostora da navijaju za Viku,ja sam njen veliki fan i bas mi je drago da je neko napravio bas ovakvu temu,svaka cast

                            Comment


                            • VIKAAAAAAA <3 najlepse stvorenje koje sam video u zivotu <3 uvek daje sve od sebe,nikada se ne predaje,uvek cu navijati za nju ma protiv koga igra...<3 VIKAAAAAAA

                              Comment


                              • dobili smo pojacanje pred AO...nema sumnje da ga osvajamo

                                Comment

                                Working...
                                X