Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Knockout round - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
    @ernesto, mac

    Njega bih oterao na godinu dana u vojnu akademiju, da se smiri i shvati da se ne vrti sve oko njega . Duda mu je PREVISE slobode davao .
    Nasa realnost je takva, da ako Teo nema dovoljnu slobodu, naseg napada nema, tako da mi drugog izbora nemamo.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Jedini igraci iz ove reprezentacije koji mogu da igraju ozbiljno kosarku na najvisem nivou i koji mogu i ubuduce da nam budu uzdanice su Krstic, Teodosic, Savanovic i Keselj u ulozi ludog sutera, tj onoga sto je nekada imao Gurovic. Uz naravno Novicu, ali on nije bio tu ove godine. Sve ostalo - poluigraci i cepanice kojima nije mesto u dresu reprezentacije!
      Sve ja to razumem,ali bolje nemamo.
      Jedan "neuspeh" i odmah ne zasluzuju dres...
      ...pa ova reprezentacija nema cega da se stidi niti kome da se pravda,a mi kao narod ovakav kakav smo i ne zasluzujemo bolje.
      sigpic

      Comment


      • Ovo je neverovatno stvarno. Sami smo sebe zakopali. Kako god uradimo nesto dobro, odmah posle toga ide lose. Postovanje Blatu koji je doktor svog zanata i koji ovde radi fenomenalan posao ali nista Rusi ovde nisu preterano igrali, bar ne napad. Ofanzivnim skokovima i nasim greskama su dobili mec. Niti neke kretnje, niti setova ma nista preterano. Mi smo izgledali kao deca na terenu koja su talentovana ali jos moraju da osete finese i nauce u kojoj situaciji sta raditi. Ne znaju ljudi da zagrade igraca na skoku. Pa kad izuzmes period u kom ucis loptu da vodis i te najosnovnije stvari, ovo je jedna od prvih stvari koju ti trener kaze, bar je tako bilo u mom slucaju. Promasuju zicere, ne osete kad treba u prodor krenuti a imali su odlicnih situacija, prvensveno Kes i Bjelica. Kad postavimo odbranu, napad nista, kad ubacimo nesto prolaze kako stignu i gde pozele. Koliko puta smo imali situaciju za udvajanje i niko nogu do noge da sastavi. Pa od ovih igraca sa EP ti to Parker mozda probije i to je to a ne da Shved prolazi kroz dvojicu 2 puta u istom napadu. Nismo uspevali da budemo konstantni ni u jednom segmentu igre i Rusija je kao jedna mentalno izuzetno stabilna ekipa to iskoristila i zasluzeno otisla dalje. U napadu osim Tea niko nista nije ubacivao, Krle u drugom poluvremenu samo a Teo sve dobro sto je uradio neutralisao je brljotinama. Kao sebe da sam gledao i to kad sam bas pocinjao, uopste sve generalno. Prisetio sam se utakmica koje sam igrao protiv starijih ne preterano dobrih ekipa koje su nas dobijale jer su malo bili zreliji od nas.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Sve ja to razumem,ali bolje nemamo.
          Jedan "neuspeh" i odmah ne zasluzuju dres...
          ...pa ova reprezentacija nema cega da se stidi niti kome da se pravda,a mi kao narod ovakav kakav smo i ne zasluzujemo bolje.

          Uporedi ove ljudine i igracine i ono sto nam je igralo danas. Ja cu bodriti i navijati za bilo koje momke u plavom dresu sa drzavnim grbom, ali mi od ovih poluigraca ne mozemo da ocekujemo nesto posebno.





          Srbija je zemlja kosarke, a ovako nam se samo dalje i dalje kalja ugled!
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Nasa realnost je takva, da ako Teo nema dovoljnu slobodu, naseg napada nema, tako da mi drugog izbora nemamo.
            Ma neka baca on samo njemu znane ludacke paseve, to je ok, pozdravljam, ali zaista mi je neshvatljivo da ti kao trener dajes igracu da se izdrkava kao na terenu iza kuce i sutne 124542175781482371 trojki sve preko ruke, a od toga pogodi 2 .

            edit: jbt kakav sam retard, ne mogu jednu prostoprosirenu recenicu sklopiti

            Comment


            • I jos nesto, mi smo ovaj mec izgubili pocetnickim greskama. Lose zagradjivanje igraca na skoku, promasivanje zicera, bukvalno poklanjanje lopti protivnicima, postavljanje jadnih blokova bez lopte...
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Posle jednog neuspeha su odmah polu igraci,a zaboravljate da je gotovo ista ekipa uzela srebro 2009 i 4 mesto 2010.

                Comment


                • Teodosic je izgubio utakmicu.Ja stvarno ne mogu da shvatim da on posle 3 sekunda na 5(ili 7 razlike) onako puca za trojku i tako tri puta uzastopno.Najvise izgubljenih lopti na prvenstvu

                  Genije je,ali mora glavu da sredi i da ga Duda smiri kako zna i umije
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    Posle jednog neuspeha su odmah polu igraci,a zaboravljate da je gotovo ista ekipa uzela srebro 2009 i 4 mesto 2010.
                    Ja ne kazem da su poluigraci, ali ovo je neuspjeh i nema opravdanja za ovo.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • @trigger

                      Ma prvenstvo 2009. je bilo smesno, o SP-u da ne pricam, ne znam da li su ukupno 3 NBA igraca igrala ( USA se ne racuna, naravski )

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Uporedi ove ljudine i igracine i ono sto nam je igralo danas. Ja cu bodriti i navijati za bilo koje momke u plavom dresu sa drzavnim grbom, ali mi od ovih poluigraca ne mozemo da ocekujemo nesto posebno.





                        Srbija je zemlja kosarke, a ovako nam se samo dalje i dalje kalja ugled!
                        Samo cu reci Marko Jaric! 7 velikih poena kao planina, 4-4 bacanja, 1-1 trojke, hladan kao spricer. Raspadao se na pocetku utakmice, usrao sa kao grlica, poslednjih 5-6 minuta muda kao nojevo jaje! Najomrazeniji sportista u Srbiji...
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Uporedi ove ljudine i igracine i ono sto nam je igralo danas. Ja cu bodriti i navijati za bilo koje momke u plavom dresu sa drzavnim grbom, ali mi od ovih poluigraca ne mozemo da ocekujemo nesto posebno.


                          Srbija je zemlja kosarke, a ovako nam se samo dalje i dalje kalja ugled!
                          Pa mozemo li izmisliti te igrace? To je bila jedna od najboljih generacija u istoriji evropske kosarke i ne mozes ih porediti sa ovima. Jos kada uzmes sve te povrede.

                          A za losu odbranu od PnR i uopste losu odbranu glavni krivci su krilni centri.Ali im ne zameram,odigrali su najbolje sto mogu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nema kolektiva,nema tima,,nema reprezetacije,nema rezultata,nema niceg osim bruke i sramote.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Rusi 14 skokova u napadu, 23 u odbrani, ukupno suteva na iz igre 67
                              Mi 5 skokova u napadu, 23 u odbrani, ukupno suteva iz igre 48

                              Izgubljene lopte 13-19 (Teodosic 9)

                              Ovakvom igrom je nemoguce dobiti Ruse

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Teodosic je izgubio utakmicu.Ja stvarno ne mogu da shvatim da on posle 3 sekunda na 5(ili 7 razlike) onako puca za trojku i tako tri puta uzastopno.Najvise izgubljenih lopti na prvenstvu

                                Genije je,ali mora glavu da sredi i da ga Duda smiri kako zna i umije
                                Izludeh zbog toga.. i tako celo prvenstvo... ne razumem...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X