Announcement

Collapse
No announcement yet.

SPORT KLUB KRECE I U HD-U!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nadam se da cemo napraviti bolji plan za ovogodisnji Playoff. ;)
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #47
      Uz svo duzno postovanje ljubiteljima fudbala, moram izraziti svoje licno razocarenje povodom ove teme..
      Taman sam se obradovala da imamo bar jedan program koji prikazuje samo auto-moto sport.. kad ono medjutim..
      Zar je bilo neophodno ubaciti fudbal i na OVAJ Vas 6ti kanal????
      Ima toliko grana auto-moto sporta, pa cak bi bilo interesantno propratiti i domaca auto-moto takmicenja, ali?????
      Jos jednom izvinjenje ljubiteljima fudbala...
      Da ne bude zabune, SVE POHVALE za auto-moto takmicenja koja prikazujete, ali ima jos dosta toga...... pored fudbala!
      Unapred hvala na razumevanju... Pozdrav

      Comment


      • #48
        Свакако да више људи прати Фудбал од ауто спорта, стога је и прављен програм да се задовољи већа маса људи.

        Comment


        • #49
          Nastavljaju sa iznenadjenjima

          Ekskluzivno: SP za klubove u odbojci na Sport Klubu
          Ekskluzivno: SP za klubove u odbojci na Sport Klubu
          Napisao: SK

          Drugu godinu, SP za klubove u odbojci održaće se u Kataru.

          Prvi put će ga prenositi i Sport Klub, a pratićemo mečeve i u muškoj i u ženskoj konkurenciji. Titule će u kod momaka braniti italijanski Trentino, dok će kod dama to biti Fenerbahče.

          Ove sezone, kod muškaraca, u grupi A biće poljski Jastrebski, Vankuver, Zenit Kazanj iz Rusije i šampion Azije. U grupi B biće branilac titule Trentino, Al Ahli iz Egipta, Al Arabi iz zemlje domaćina i šampion Južne Amerike.

          Kod devojaka, u grupi će biti Gunješ Istanbul, Kenija Prizons iz Kenije i Las Kroiljas iz Porto Rika. U drugoj grupi biće Baku iz Azerbejdžana, Čang iz Tajlanda i šampion Južne Amerike, koji još nije odlučen.

          Propozicije takmičenja su takva da po dva tima iz svake grupe idu u polufinale. Mi ćemo prenositi sve mečeve, a uz najavu ovih mečeva, koristimo još jednu priliku da čestitamo odbojkašima i odbojkašicama Srbije, koji su objedinili titule šampiona Evrope.
          Boks je ove nedelje

          Ekskluzivno: SP u boksu na kanalima Sport Kluba
          Ekskluzivno: SP u boksu na kanalima Sport Kluba
          Napisao: SK

          Od šesnaestine finala, odnosno od 4. oktobra, Sport Klub se uključuje u SP u boksu u Azerbejdžanu.

          Posle Svetske lige, Sport Klub će vam prikazati i sve što vredi videti sa Svetskog prvenstva, koje će ujedno biti i kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre u Londonu.

          Upoznaćemo se sa najboljim bokserima iz celog sveta iz svih 11 kategorija. Biće ih više od 650 iz 120 zemalja. Biće tu i oko 20 boraca sa ovih prostora i potrudićemo se da vam pokažemo što više njihovih borbi.

          Od četvrtfinala, pratićemo i borbe iz dva ringa, dakle, na dva kanala. Osim toga, imaćemo i specijalizovane emisije iz našeg studija samo povodom ovog događaja iz pomalo zaboravljene plemenite veštine. Uživajte!
          Last edited by Vladan; 03-10-11, 16:17.
          sigpic

          Comment


          • #50
            Лепо изненађење за ово СП клубова у одбојци. Посебно што је одбојка доста популарна сада.
            Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

            Comment


            • #51
              Ma ljudi imal smisla sa ovim tenisom.Pa Svjetski kup u ragbiju ispasta zbog turnira u Tokiju serije 500.Pa mogli ste stavit tenis na prvi kanal jer a ragbi na SK+ od 7 sati,al neka su bitniji nturnir u tenisu kojih ima vise mjesecno,a SP u ragbiju koje je svake tri godine odgadjate.SVAKA CAST

              A naravno sada mora da se isprati i dodjela pehara i svih gluposti,nemogu da vjerujem

              Stvarno niste normalni,svega mi,pa da li je bitno da evo dvadeset minuta programa mora da ide kako neki japanci se zajebaju dok ide cetvrtfinale ragbija
              Last edited by erotica; 09-10-11, 08:51.

              Comment


              • #52
                Nadal-Murray ili ragbi?U Novom Zelandu bi svakako ragbi dobio prednost,ovako je apsurdno o ovome i pricati
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Jedno je teniski meč, a nešto sasvim drugo - i bezveze - dodela porculanskih tanjira. Dajte nam ragbi, zaboga

                  Comment


                  • #54
                    Ma daj druze ne seri,da se drugacije ne izrazim,pa jel se mogao stavit tenis na SK jer se zna da ce doci do preklapanja termina,a da se obje utakmice ragbija stavile na SK+ sve bi bilo uredu,ali ocito ko je zaduzen da razmslja o programskoj semi to ne radi,a to da je tenis vazniji pa mozda tebi,jos cete imati koliko turnira da odgledate do kraja sezone,i jeli toliko bitno vidjeti sta nadal i marej imaju reci,jer svaki put bude isto.Ali svaka cast na profesionalizmu

                    Comment


                    • #55
                      Druze nauci da se ponasas da dodji na forum.Ragbi je bio na SK pametnjakovicu,tada bi se bunio sto ne ide na SK vjerovatno.Citav Tokyo ide na SK+,a SK+ se emituje u 6 zemalja.Ti bas ne znas koliko Nadal ima navijaca na ovim prostorima i koliko su gledani njegovi mecevi,a sta tek znaci jedno ovakvo finale.

                      Po hiljaditi put stvarno mislite da nesto sto se ne gleda se stalno prenosi?Najbolji rejtinzi,svidjalo vam se ili ne.
                      Last edited by Vladan; 09-10-11, 09:06.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Ja se veoma lijepo ponasam u odnosu na ono kako ste me iznervirali,a pametnjakovicu ja sam na SK gledao Australija-Juzna Afrika,a ne bi se bunio jer hvala Bogu imam sve SK koji mi trebaju.Samo mi nije jasno da li je dodjela tanjira bitnija od utakmice uzivo,koja god to bila.Pozdrav odoh gledati ragbi.

                        Comment


                        • #57
                          Mi?Ja odlucujem o programskoj semi?A sta ako u ugovoru za seriju 500 pise da se moraju ukljuciti malo prije pocetka meca i da odrade ceremonije i slicne stvari,moze li to biti?Stvarno na SK rade totalne analfabete i ljudi koji veze nemaju,samo s epitam odakle im ovakva ponuda onda kad bas nista ne znaju...
                          E to je lijepo,iznerviras se pa dodjes da izdusis na forumu,to mi se uvijek svidjalo,jos si pritom izuzetno kulturan.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            kada su Neca i sponzori pokretao sportklub plus rece da ce to kanal da bude samo za fudbal. sta je sad odjednom? tenis i tu. pa jos i sk prime ce prenositi. evo imaju SK 3,4,5 pa nek gruvaju sa tenisom i zenski turnir u maloj mostanici ali na kanale koja celokupna populacija sponzorskog kablovskog operatera placa u osnovnoj ponudi je malo glupo.
                            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                            madden balkanska liga

                            Comment


                            • #59
                              Na Primeu F1 ima prednost,jutros je vozena legendarna trka,najbolje bi bilo da nije bilo dodjele nego da su se odma iskljucili kad je zavrsilo.SK je objasnjava kako neki prenosi izgledaju i SK+ odavno nije samo fudbalski kana,nekad je to bio,znas i ti to doktore koji kukas za 30-ak 'iljada psotova
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                ja znam sta je doticni prezident kanala pricao pre 5godina a sta je sada ostalo od te njegove ideje vidimo sada. doduse osim engleske lige i nema nista znacajno od fudbala pa mi je i jasno sto pogazio svoje reci. ne vidim nista lose da se masa tog tenisa prebaci na 3,4, 5 kanal. to ionako imaju najveci broj korisnika usluga sportkluba.
                                tih 30000 postova su i izgradili ovaj forum i oni su trebalo da budu deo istorije ovog foruma a napisani su pre nego je i 99% sadasnjih aktivnih clanova i znalo da ovaj forum postoji.
                                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                                madden balkanska liga

                                Comment

                                Working...
                                X