Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by notorious View Post
    Ti onda nećeš pare Betcity je vrh, možeš zamisliti kad daju 1.25 1.30 da će bilo koja teniserka napraviti duplu u setu ne znam da li još uvijek imaju to u ponudi, ili možda samo za GS.
    Otkrio sam ih tek pre par nedelja, bio zatvoren nesto Mozzart uvece za praznike, i ja listam onu dopunu kao da nadjem NBA, kad ono brate 15 listova. Gledam reko' sta je ovo u pm, kad ono zenska korejska kosarka, hokej na travi, ruska druga hokejaska, futsal... Znaci bolest ziva. Nemam sad vremena stvarno da idem tamo, a ni da kontam nesto preterano sta bih igrao, u nekoj sam frci oko faksa, pa ako mozete da pomognete od ovoga nesto, kontao sam da igram 3 tiketa na po hiljadu.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #92
      Sta danas odigrati ? u koju kladionicu otici ?

      Comment


      • #93
        Originally posted by T-Mac View Post
        Otkrio sam ih tek pre par nedelja, bio zatvoren nesto Mozzart uvece za praznike, i ja listam onu dopunu kao da nadjem NBA, kad ono brate 15 listova. Gledam reko' sta je ovo u pm, kad ono zenska korejska kosarka, hokej na travi, ruska druga hokejaska, futsal... Znaci bolest ziva. Nemam sad vremena stvarno da idem tamo, a ni da kontam nesto preterano sta bih igrao, u nekoj sam frci oko faksa, pa ako mozete da pomognete od ovoga nesto, kontao sam da igram 3 tiketa na po hiljadu.

        Onda bolje te hiljadarke ostavi za bolja vremena od 15-16 kreće dosta toga, što će izbacivati i te skromne kladionice, danas malo toga nude.

        Sugita je dobro igrao prošlu nedelju, izgleda tako nastavio i u kvalifikacijama i zaslužio je da se nađe u glavnom žrijebu.

        Comment


        • #94
          Originally posted by notorious View Post
          Onda bolje te hiljadarke ostavi za bolja vremena od 15-16 kreće dosta toga, što će izbacivati i te skromne kladionice, danas malo toga nude.

          Sugita je dobro igrao prošlu nedelju, izgleda tako nastavio i u kvalifikacijama i zaslužio je da se nađe u glavnom žrijebu.

          Pazi, kod kvala em su lepse kvote nego kad dodje glavni zreb, a i kad su dobre kvote u glavnom, to su obicno 50-50 mecevi. Ne brini, pratim ja tenis vec dosta dugo, samo me nema kod vas iz dobro poznatih razloga. Prosle godine sam recimo uzeo dosta dobre pare na kvalifikacijama za AO, IW, Miami i Wimbledon.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #95
            Evo jedan prijedlog iz te skromne ponude Wickmayer protiv Izraelke, koja nije dobro djelovala protiv otpisane Chakvetadze. Mislim da su velike šanse na strani Wicky. Ima dosta prijedloga sa AO, ali je nevjerovatno da oni ni1 od tih parova nisu postavili, nego samo ono što njima odgovara.

            Comment


            • #96
              Juce sve iznenadenj danas necu ni ograti jebeni tenis

              Comment


              • #97
                Sinoc sam popusio sve sto sam dobio preksinoc!

                Comment


                • #98
                  Neverovatno ali sam izvukao lep + sinoc stavio Phaua, Bubku, Ball 1 .set +
                  a da su bili svi mecevi u mocartu izgoreo bi mnogooo para

                  Comment


                  • #99
                    Nisam gledao, i nije mi jasno kako je Soeda mogao izgubiti od onog drvosječe

                    Comment


                    • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...01-1448496-951
                      http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...01-2994292-951

                      ispostovali su me favoriti danas

                      sutra cu kad ustanem malo da analiziram meceve
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Prozivam vidjenije i vaznije ljude sa teniskog pdf,da pomognu nama obicnom narodu koji ne prati taj cudnovati sport,da zaradimo nesto,ugodno sa korisnim da spojima.
                        Vidim da danas ima svega zivog,ali neko treba da izbaci sta treba igrati
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Haha , i ja evo bas gledam . Parova milion teniskih

                          Ja kontam Ljubicica , ipak je ono drama brza podloga , a Serra je meni bar prosjecan teniser i Montanesa , ipak je Gonzalez svoje , nazalost rekao

                          Uz to , dodati Benficu i mozda Pennettu i eto ga

                          A i Nieminen mi djeluje kao dobra opcija .
                          Last edited by Dale; 20-02-12, 08:29.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Ajde Dale napisi jedan tiket da me pogleda sunce
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • @ Maki : Sry , tek sam dosao na forum sad .

                              Ja sam odigrao : Ljubicic , Benfica i Montanes , kvota je 4 , ono cisto da se prati
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ljudi,znam da idem u offtopic ali moram da pitam,kakvo je stanje sa onlajn kladjenjem,video sam onaj zakon sto zabranjuje online kladjenje iz srbije,dal ima nesto od toga?I kod koje banke je najbolje otvoriti racun za online kladjenje.Kakva su vasa iskustva? Hvala

                                Comment

                                Working...
                                X