Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.oneworldsports.com/storie...re-villas-boas

    MARSEILLE MAKE OFFER TO ANDRE VILLAS-BOAS

    šta im je sad kriv Bielsa

    već par igrača u najavi odlazi,neće da produži ugovore i šta ti ja znam

    ne možeš ti u takvoj atmosferi da juriš top 3 nikako jer ti takvi igrači uglavnom imaju koncetraciju jedno vreme sve dok se ne približi kraj sezone kada su oni već u mislima daleko od svog kluba

    još jbg izgubili te dve utakmice od PSG,prvu sudije progurale PSG,drugu nisu imali baš sreće i eto ti samo tu 6 bodova manje

    a i nisu oni ruku na srce ni tolko loši,nego i Monako sabija

    izvoko je B kolko je mogo iz ove ekipe,sad šta je tu je

    Problem je samo u tome što ako oni ne obezbede LŠ to će ih još više osakatiti
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment




    • Eh da je samo bio zdrav, ali sjajan povratak, u njegovom stilu.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • NAJVECI gledaj asistencije doktora.

        Comment


        • Znam, gledao sam sve meceve ove godine, kad Ibra igra, najveci madjionicar na terenu!
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Titula je blizu!

            Comment


            • Pobudalio je Cavani odavno nije bio u ovakvoj formi, kako lako stvaraju sanse i zabijaju golove, ovo je nenormalno, znaci zadnji par utakmica se sprdaju, i jos se Ibra vratio.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Porazom, Lyon je zavrsio svoju sezonu i trku za titulu, nekako prerano i neocekivano, ali opet veliki uspeh za njih ova sezona i uopste sama borba za titulu.
                Veceras Marseille pobedom moze dodatno da zakuva borbu za LS, iako je Monaco u najboljoj poziciji, eventualan poraz bi omogucio i Zelenima da se nadaju 3. mestu, s obzirom da u poslednja dva kola sve tri ekipe imaju relativno slican raspored.

                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • A mozda i Lacazette...

                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Nevjerovatno koliko su srece imali,ali mora negdje da ti se vrati.Bolji mnogo Monaco bio...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Nisam gledao, video sam samo da se Imbula razbesneo kada ga je ovaj izbacio iz igre.

                      Ne znam, dva boda je poprilicno velika prednost, sve moze biti reseno vec u sledecem kolu, jer Bielsa ide u goste Lilleu, poprilicno tesko gostovanje, dok Monaco ima ekipu kod kuce koja je davno ispala iz lige. Po meni cak Zeleni imaju vece sanse da ugroze Monaco, jer imaju dva poprilicno "laka" protivnika, i mogu da se nadaju kiksu u poslednjem kolu Monaca protiv Lorienta.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • PSG obranio naslov prvaka!

                        Gostujucom pobjedom 1:2 protiv Montepelliera PSG je obranio naslov francuskog prvaka.

                        PSG je poveo 2:0 golovima Matuidija i Lavezzija, a poraz domaćina ublažio je Mounier. Ovom pobjedom PSG je kolo prije kraja pobjegao na nedostižnih osam bodova Lyonu, koji je odigrao samo 1:1 s Bordeauxom. Ovo je peti naslov prvaka za PSG u povijesti i treći u nizu.

                        Last edited by Rossonero; 16-05-15, 23:54.

                        Comment


                        • Dodeljene su individualne nagrade za ovu sezonu. Dvojac iz Lyona je pokupio dve "glavne", Lacazette je proglasen za najboljeg igraca ove sezone, dok Fekir za najvecu nadu, ili klasicno najboljeg mladog igraca. Blanc uzeo nagradu za najboljeg menadzera, iako sam ja ocekivao da i tu Lyon uzme nagradu zbog Fourniera, ali nije bilo realno.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Giannelli Imbula will not be at Marseille next season. Club targeting replacements (Ngolo Kante) - asking price of €15m. OM ready to sell
                            I ocekivao sam da ce ga dati za sicu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • GFN najavio ekskluzivu, navodno PSG dogovorio transfer Lacazettea.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Šta će im on ?

                                Ja da sam PSG odma Di Marija brat i otac igre, iako ima sezonu očajničku iza sebe, odmah oca fudbala....

                                Comment

                                Working...
                                X