Announcement

Collapse
No announcement yet.

ARAGON, Velika nagrada Spanije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • YAMAHAY, morao sam malo da se pravim glup da bi smo naterali nnebojsu da podeli njegovo veliko znanje sa nama... ;)

    Primer koji si dao je vrh...

    Originally posted by mirzacale View Post
    "Valentino Rossi will test a conventional deltabox aluminium chassis on Ducati’s factory GP12 machine in Jerez later this week after the Italian’s woeful 2011 continued at the Motorland Aragon."

    Vidim bilo je price o ovom deltabox ramu,et probat ce i tu opciju na testu pa cemo vidjeti sta ce donijeti.Ne bi me cudilo da Rossi ne potegne i za osmim agregatom ako ovo ispadne prava stvar al tesko.
    Mislim da im nece dozvoliti to, ali ako im daju da je koriste na makar 2-3 trke, ko zna, mozda bude i deveti motor potegnut...
    Last edited by Vanja #66; 21-09-11, 08:17.

    Comment


    • Pazi neka potegnu koliko god treba jer im to stvarno treba. Delta box morali su uradit ali mislim da ni to nije resenje moraju promjeniti kofiguraciju motora. Mozda cje dobiti minorni napredak ali za kompletan kopirajte Japance. Jebiga izgleda da Japanci nisu blesavi pa ne koriste Carbon a nije da ga nisu testirali.
      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

      Comment


      • Originally posted by L. Lawliet View Post
        Pazi neka potegnu koliko god treba jer im to stvarno treba. Delta box morali su uradit ali mislim da ni to nije resenje moraju promjeniti kofiguraciju motora. Mozda cje dobiti minorni napredak ali za kompletan kopirajte Japance. Jebiga izgleda da Japanci nisu blesavi pa ne koriste Carbon a nije da ga nisu testirali.
        LL, udji u poruke.Imam vazno obavestenje za tebe.

        Comment


        • Originally posted by L. Lawliet View Post
          Pazi neka potegnu koliko god treba jer im to stvarno treba. Delta box morali su uradit ali mislim da ni to nije resenje moraju promjeniti kofiguraciju motora. Mozda cje dobiti minorni napredak ali za kompletan kopirajte Japance. Jebiga izgleda da Japanci nisu blesavi pa ne koriste Carbon a nije da ga nisu testirali.
          Meni je jos 2008. kad sam cuo da ce koristiti karbonsku sasiju bilo cudno sve to, ona jeste laksa, ali je mnogo rigidnija... Klasicna italijanska skola, sto brze to bolje, al za malo... I Ferrari je odavno shvatio da vise nema puno leba samo od brzine, ali ne, Dukati ce ostati veran tradiciji... Jos kad bi se pare od sponzora dobijale zbog tradicije, a ne zbog rezultata... Sreca pa su shvatili to pre kraja ove godine, da nisu, otpisao bih i sledecu...

          Comment


          • Yamaha ready for team orders to help Jorge Lorenzo

            Lin Jarvis

            "What is important is that the team wins and we give our riders the maximum effort and if one rider mathematically has no chance to win the championship and the other does, I think it is only reasonable they should help.”

            Ben Spies

            "When a championship is won because somebody let somebody else beat them then I don’t like it so much. But I haven’t heard anything and I don’t plan on riding any differently. Whoever is in front of me I’ll be trying to pass them.”

            Bas bi volio da dodje do situacije da narede Benu da propusti J.Lo i da vidim kakav ce karakter pokazati,a naredne godine kad dodju hiljadarke sve ce biti moguce pa i to da Ben bude bolji od svog timskog kolege.
            Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

            Comment


            • Originally posted by mirzacale View Post
              Yamaha ready for team orders to help Jorge Lorenzo

              Lin Jarvis

              "What is important is that the team wins and we give our riders the maximum effort and if one rider mathematically has no chance to win the championship and the other does, I think it is only reasonable they should help.”

              Ben Spies

              "When a championship is won because somebody let somebody else beat them then I don’t like it so much. But I haven’t heard anything and I don’t plan on riding any differently. Whoever is in front of me I’ll be trying to pass them.”

              Bas bi volio da dodje do situacije da narede Benu da propusti J.Lo i da vidim kakav ce karakter pokazati,a naredne godine kad dodju hiljadarke sve ce biti moguce pa i to da Ben bude bolji od svog timskog kolege.
              Od Dzarvisa i Lorenca se i nije moglo drugo ocekivati.Licno bih volela da Ben vec na narednoj trci bude bolji od Lorenca, nesto slicno Indiu.
              Pa da vidimo da li ce se opet premisljati sta da radi.
              A sledece godine, volela bid da ga dobija redovno.

              Comment


              • Originally posted by vesna8.11 View Post
                Od Dzarvisa i Lorenca se i nije moglo drugo ocekivati.Licno bih volela da Ben vec na narednoj trci bude bolji od Lorenca, nesto slicno Indiu.
                Pa da vidimo da li ce se opet premisljati sta da radi.
                A sledece godine, volela bid da ga dobija redovno.
                Sve i Ben propusti Lorenca, ne verujem da bi to Zizeli mnogo pomoglo. Sad vec nije samo Stejsi bolji, nego je i Dani tu. A kad na Daniju nema pritiska, on vozi najbolje!
                #58

                Comment


                • Pogotovo zato sto sad prelazimo na hiljadarke,a znamo da je Ben vec jednom bio sampion.Jest da je to bilo u WSBK na rednoj yamahi,ali vjerujem da ce makar ove prve sezone M1 imati barem neke dodirne tacke sa R1 iz superbajka.
                  Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                  Comment


                  • Repriza trke na sk prajmu!
                    #58

                    Comment


                    • O Rosijevoj situaciji i Dukatiju govore

                      Karlo Pernat

                      http://www.gpone.com/index.php/en/20...to-Stoner.html

                      i

                      Kejsi Stoner

                      http://www.bikesportnews.com/news-de...er&newsid=5688

                      Comment


                      • Mali je vise nego drzak, malo je zaboravio sta mu je Doktor radio kad su obojica bili na motoru koji su mogli da voze... Polako, sve ce se vratiti na svoje...

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Mali je vise nego drzak, malo je zaboravio sta mu je Doktor radio kad su obojica bili na motoru koji su mogli da voze... Polako, sve ce se vratiti na svoje...
                          Nije on drzak, nego jednostavno ima svoje misljenje. Vi, bar neki, Rosijevci bi samo da slusate lepe stvari o Rosiju i vi, bar neki, bi da svako prica samo lepe stvari o Rosiju. Nije on Bog i njega se niko ne plasi. Sve sto je rekao je tako kako je, trke pokazuju...
                          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Mali je vise nego drzak, malo je zaboravio sta mu je Doktor radio kad su obojica bili na motoru koji su mogli da voze... Polako, sve ce se vratiti na svoje...
                            Vanja moram priznati da je huricane upravu a i stoner,nekada se rossi mogao igrati mackke i misa sa ostalim vozacima kada se mogla osvojiti titula sa losijim motorem i sjajnim vozacem (primjer Vale prve sezone na Yamahi),sada kada ima vise elektronike i kada puno vecu ulogu igra kakav motor vozis Valentino nije vise dominantan i nema vise ganjanja sa ostalim vozacima i igranja "macke i misa" po stazi,senzacionalnog obilazenja u posljednjoj krivini.Ne mozemo samo Ducati okriviti i sam Vale je kriv za ovakvo stanje kad je potpisao morao je znati u kakvu nocnu moru se upusta...
                            Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                            Comment


                            • zanimljivost:

                              Julian Rydei i Eugene Laverty beef

                              "Speaking of opinions Julian Ryder made quite an uneducated comment on stage after the movie had finished. Regarding my MotoGP hopes he asked, “What MotoGP team manager would want to sign a guy who’s being beaten week in, week out by three MotoGP rejects?” It was a very poor assessment of the World Superbike Championship by someone trapped inside the GP bubble. When I spoke to him afterwards I used the example of the great Valentino Rossi’s season. Rossi’s getting his ass kicked on a bike that was capable of winning races last year and at last weekend’s Aragon GP he was beaten fair and square by MotoGP rookie Cal Crutchlow. A rider’s eligibility cannot solely be judged on race results alone and as a journalist who has been around for some time now Julian ought to know better.

                              By the time I stop by again I should know my plans for 2012 and I sure hope it doesn’t involve the dole office!"

                              Eugene
                              "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                              "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                              "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                              sigpic

                              Comment


                              • mirza i Hurricane:

                                Laguna Seca 2008.

                                Catalunya 2009.

                                Comment

                                Working...
                                X