Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa prodali mu cijelu ekipu to zasto
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Pa mogao je to uraditi i pred da pocne sezona

      Comment


      • Sta se desava s Lyonom, go ne mogu da daju

        Nisam gledao, ali evo sad sam premotao snimak pa cu vidjeti jesu bar dobro igrali ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Monako ne miruje. Kneževi su doveli Meksikanca Gabrijela Boskilju koji je igrao nedavno na Mundijalitu na Novom Zelandu. Boskilja ima 19 godina, plaćen je 9.000.000 evra, a igra u veznom redu.

          Comment


          • Talentovani mladi napadač, Neal Maupay prešao je iz Nice u redove Saint-Étiennea. Potpisao je četvorogodišnji ugovor sa novim klubom do leta 2019. godine.

            Comment


            • Niko ne obavjestava da je Valbuena novi igrac Liona.

              [VINE]edMQxj9DiBa[/VINE]

              Comment


              • Comment


                • Odlicna se ekipa sklopila, bas odlicna, a pritom jos vrlo mlada.

                  Mapou ima 26 godina, a bit ce 3. najstariji igrac u startnih 11, jer su od njega stariji samo Valbuena i Bedimo, i eto Gonalons je tu takodje na 26.

                  Nadam se da prolaze grupu u LS
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Odlicna se ekipa sklopila, bas odlicna, a pritom jos vrlo mlada.

                    Mapou ima 26 godina, a bit ce 3. najstariji igrac u startnih 11, jer su od njega stariji samo Valbuena i Bedimo, i eto Gonalons je tu takodje na 26.

                    Nadam se da prolaze grupu u LS
                    Videcemo da li ce ostati Njie,Lakazet produzio ugovor,Rafael,Valbuena(dobra pojacanja za Francuske prilike),slazem se,poletna,mlada ekipa,bice zanimljivih meceva.Razocarali su me na pripremnim utakmicama kao i na mecu protiv PSG,ali to nista ne mora da znaci.
                    Prati se Lyon,kao i Monaco.

                    Comment


                    • Ma N'Jie i ako ostane ne racunam ga kao prvu postavu . Ekstremno brz igrac, mozda i najbrzi u Francuskoj, ali realno dosta limita ima. Mislim da Lyon pjevajuci treba da prihvati onih 17 miliona, ako je istina da Spursi nude te pare ..

                      Samo se nadam da Valbuena s 30 godina nece nikako uzimati minute Fekiru. Neka igra i Valbuena, desno, lijevo, nebitno, samo da ne uzima Nabilove minute i bit ce to fenomenalno . Opet ih vidim na drugom mjestu

                      Btw. sto se igre tice, jesu protiv PSG-a i u predsezoni djelovali katastrofalno, ja sam se prepao da je i protiv Lorienta bila katastrofalna igra, ali kad sam odgledao snimak vidio sam da nije bilo tako.. Fekir je pogodio stativu i imao jos 2-3 sanse, Lacazette isto promasio dvije sanse odlicne, a na golu Lecomte branio sve sto je mogao i on je najveci razlog kiksa Lyona u tom mecu. Misim da protiv Guingampa ide prva pobjeda
                      Last edited by Dale; 15-08-15, 00:01.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Šta je sa ciganom Di Marijom?
                        www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                        Comment


                        • 3 kola = 9 bodova

                          Comment


                          • Gledao sam mec, drugo poluvrijeme siluju, tacno na silu igraju, neda im se, kao da je pred zadnje kolo, a rjesili prvenstvo, kontao vidicu Ibru i Di Mariu kad ni jednog ni na klupi.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • [VINE]eDlzxqUXnUV[/VINE]

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X