Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • piše da ostaje u Lionu još godinu dana,pozajmica pa tek onda ide u PSG

    http://www.getfootballnewsfrance.com...dre-lacazette/

    ako je tačno naravno

    ono,dobro je ovo za PSG pre svega pa i u neku ruku za Ligue 1 jer će zadržati svoje najbolje igrače ,problem je samo taj što PSG postaje Bajern verz.2 ajd bar tamo prvenstvo nije bilo rešeno posle 10 kola
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Šta će im on ?

      Ja da sam PSG odma Di Marija brat i otac igre, iako ima sezonu očajničku iza sebe, odmah oca fudbala....
      Pa kako sta ce im, treba im napadac, jer Ibra polako ali sigurno razmislja o odlasku, plus ovaj je Francuz, a to je uvek plus, gradjenje takve baze u klubu.
      Ne treba im Di Maria nista, kada Pastore igra na onakvom nivou.

      Njima ce sad vise trebati vezni igrac, ako Verratti ode, iako nije taj tip uopste, Pogba idealan kao zamena.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Odlican posao za PSG ako je ovo istinito.Steta samo sto nije presao u neki gotivniji klub.
        Last edited by Radulov47; 06-06-15, 12:14.

        Comment


        • perverzija bi bila tandem Verati-Pogba
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by Freshman View Post
            I ocekivao sam da ce ga dati za sicu.
            Marseille have asked Inter Milan for €30m for Giannelli Imbula, but there is room to negotiate, according to @DiMarzio.
            A dali si ovo ocekivao.....

            Comment


            • Originally posted by DeMoN17 View Post
              A dali si ovo ocekivao.....
              Poludeo Bielsa jer su Morela prodali za sicu Lyonu, i postavio im navodno ultimatum koji je usko povezan sa prodajom Imbule i samo tako ce ostati u klubu, tako se bar prica.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman View Post
                Poludeo Bielsa jer su Morela prodali za sicu Lyonu, i postavio im navodno ultimatum koji je usko povezan sa prodajom Imbule i samo tako ce ostati u klubu, tako se bar prica.
                Tottenham and Manchester City are in the race to sign Giannelli Imbula. Inter/Valencia target. Marseille want €20M (via @GugliCannavale)
                Tesko ce ga zadrzati sad kad su se u trku usle Totenhem i Man, City.

                Kristof Terreur ‏@HLNinEngeland 32m32 minutes ago
                Monaco are keeping a close tab on Kevin Mirallas, but no negotiations have taken place. A few Italian teams also contacted his agent. #efc
                Last edited by DeMoN17; 15-06-15, 16:03.

                Comment


                • I tako Gignac posle sjajne sezone, ode za free, ni manje ni vise, u Tigres. A nisam verovao onomad kada je Vlada Novakovic pricao o ogromnom ulaganju u Meksiku, kada je fudbal u pitanju.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • oćel ostati neko u tom Marseju
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Ma oni su vec nasli skoro sve zamene za sve igrace, tako da im nije frka, dometi su dosta smanjeni za sledecu sezonu jer nisu uspeli da udju u LS.
                      Gignac je mozda i najmanje bitan, jeste on sjajan igrac, ali tu je Michy da dobije vise minuta, a tu je i ovaj potencijalni novi napadac, Claudio Beauvue, jedan od najboljih strelaca lige prosle sezone.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Gledao sam ovog Klaudija(valjda se tako čita) još u Belgiji i super mi je bio i baš sam se iznenadio kad je završio u Marseju,tamo je baš sabijao,gro golova na kontu,ono očekivao sam da predju u klubove tipa Liverpul,Arsenal tako da me njegov učinak ne čudi

                        mi smo za njega zakasnili al znam da ima i mladjeg brata koji je navodno možda i jači talenat
                        sad čekam da vidim rasplet tih pregovora sa Marsejom oko te saradnje,ako naši pošalju tamo nekog na pozajmicu,pratiću ih sigurno redovnije sledeće godine
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Mladi Francuski reprezentativac, Georges-Kevin Nkoudou (20) prešao je iz Nantesa u Marseille za sumu od 1.500.000 €. Potpisao je petogodišnji ugovor sa novim klubom.

                          Comment


                          • Yohann Pelé prešao je kao slobodan igrac iz Sochauxa u Marseille. Potpisao je trogodišnji ugovor.

                            Comment


                            • Mladi Jermenski reprezentativac, Gaël Andonian (20) potpisao je prvi profesionalni ugovor sa Marseilleom. Potpisao je trogodišnji ugovor do 2018. godine. Igra na poziciji centralnog beka.

                              Comment


                              • Lille doveo dva nova igrača. U pitanju su defanzivac, Renato Civelli (31) koji dolazi kao slobodan igrač iz Bursaspora i potpisao je jednogodišnji ugovor i levo krilo, Eric Bauthéac (27) koji dolazi iz Nice za 2.400.000 € i potpisao je trogodišnji ugovor.


                                Monaco doveo novo pojačanje. U pitanju je talentovani vezista, Thomas Lemar (19) koji stiže iz Caena za 4.000.000 €. Potpisao je petogodišnji ugovor do 2020. godine.

                                Comment

                                Working...
                                X