Announcement

Collapse
No announcement yet.

ARAGON, Velika nagrada Spanije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    To sa FBa?

    Ako nije, daj link na kom nalazis te tekstove... A evo i nekih zanimljivih brojki, nesto mi se vise svidjaju nego ranije, zato ih ostavljam:

    http://www.motogp.com/en/news/2011/a...racing+numbers

    Comment


    • #62
      Originally posted by Vanja #66 View Post
      To sa FBa?
      Da.
      Ima jos i da je Elena Majers napisala da se ponekad snovi ostvaruju ("Sometimes, dreams do come true...") ispod slike na kojoj je ona na Suzukiju.
      Onda opet Sima: "All baggages already done! Ready to go!!!!"
      Maverik Vinjales: "preparado para Aragón ! Gasss"
      Sandro Korteze: "Im off to Spain!!"

      I to je za sad to...
      #58

      Comment


      • #63
        Uh ala ste bili vredni.Trebalo mi je vremena da sve procitam.
        Svaka cast, odlicno se snalazite i bez mene.


        A sada nesto zanimljivo.
        Sledece sezone Yamaha se povlaci iz superbajka. Definitivno je potvrdjeno. Razlog, nedostatask novca.
        Posto je fabrika ocekivala da ce naci generalnog sponzora tima Yamaha u motogp-u, jer imaju sampiona, Lorenca, a to se nije dogodilo, a po svemu sudeci i nece, primorani su da se povuku iz sampionata WSBK,
        Ono sto nije dobro je to sto Marko Melandri ne zna gde ce voziti sledece godine.

        Comment


        • #64
          nije lepo radovati se tudjoj nesreci,ali....e tako im i treba kada su izabrali lorencaznala sam da ce oni plakati za doktorom,ali da ce se to desiti tako brzo....eeeeee to nisam ocekivala
          steta jedino za melandrija (i ljude koji navijaju za njega;))
          a ti vesna nemoj mnogo da nam se gubisznas da nije pametno ostavljati konce u nasim rukama
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by vesna8.11 View Post
            Uh ala ste bili vredni.Trebalo mi je vremena da sve procitam.
            Svaka cast, odlicno se snalazite i bez mene.


            A sada nesto zanimljivo.
            Sledece sezone Yamaha se povlaci iz superbajka. Definitivno je potvrdjeno. Razlog, nedostatask novca.
            Posto je fabrika ocekivala da ce naci generalnog sponzora tima Yamaha u motogp-u, jer imaju sampiona, Lorenca, a to se nije dogodilo, a po svemu sudeci i nece, primorani su da se povuku iz sampionata WSBK,
            Ono sto nije dobro je to sto Marko Melandri ne zna gde ce voziti sledece godine.
            He, gle cuda... Voleo bih da sam video lice Lin Jarvisa kad su mu saopstili da je upropastio tim SBK Yamahe... Bas mi je zao Melandrija, drugi put mu se desava u 3 godine da bira ekipu koja nece nastaviti da postoji... Ma neka predje u neku Hondu, ako ga prime...

            A, inace Repsol Honda tim ce pripremiti specijalne boje za 40 godina trkanja u MotoGpu... Jos se ne zna kako ce to izgledati, ali neki umetnik David je zaduzen za to... Ko zna, mozda se desi da samo njih gledamo na postolju na kraju trke, to bi bila sjajna promocija 40-ogodisnjice...

            http://www.motogp.com/en/news/2011/a...ery+davidelfin

            Comment


            • #66
              Za mjesto Colina Edwarsa u Tech 3 su najblizi Dovi i Eugene Laverty,realno prije bi Lavertiju ustupio mjesto,Dovi je prokockao svoje sanse i nista znacajno nije ucinio na FABRICKOJ Hondi.
              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

              Comment


              • #67
                Jasta nego Laverty, Doviju ne bih dao ni sredinu palacinke, a kamoli mesto u Tech 3...

                Dovi i Sic ce na Grisinama da voze sledece godine.

                Comment


                • #68
                  Yamaha zasluzeno gubi publicitet, prvo sto su oterali Rossija, misleci da ce zizela da uradi nesto, a nisu obracali paznju sta ljudi i fanovi zele. Gube publicictet, samim tim i pare, sto znaci da im ostaje motogp i tu zele da se ucvrste. Steta za WSBK yamaha tim, ali sta ces pogresna politika par ljudi je dovela do izlaska iz SBK-a. Sa druge strane Rossi/Ducati....pa...nadam se da nije bas on razlog povlacenja iz SBK-a jer te pare su oni spremili za njega nije im trazio. Al opet steta volim da pratim SBK i svaka cast carlosu checi osvojice zasluzeno titulu.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by mirzacale View Post
                    Za mjesto Colina Edwarsa u Tech 3 su najblizi Dovi i Eugene Laverty,realno prije bi Lavertiju ustupio mjesto,Dovi je prokockao svoje sanse i nista znacajno nije ucinio na FABRICKOJ Hondi.
                    Najverovatnije si u pravu , jer kada sam slusala vesti o povlacenju Yamahe iz WSBK, receno je da je Laverti obezbedio ugovor za narednu sezonu, mada nije receno gde, a da Melandri jos nema ponuda.
                    Iskreno, zao mi je Melandrija, on je bas baksuz.Nekako uvek ode u tim koji njegovim dolaskom prestaje da postoji.

                    Comment


                    • #70
                      ne znam sto ste se svi zabrinuli za Melandrija...Decko je sjajan u SBK i moze da predje gde hoce...ima ponude sa svih strana...Aprilia - Talijan je,a i na tviteru sam video da ga Alex Hoffman kroz salu poziva u Apriliu(sad,da li je sala ili ima tu neke ponude...) spominjao se Kawasaki koji je za 2012 najavio zver... verujem da trenutno nema ekipe koja ne bi zelala Marca...
                      ne znam,ja se nadam da ce se dosta toga promeniti kad dodju 1000cc(mada se plasim da nece) tako da bih voleo Melandrija nazad u MotoGP,ali i on sam nekako ne zeli to(na tviteru je rekako kako "ne zeli da bude samo broj u motogp")

                      a na tech3 bih vise zeleo nekog iz moto2 nego iz sbka...
                      Dovia bih na Pramac,a nove vozace bih na privatne honde i yamahe,cisto da bi se lakse prilagodili...
                      Last edited by Zeka29; 15-09-11, 17:18.
                      "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                      "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                      "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Jasta nego Laverty, Doviju ne bih dao ni sredinu palacinke, a kamoli mesto u Tech 3...

                        Dovi i Sic ce na Grisinama da voze sledece godine.
                        sto se mene tice,moze i bez dovijanavozao se on
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Nije Lorenco jedini koji je upropastio fabricku ekipu u SBK.Setite se malo,ima jos neko vama vrlo bitan zbog kojeg su povukli jedan fabricki tim iz SBK-a.
                          A Melandri je car,on ce sigurno nastaviti da vozi i nadam se u Apriliji.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by denia_el View Post
                            sto se mene tice,moze i bez dovijanavozao se on
                            E denia sad stvarno nisi fer. Pa ti bi da u Motogp-u samo ostane Rosi. A s' kim ce da se bori?
                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Miss Poison View Post
                              E denia sad stvarno nisi fer. Pa ti bi da u Motogp-u samo ostane Rosi. A s' kim ce da se bori?
                              hahhhahah
                              pa nije bas tako.....neka ostanu i niki i spiznjih trojica....samo menjaju mesta,a ja uzivam

                              kad si vec tu saljem ti jedan veeeeliki ti znas zastouzivam dok te gledam
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by denia_el View Post
                                hahhhahah
                                pa nije bas tako.....neka ostanu i niki i spiznjih trojica....samo menjaju mesta,a ja uzivam

                                kad si vec tu saljem ti jedan veeeeliki ti znas zastouzivam dok te gledam
                                A ne bi ti bilo interesantno, ne bi imala koga da hejtujes
                                Mislim da znam

                                Ps. Eno Metallica dolazi u Indiju, idemo li?
                                Mistakes make us who we are.

                                Comment

                                Working...
                                X