Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Knockout round - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sve dok imamo 5 igraca koji ce da izadju na teren i da igraju ja verujem u nasu pobedu...ne mogu da verujem koliko je nizak moral na forumu sto se tice nase pobede...i slazem se da ce veceras morati da zablistaju bjelica i keselj sto se od njih i ocekuje
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Ma ja ću prva da priznam da sam pogrešila, samo nek urade maksimalno što mogu i niko neće imati šta da im prebaci, kako god se završilo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        sve dok imamo 5 igraca koji ce da izadju na teren i da igraju ja verujem u nasu pobedu...ne mogu da verujem koliko je nizak moral na forumu sto se tice nase pobede...i slazem se da ce veceras morati da zablistaju bjelica i keselj sto se od njih i ocekuje
        Tako je brate!
        Pusticemo ovo nevernike neka misle sta hoce!
        sigpic

        Comment


        • Slovenci slabi ovo prvenstvo, licno mi je zao zbog toga ali sportski gledano i ovo im je puna kapa dokle su stigli sa ovakvom igrom, i svim problemima u timu.
          Ne bih se bas kladila da Spanija dobija Makedoniju glatko, ako budu imali slab start kao protiv Slovenije a ovi ubace u petu od pocetka lose im se pise.
          Vec me hvata nervoza zbog veceras...
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • Ljudi, sto smo izgubili izgubili smo, ispunili smo kvotu poraza i sad do kraja, a sve utakmice na 1 posed.

            S obzirom da smo imali poprilicnu pauzu i dovoljno vremena da se neke stvari srede, red bi bio da konacno zaigramo bolje. Mislim da ce Duda sad ipak uspeti da neke stvari iskoriguje, prvenstveno u odbrani. Ono sto sam siguran da nece je to da ce uspeti da natera Tea da igra istu, nemoguca misija. A cak i sa boljom igrom, opet mislim da ce ovo biti neizvesno do samog kraja, sa Rusima kad je AK u ekipi prosto ne moze drugacije. Nisu toliko igracki jaki ali izuzetno kompaktna ekipa koja ima hemiju i jednog od najboljih strucnjaka u Evropi na klupi. Bice tesko, obe ekipe ce biti pod pritiskom i ostaje da vidimo ko ce se bolje sa tim nositi. U ovom mecu ipak ocekujem pobedu.
            sigpic

            Comment


            • TEMA!!!





              EDIT: Posto vidim da neki ne kontaju, postoji tema o kladionici na pdf-u kladionica, sto se tice piva, druzenja i ostalog postoji podforum o svemu i svacemu i off topic teme na skoro svakom pdf-u, a ovde se prica o kosarci!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ajde bre trgnite se,maltene su mi svi iz Francuske na fantaziranju!
                Dobra tekma za sad .

                Comment


                • Dobro otvorise Grci sa onom visokom postavom, dosta su umrtvili igru i udvajali Diaw-a i Noah-u na postu, takodje odlicno brane i pick and roll Parker-a. A, onda Francuzi cim su malo ubrzali igru i dosli do tranzicije, utakmica se polako vraca u egal.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • hahhahaha kako ih Grcka radi preko posta pa to je smesno,skoro svaki napad kad su isli preko cetvorke ili petice,to su zavrsavali poenaima.
                    PFFFFFFFFFFFFF Noaaaaaaa

                    Comment


                    • Nesto se bas i ne bih slozio, cuva Noah Bourousis-a sjajno, samo jednom mu je dao kos na postu! Doduse i Jo je samo jednom dao kos iz igre, al' to nije tema.
                      Treba Francuzima jos sutera sto se vidi kroz De Colo-a koji je najbolji igrac danas, Grci odlicno skupljaju odbranu i ne pustaju Parker-a da probije dalje od linije penala.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Vidi ti kako on brani njegovog centra, ne igra za Bulse trenutno opusti se sta ti je

                        EDIT: Parker kao da igra sa pola snage, verovatno ce sada da ih pocepaju na pola.

                        Comment


                        • nema,cim parker ne igra sjajno ni francuska ne igra sjajno...oni crnci(mislim na one bas tamne pietrus diaw kahudi ) ne znaju sta ce sa loptom,mnogo su glupi to je barem moje misljenje.. noa se fino bori a nando covek daje koseve iz nimalo lakih situacija
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Vidi ti kako on brani njegovog centra, ne igra za Bulse trenutno opusti se sta ti je

                            EDIT: Parker kao da igra sa pola snage, verovatno ce sada da ih pocepaju na pola.

                            Ne moze Tony protiv ovako skupljene odbrane, jednostavno on probije svog coveka, ali ga odmah ceka drugi i mora da odlozi loptu napolje na sut gde bi mu sad lepo legao neki Korver ili Allen.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Veceras ocekujem tvrd mec ...a sto se tice Spanaca ne verujem da ce da napune Makedoniju ...svaka cast za MC Caleb...decko rastura.

                              Comment


                              • Ma mogu da skupljaju do sutra, ako se zainati to im je kapija. Sutnuce 15 bacanja i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X